Лікування катаракти ультразвуком в Києві в клініці Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Лікування катаракти ультразвуком

Катаракта – це захворювання, яке сильно погіршує якість життя. Відбувається помутніння кришталика, що може привести до повної втрати зору. Окуляри при даному захворюванні не коригують зір, людина все бачить, як через серпанок, часто не може сама пересуватися і жити нормальним соціальним життям.

Сучасне лікування пішло далеко вперед і здатне повернути зір пацієнтові з подібною патологією. Раніше, на жаль, світ не мав таке високоточне обладнання, як зараз. Тому катаракту лікували тільки після її дозрівання. Тобто, коли кришталик вже ставав каламутним і людина просто не могла бачити. На щастя, технологічний процес пішов далеко вперед і тепер хворобу можна вилікувати на ранній стадії – після діагностики зору.

Дуже важливий момент в даному випадку, який повинен знати пацієнт: якщо катаракту не лікувати, з’являється досить високий ризик розвитку вторинної глаукоми. При цій неприємній патології кришталик не тільки мутніє, а й збільшується в розмірах. Що призводить до підвищення тиску всередині ока. Зоровий нерв починає відчувати високе навантаження, порушується кровопостачання, припиняють надходити сигнали в головний мозок і зір погіршується. І найнебезпечніше – втрачений при вторинній глаукомі зір повернути неможливо.

Важливо катаракту лікувати на ранній стадії ще й тому, що кришталик легше видалити, поки він ще не ущільнився. На саму операцію потрібно менше часу і зір відновиться швидше. У багатьох випадках вдається навіть відновити його максимум.

На жаль, вилікувати катаракту без операції не можна. Помутніння кришталика відбувається через зміни структури з’єднань білка, який входить до складу кришталика. Приблизно те ж відбувається, коли ви варите яйце. Йому вже ніяким чином не можна буде повернути прозору структуру. Це процес, який не вилікувати ні за допомогою очних крапель, ліків або окулярів. Потрібна імплантація штучного кришталика.

У клініці Batigoz ми давно використовуємо ультразвукову установку для лікування даної патології.

Головна перевага лікування катаракти ультразвуком – абсолютна безболісність операції, яка до всього іншого займає 10-15 хвилин. Настільки просто, що робиться навіть маленьким дітям.

Ультразвукова факоемульсифікація проводиться відразу ж, як тільки кришталик починає мутнішати і знижувати якість зору. Тому, вже на ранній стадії у пацієнта є шанс повернути гостроту зору без будь-яких наслідків і назавжди.

Як відбувається лікування? Технічно, операція полягає в тому, щоб вивести помутнілий кришталик з ока за допомогою ультразвуку через мікроотвір розміром 2 мм і замінити його на гнучку лінзу. В ході операції цю лінзу лікар поміщає всередину в згорнутому стані, вона сама розгортається і фіксується завдяки своїй спеціальній конструкції. Така лінза замінює природний кришталик і виконує всі його функції.

Поетапно це виглядає приблизно так:

Ультразвукове лікування катаракти не тільки прибирає її назавжди і повертає пацієнтові максимум зору, виходячи зі стану його зорової системи. Але ще дає шанс в одну мить вилікувати сприяючі захворювання – глаукому.

Після операції не потрібно спеціального догляду або госпіталізації. Пацієнт починає добре бачити вже відразу після маніпуляції, а протягом 2-3 днів повертає собі максимальну гостроту зору.

Також, лінзи, що імплантуються, здатні виправити короткозорість, далекозорість або астигматизм, якщо вони були до катаракти. Провести в клініці після операції знадобиться буквально до 2 годин і після огляду лікаря і призначення очних крапель, можна вирушати додому.

Переваги лікування в клініці Batigoz:

Чому не потрібно боятися лікувати катаракту?

По-перше, відзначимо, що анестезія в даному випадку місцева, тому будь-яких навантажень на серцево-судинну систему людини не виникне.

По-друге, етапи по видаленню кришталика проводяться з винятковою точністю і майже безконтактно. Все це максимально скорочує час процедури і повністю мінімізує ризики виникнення ускладнення. Зір повертається вже в операційній, а операція триває чи не 15 хвилин. Шви в даному випадку теж не накладаються, тому особливого реабілітаційного періоду просто немає. Пацієнт може йти додому через пару годин після операції.

 

 

ХІРУРГІЯ

Використовується індивідуальний одноразовий набір інструментів, розчинів, віскоеластика для факоемульсифікації катаракти Alcon (США)

Операція факоемульсифікація катаракти з імплантацією ІОЛ
Індивідуальний одноразовий набір інструментів, розчинів, віскоеластик для факоемульсифікації катаракти*

*При ускладнених випадках хірургічного втручання до звичайної вартості операції додається сума у розмірі 3 000,00 грн

МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза Medicontur (Hungary) 11 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® MA60AC Alcon (США)
Інтраокулярна лінза AcrySof® SA60AT Alcon (США)
17 200 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® NATURAL SN60WF (IQ) Alcon (США)18 600 грн
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Monofocal (США)20 800 грн
МОНОФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – Alcon (США)22 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT3 – Alcon (США)21 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AТ4 – Alcon (США)23 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT5 – SN6AT9 Alcon (США)25 000 грн
ПОКРАЩЕНІ МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Eyhance (США)25 200 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix Alcon (США)45 500 грн
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Symfony (США)52 500 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Toric (США)55 500 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2020