ІОЛ — інтраокулярних лінз, імплантація факічних лінз, ціна — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Інтраокулярні лінзи

 

Часто для лікування катаракти використовують інтраокулярні лінзи.

Інтраокулярна лінза (ІОЛ) – це фактично штучний кришталик, який хірург імплантує на місце помутнілого кришталика пацієнта при катаракті. Клініка Batigoz для подібних цілей використовує продукт компанії Alcon.

 

Це Американська компанія – лідер в розробці та виробництві обладнання і різних матеріалів, що використовуються в офтальмології. Тому використовуючи лінзи Alcon ми максимально зберігаємо тканини ока при операції і забезпечуємо максимально хороший результат. Природно, в нашій клініці пацієнт отримує повний спектр послуг – від підбору ІОЛ до спеціальних препаратів, що сприяють якнайшвидшої реабілітації.

 

Характеристики лінз AcrySof

Лінзи цього сімейства вже дуже давно показують відмінний результат і, мабуть, найчастіше застосовуються в світі. Ще з 1994 року вони поклали початок своєму застосуванню в Америці, з тих пір успішно використовуються і в Україні.

Якість матеріалу AcrySof поводиться максимально передбачувано під час видалення катаракти, тому операція проводиться по одній і тій же технології. Модельний ряд цих кришталиків настільки широкий, що максимально оптимізує вибір хірурга.

 

AcrySof® IQ Toric

Це гнучкий моноблочний кришталик, який поміщається на місце помутнілого. Форма цієї лінзи дозволить зменшити або повністю усунути астигматизм, а також поліпшити короткозорість без носіння окулярів або контактних лінз. Лінза розроблена для того, щоб забезпечувати залишкові сферичні відхилення на користь позитивних відхилень рогівки, зменшуючи всі відхилення, що заважають зору. Також, лінза зменшує контрастну світлочутливість і покращує якість “картинки”. Це дуже важливий показник для людей з астигматизмом, тому як стосується розпізнавання об’єкта. Тут час йде на секунди.

AcrySof® Natural

Крім того, що моноблочна лінза дає максимальну біологічну сумісність з тканинами ока, ця лінза має жовтий оптичний фільтр. Він утримує синє світло від попадання на сітківку. Тому, дана модель не тільки покращує гостроту, але пацієнт починає бачити чіткіше, кольори – яскравіше і контрастніше. І дає можливість поліпшити зір при слабкому світлі, тобто навіть в сутінках.

Розроблена вона була спеціально для виправлення сферичних відхилень. Пацієнти помічали, що з такою лінзою вони бачать кольори максимально натуральними, в той час як при впровадженні звичайних лінз в кольоровій гамі фігурує синій відтінок. Задня поверхня лінзи такої форми, яка дозволяє направляти промені і фіксувати їх в потрібній точці на сітківці.

 

AcrySof® IQ ReSTOR

Крім знов-таки ідеальної сумісності з тканинами ока, ця лінза – мультифокальна. Основний бонус такої лінзи криється в її особливій оптичній будові. Це означає, що вона дарує хороший зір як вдалину, так і поблизу. Сьогодні вона вважається найрезультативнішим способом лікування катаракти. І до того ж, дієвим шансом виправлення вікової далекозорості.

 

Вартість імплантації ІОЛ в клініці Batigoz

ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® MA60AC Alcon (США)
18920 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® SA60AT Alcon (США)
18920 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® NATURAL SN60WF (IQ) Alcon (США)
23400 грн
Інтраокулярна лінза Akreos MI60 Bausch&Lomb (США)
22900 грн
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Monofocal ZCB00 (США)
22900 грн
ПОКРАЩЕНІ МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Eyhance (США)
27700 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix Alcon (США)
50000 грн
Інтраокулярна лінза Johnson&Johnson Vision TECNIS Symfony (США)
57700 грн
РЕФРАКЦІЙНА ЗАМІНА КРИШТАЛИКА З ІМПЛАНТАЦИЄЮ ІОЛ
В залежності від моделі інтраокулярної лінзивід 27 700 грн

* Використовується індивідуальний одноразовий набір інструментів, розчинів, віскоеластік для факоемульсифікації катаракти Alcon (США)

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022