Лазерне лікування вторинної катаракти в Києві в клініці Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Лазерне лікування катаракти вторинної

Вторинну катаракту часто плутають з просто катарактою. Незважаючи на те, що назви схожі, природа хвороби різна.

Помутніння кришталика – це первинна катаракта; при вторинній – ущільнюється задня стінка капсули кришталика. В даному випадку зір втрачається вже після операції з видалення катаракти, коли в оці пацієнта знаходиться штучна лінза. Тому, не варто думати, що вторинна катаракта – це повторна поява катаракти. Одного разу будучи видалена, хвороба більше не проявиться.

Оперуючи катаракту, хірург на місце мутного кришталика імплантує лінзу ІОЛ. Після операції пацієнти найчастіше відразу ж відзначають підвищену гостроту зору. Але іноді 15% від загальної кількості прооперованих пацієнтів можуть знову відчути дискомфорт в очах. Може з’явитися затуманення, зниження яскравості кольорів. Подібні симптоми можуть бути дзвіночками, що мутніє сам капсульний мішок, в який був імплантований штучний кришталик.

Причиною розвитку вторинної катаракти, крім інших факторів, може стати цукровий діабет або навіть ревматизм. Природа захворювання полягає в тому, що клітини епітелію певним чином реагують на процеси, що відбуваються в капсульному мішку. Вони розростаються і утворюють плівку, яка заважає при проходженні світла до сітківки. Кришталикові волокна, які призводять до фіброзу капсульного мішка, ще називають кулями Ельшніга.

Вторинна катаракта може прогресувати як пару років, так і пару місяців. З’явитися ж вона може тільки після операції з видалення первинної. Чим ближче плівка до центру кришталика, тим легше визначити ознаки захворювання.

Ознаки або симптоми вторинної катаракти полягають у слабкій світлочутливості, складності фокусування, в очах з’являється «серпанок», туман, які надають фарбам жовтизну. Іноді двоїться зображення. Бувають засвітки від сонця або штучних джерел освітлення. І поступово зір починає падати. Тому, якщо у вас з’явилися подібні симптоми – ви повинні усвідомлювати гостру необхідність звернутися до лікаря.

Лікування вторинної катаракти в клініці Batigoz дозволить повністю вилікувати хворобу. Воно проводиться з допомогою YAG-лазера. Найчастіше лікування проходить амбулаторно, під місцевою анестезією. І це абсолютно не боляче.

Технічно, лазер направляється тільки на строго необхідні ділянки епітелію, що розрісся та який заважає зору. Штучний кришталик не пошкоджується, видаляються тільки патологічно змінені ділянки, що в першу чергу відновлює зір і його гостроту.

Лікування вторинної катаракти лазером проходить:

Пацієнт зручно розміщується в спеціальному кріслі буквально на пару хвилин, немає ніяких обмежень, тільки відновлений зір і відмінний настрій. YAG-лазерна капсулотомія проходить всього в пару етапів:

Напевно, не варто говорити про переваги своєчасного діагностування та видалення захворювання, перед страхом самої операції. Тому, що можливість жити в світі, в якому можна бачити все його фарби і насолоджуватися усіма його принадами, не йде ні в яке порівняння з тим хвилюванням, яке так часто виникає у пацієнтів перед хірургією.

Головне, що пацієнт повинен пам’ятати, так це те, що дана операція в клініці Batigoz проводиться абсолютно безболісно, ​​швидко і надійно, завдяки досвіду наших лікарів-офтальмологів і використовуваної передової техніки.

Вартість лікування:

ЛАЗЕРНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ КАТАРАКТИ
Лазерна дисцізія вторинної катаракти4 000 грн

Наші лікарі

 

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2021