Лазерне лікування глаукоми ока в Києві в клініці — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua
Глаукома – офтальмологічне захворювання, яке при відсутності своєчасного і адекватного лікування веде до необоротної сліпоти.
За різними статистичними даними, від патології страждає від 70 до 100 мільйонів чоловік у всьому світі, при цьому половина з них дізнаються про свій діагноз, коли вже спостерігаються значні порушення зорового органу. Виявити хворобу на ранній стадії допомагають профілактичні огляди – ось чому так важливо хоча б 1 раз на рік відвідувати офтальмолога.

ПІДСТУПНА ГЛАУКОМА – СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ

Лазерне лікування глаукомиДля кожного пацієнта лікування підбирається індивідуально з урахуванням віку, загального стану здоров’я, форми і стадії патології.
Лікування глаукоми лазером – один з найефективніших і малотравматичних способів, однак домогтися кращих результатів цей метод дозволяє на початкових стадіях, поки не настали серйозні дистрофічні зміни в зорових нервах. Біда в тому, що хворі звертають увагу на перші ознаки глаукоми тоді, коли хвороба перебуває вже в запущеному стані. Щоб не пропустити початок хвороби, зверніть увагу на симптоми, які повинні насторожити і змусити якомога швидше звернутися до лікаря:
Слід зазначити, що повністю відновити втрачений зір неможливо. Існуючі способи дозволяють лише загальмувати розвиток хвороби (зір зберігається на тому рівні, на якому воно було діагностовано перед початком лікування) і запобігти сліпоті.

Лікар може порекомендувати:

Остаточне рішення за методом лікування приймається на підставі результатів повної діагностики зорової системи. Діагностика включає вимірювання внутрішньоочного тиску, а також вивчення стану очного дна, зорового нерва і поля зору.

ЯК ЛІКУЄТЬСЯ ГЛАУКОМА?

Лазерні технології в офтальмологічних клініках використовуються майже 50 років, і за цей час було розроблено кілька способів. Лікування лазером призначається і як самостійний метод терапії глаукоми, і в комбінації з медикаментозним або хірургічним інструментальним лікуванням.
Завдяки лазерним технологіям можна нормалізувати внутрішньоочний тиск за рахунок відновлення нормального відтоку внутрішньоочної рідини. Цього можна домогтися, поліпшивши відтік з природних каналів, або ж сформувавши нові шляхи відтоку. З цією метою лікар впливає променем лазера на дренажну зону ока (на райдужку або корнеосклеральну трабекулу). Розрізняють такі методи:

Лікування глаукоми в Києві

У кожного способу є свої особливості, але, як і в випадку з ірідектомією, всі ці процедури проводяться при місцевому знеболюванні. Пацієнтам слід знати, що ефект після лазерного лікування з часом може знижуватися.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ЛАЗЕРОМ ГЛАУКОМИ ОКА

Лазерне лікування призначають в тих випадках, коли медикаментозна терапія не дає очікуваного результату. Лазерні методики мають безліч плюсів:
Корекція безболісна і триває короткий час (весь процес – в межах однієї години, вплив лазера обчислюється секундами). По завершенню на око накладається пов’язка, яку можна зняти через кілька годин. Вже через годину пацієнта відпускають додому, лікар забезпечує спостереження пацієнта в рамках диспансерного обліку (перший прийом – на наступний день після процедури).

Переваги

Унікальне сучасне обладнання
Ефективні методи лікування
Лікарі-офтальмологи з багаторічним досвідом
Швидкість і комфорт

Протипоказання і можливі ускладнення

Лікування глаукоми протипоказанняОбмежень для використання лазерних методик при лікуванні глаукоми небагато. У кожному разі безпека і доцільність використання того чи іншого способу встановлюються фахівцем індивідуально. Серед основних протипоказань – гострі запальні хвороби очей і загальні важкі захворювання (цукровий діабет, аутоімунні порушення та ін.). Не рекомендується проводити лазерне лікування пацієнтам молодше 18 років, а також вагітним і годуючим жінкам.
За умови, що лазерне лікування глаукоми проводить досвідчений лікар, ризики виникнення ускладнень зводяться до нуля. Проте, зважаючи на особливості реакції організму після операції може спостерігатися посилена сльозотеча, в рідкісних випадках розвивається реактивне запалення ока (внаслідок різкого підвищення тиску) або пошкодження рогової оболонки (внаслідок різкого зниження тиску). Якщо корекцію проводить фахівець з недостатньою кваліфікацією, існує ризик пошкодження різних структур ока (судин, епітелію, капсули кришталика).
У міжнародній офтальмологічній клініці Batigoz працюють хірурги-офтальмологи, які щорічно проводять сотні операцій різного ступеня складності. Забезпечити високий ступінь безпеки і максимальну ефективність кожного оперативного втручання нам дозволяють практичний досвід і передове європейське обладнання.

ХВОРОБА ГЛАУКОМА: ЩО ТРЕБА ПРО НЕЇ ЗНАТИ?

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
750 грн

 

Профілактичний діагностичний огляд:

 • пневмотонометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • визначення гостроти та характеру зору;
 • консультація лікаря-офтальмолога;
 • підбір окулярів.
400 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців) 300 грн
ДІАГНОСТИЧНА ПРОГРАМА
“Глаукома”:

 • первинне комплексне офтальмологічне обстеження;
 • комп’ютерна периметрія;
 • оптична когерентна томографія зорового нерва;
 • офтальмофотографія очного дна.
1 250 грн

 

 

ДІАГНОСТИКА
Ультразвукове дослідження (А і В метод)275 грн
Пневмотонометрія100 грн
Пахиметрія275 грн
Біометрія (ультразвукова)150 грн
Біометрія (біометрична)100 грн
Оптична топографія рогівки350 грн
Компьютерна периметрія350 грн
Флуоресцентна ангіографія850 грн
Офтальмофотографія очного дна (одне око)200 грн
Кератопахіметрія400 грн
Гоніоскопія150 грн
Біомікроскопія150 грн
Кераторефрактометрія100 грн
Визначення гостроти та характеру зору100 грн
Офтальмоскопія275 грн
ОПТИЧНА КОГЕРЕНТНА ТОМОГРАФІЯ
ЗОНА ДИСКУ ЗОРОВОГО НЕРВУ, ЦЕНТРАЛЬНАА ЗОНА СІТКІВКИ
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), два ока550 грн
Оптична когерентна томографія двох зон (макула + диск зорового нерву), два ока850 грн
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), одне око (при повторному зверненні)300 грн

 

ХІРУРГІЯ
ЛАЗЕРНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ
Лазерна іридектомія4 500 грн
Лазерна трабекулопластика5 300 грн
Лазерна десцеметогоніопунктура (ДГП)5 500 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019