Вітреоретинальна хірургія, вітреоретинальні операції очей — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Послуги

Вітреоретинальна хірургія – це обширна область в офтальмології, яка відповідає на складні захворювання сітківки очей і склоподібного тіла. Вона ж і найважливіша. Чому?

Сітківка – основа зорової системи. Вона складається з великої кількості рецепторів, включаючи і фоторецептори. Склоподібне тіло – це гелеобразна структура, яка сприяє потраплянню світла на сітківку. Будь-які зміни склоподібного тіла або сітківки можуть призвести до зниження зору і вимагають максимально швидкого лікування.

Часті захворювання сітківки і склоподібного тіла включають в себе:

Діагностика зору в Україні вже десятки років дозволяє виявити на ранніх стадіях різного роду патології і оперативно втрутитися у процес, повністю лікуючи його. Подібного роду операції проводяться в умовах амбулаторії і не болючі.

Які симптоми відчуває пацієнт при захворюванні сітківки і склоподібного тіла:

Вітректомія – це спосіб вилікувати захворювання склоподібного тіла і сітківки, який при цьому є і найскладнішим. Для проведення операції потрібно найвища ступінь кваліфікації хірурга і точно така ж унікальність обладнання. Захворювання, які входять в дану область, привносять труднощі в лікування. На щастя, в сучасному світі вже є методи і необхідні технології, які допомагають пацієнтам перемогти хворобу.

Сучасна вітректомія проводиться на задній ділянці ока. Подібне втручання покликане видалити склоподібне тіло і рубцеву тканину з поверхні сітківки, щоб вона не натягалася і не відшаровувалася. Метод є безшовним.

Операція, як правило, проводиться від 30 хвилин до 1 години. Залежить це від ступеня патології і обсягу втручання, яке необхідно задіяти. Умови проведення операції амбулаторні, під дією місцевої анестезії і з командою фахівців. В операційному залі пацієнтові буде необхідно виконувати всі вказівки медперсоналу. Після закінчення операції пацієнтові накладають на очі пов’язку і відводять у спеціальну кімнату для відпочинку.

Потім лікар розписує реабілітаційне лікування, необхідний список медикаментів, і вже після його дозволу пацієнт може йти додому.

Протягом доби можна:

Після операції протягом місяця наполегливо рекомендуємо:

Важливо:

ТЕРМІНОВО зверніться до лікаря!

Пам’ятайте, що регулярне відвідування і спостереження у лікаря – це шлях до повного одужання без ускладнень. Ми рекомендуємо пацієнтам, які пройшли вітректомію, спостерігатися хоча б протягом 2-х місяців. Лікар кожен раз при зустрічі з пацієнтом сам буде визначати необхідну дату для наступного огляду. Не пропускайте дані візити і приходьте завжди чітко за графіком. В першу чергу, це важливо самому пацієнту для післяопераційного контролю і своєчасної реакції на виникаючі питання.

Після того, як період спостереження у лікаря закінчиться, пацієнту нададуть подальші рекомендації по відвідуванню офтальмолога.

Потрібно зрозуміти, що на прийомі у лікаря немає ніякої необхідності соромитися, тому задавайте всі ваші запитання і кажіть лікарю про всі нюанси, які стосуються вашого зору. Пам’ятайте, що встановлення довірчих відносини – це перший крок до психологічного одужання пацієнта після хірургічного втручання.

Ціни на вітреоретинальну хірургію в клініці Batigoz:

ВІТРЕОРЕТИНАЛЬНА ХІРУРГІЯ
Закрита субтотальна вітректомія 25 G та 27G при вітріоретинальній патологіїот 25 000 грн
Вітректомія21 250 грн
Вітректомія + ФЕК + ІОЛот 25 750 грн*
Вітректомія + введення силіконуот 27 150 грн
Вітректомія + введення силікону + ФЕК + ІОЛот 32 500 грн*
Виведення силікону9 150 грн
Виведення силікону + ФЕК + ІОЛот 21 750 грн*
*ціна залежить від моделі ІОЛ

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2020