Перевірка зору у дітей в Києві, діагностика зору дитини, ціна — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Необхідність своєчасної діагностики

Діагностика зору у дітей Київ

У дитячому віці зоровий апарат активно формується. Тому якщо у дитини є вроджені особливості зору, їх можна успішно скорегувати. У ряді випадків одужання настає повністю, вдається уникнути оперативних втручань. У цьому віці дуже ефективні методики апаратної корекції зору, спеціальні вправи, фізіотерапевтичні процедури. Зайнятися зором дитини потрібно задовго до шкільного віку, в якому зорове навантаження буде підвищено.

Як часто потрібно перевіряти зір дітям?

Найперша діагностика зору у дітей виконується в пологовому будинку. Потім відвідувати дитячого офтальмолога рекомендується один раз в рік, якщо є проблеми – кожні 6 місяців або за призначенням лікаря. Перед надходженням в дитсадок і школу перевірка зору у дітей проводиться в ході обов’язкових медоглядів.

5 причин регулярно перевіряти зір у дитини, навіть якщо вона поки не скаржиться

 1. Зоровий апарат закінчує формуватися біля 12-14 років. Більшість захворювань очей виявляється у віці 8-10 років. У цей час дитина відчуває високі зорові навантаження, пов’язані з навчальним процесом (не менше, ніж у дорослих), а часу на корекцію зору залишається не так вже й багато. Якщо ж батьки все пускають на самоплив, в зрілому віці проблеми часто можна вирішити тільки оперативним втручанням.
 2. Порушення зору погіршує здатність до навчання. Страждають мова, пам’ять, можливості пізнання світу і соціалізації. Дитина стає замкнутою, нервовою, знаходиться в стресі.
 3. При поганому зорі порушується координація рухів. Дитині важко займатися спортом. Вона часто падає і травмується, стає незграбною.
 4. Поганий зір обмежує вибір професії. 100% зір – важливий параметр для спортсменів, водіїв, пілотів, рятувальників, акторів, дикторів телебачення, моделей, військових, лікарів. І хоча сучасні технології допомагають коригувати зір контактними лінзами, в деяких випадках це не буде оптимальним варіантом і може перешкодити кар’єрі.
 5. Обтяжена спадковість. У дітей, батьки яких страждають від короткозорості, далекозорості, астигматизму, є схильність до відповідних захворювань. Тому виявити і скоригувати захворювання потрібно якомога раніше.
Етапи перевірки зору у дітей в клініці Batigoz

Особливості перевірки зору у дітей

Діагностика порушення зору у дітей має особливості, які добре відомі професійним офтальмологам:
 1. Дитина може не знати, що вона бачить неправильно. Якщо дитина неправильно бачить з народження, вона вважає, що так і повинно бути, тому не скаржиться.
 2. До 2-3 років у більшості дітей спостерігається невелика далекозорість (до 0,5 діоптрії). Це абсолютно нормально і, в міру зростання голови і очей дитини, далекозорість проходить самостійно.
 3. Маленькі діти не розуміють, що від них хочуть. Коли дитина зовсім маленька, вона не може називати букви, назви тварин і предметів або називає їх помилково. Наприклад, малюк може не знати, що таке мотоцикл або плутає право і ліво, верх і низ при використанні для діагностики таблиці з розрізаними колами. Тому офтальмологу доводиться покладатися на результати досліджень, в тому числі за допомогою комп’ютерних технологій.
 4. Малюки постійно відволікаються. Маленьким вертунам важко висидіти нерухомо час, необхідний для огляду. Вони можуть боятися лікаря, ухилятися від пристосувань для діагностики, відвертатися, коли їм світять в очі. Тому дитячий офтальмолог повинен бути ще й хорошим дитячим психологом. Огляд малюків проводиться в присутності батьків, які допомагають лікареві і заспокоюють малюка.
 5. Всі огляди дітей проводяться обов’язково в присутності батьків. Згідно з вимогами українського законодавства, всі медпроцедури, в тому числі перевірка зору у дітей проводяться тільки в присутності батьків або інших родичів дитини. Навіть якщо ваша дитина давно ходить в школу самостійно, на прийом до офтальмолога його повинен привести дорослий.

Як проходить перевірка зору у дітей?

Перевірка зору для дітей не є дискомфортною і проводиться швидко, безконтактними методами. Малюкам її проводять в ігровій формі, щоб вони не втомилися і не злякалися. Ряд сучасних офтальмологічних приладів не вимагає точної фіксації погляду. Вони автоматично відслідковують напрямок погляду дитини. Під час процедури офтальмолог:
На прийомі офтальмологи клініки проведуть діагностику зору:

Якщо потрібно, додатково виконуються:

Зверніть увагу! Підбирати окуляри потрібно тільки після того, як зіниці прийдуть в норму.

Які проблеми із зором діагностуються найчастіше?

Найчастіше у дітей діагностують:

Перевірка зору у дітей

Як підготуватися до перевірки зору у дитини?

Спеціальної підготовки перевірка зору у дитини не вимагає. Перед оглядом:
 1. Сплануйте свій час. Постарайтеся, щоб під час перевірки зору вас не турбували телефонні дзвінки, вам не потрібно було кудись терміново бігти.
 2. Дайте дитині трохи перекусити перед оглядом. При обстеженні використовуються препарати для розширення зіниць. Натщесерце це може викликати запаморочення.
 3. Візьміть з собою улюблені книжки, іграшки дитини.
 4. Спостерігайте за дитиною після обстеження. Поки зіниці не прийдуть в норму, не допускайте активних ігор, небезпечних рухів.
 5. Візьміть з собою результати попередніх досліджень, рецепт на окуляри або лінзи, які носить дитина, результати аналізів, програми корекції зору.
Записати дітей на діагностику зору в наш центр в Києві можна за телефоном або в режимі онлайн. Залиште свою контактну інформацію, і ми вам обов’язково зателефонуємо.

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування

Ознайомтеся із ціновою політикою нашої клініки:

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження новонароджених (1-12 міс.):

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • огляд переднього відрізка ока в прямому та боковому освітленні;
 • огляд очного дна за допомогою не прямого бінокулярного офтальмоскопа на широку зіницю.
550 грн
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження дітей до 18 років:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • візометрія;
 • визначення рефракції (кераторефрактометрія, скіаскопія);
 • визначення характеру зору;
 • біометрія;
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
700 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців)
350 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022