Вітреоретинальна хірургія, вітреоретинальні операції очей — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Послуги

Вітреоретинальна хірургія – це обширна область в офтальмології, яка відповідає на складні захворювання сітківки очей і склоподібного тіла. Вона ж і найважливіша. Чому?

Сітківка – основа зорової системи. Вона складається з великої кількості рецепторів, включаючи і фоторецептори. Склоподібне тіло – це гелеобразна структура, яка сприяє потраплянню світла на сітківку. Будь-які зміни склоподібного тіла або сітківки можуть призвести до зниження зору і вимагають максимально швидкого лікування.

Часті захворювання сітківки і склоподібного тіла включають в себе:

Діагностика зору в Україні вже десятки років дозволяє виявити на ранніх стадіях різного роду патології і оперативно втрутитися у процес, повністю лікуючи його. Подібного роду операції проводяться в умовах амбулаторії і не болючі.

Які симптоми відчуває пацієнт при захворюванні сітківки і склоподібного тіла:

Вітректомія – це спосіб вилікувати захворювання склоподібного тіла і сітківки, який при цьому є і найскладнішим. Для проведення операції потрібно найвища ступінь кваліфікації хірурга і точно така ж унікальність обладнання. Захворювання, які входять в дану область, привносять труднощі в лікування. На щастя, в сучасному світі вже є методи і необхідні технології, які допомагають пацієнтам перемогти хворобу.

Сучасна вітректомія проводиться на задній ділянці ока. Подібне втручання покликане видалити склоподібне тіло і рубцеву тканину з поверхні сітківки, щоб вона не натягалася і не відшаровувалася. Метод є безшовним.

Операція, як правило, проводиться від 30 хвилин до 1 години. Залежить це від ступеня патології і обсягу втручання, яке необхідно задіяти. Умови проведення операції амбулаторні, під дією місцевої анестезії і з командою фахівців. В операційному залі пацієнтові буде необхідно виконувати всі вказівки медперсоналу. Після закінчення операції пацієнтові накладають на очі пов’язку і відводять у спеціальну кімнату для відпочинку.

Потім лікар розписує реабілітаційне лікування, необхідний список медикаментів, і вже після його дозволу пацієнт може йти додому.

Протягом доби можна:

Після операції протягом місяця наполегливо рекомендуємо:

Важливо:

ТЕРМІНОВО зверніться до лікаря!

Пам’ятайте, що регулярне відвідування і спостереження у лікаря – це шлях до повного одужання без ускладнень. Ми рекомендуємо пацієнтам, які пройшли вітректомію, спостерігатися хоча б протягом 2-х місяців. Лікар кожен раз при зустрічі з пацієнтом сам буде визначати необхідну дату для наступного огляду. Не пропускайте дані візити і приходьте завжди чітко за графіком. В першу чергу, це важливо самому пацієнту для післяопераційного контролю і своєчасної реакції на виникаючі питання.

Після того, як період спостереження у лікаря закінчиться, пацієнту нададуть подальші рекомендації по відвідуванню офтальмолога.

Потрібно зрозуміти, що на прийомі у лікаря немає ніякої необхідності соромитися, тому задавайте всі ваші запитання і кажіть лікарю про всі нюанси, які стосуються вашого зору. Пам’ятайте, що встановлення довірчих відносини – це перший крок до психологічного одужання пацієнта після хірургічного втручання.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2021