Апаратне лікування зору в Києві, апаратне лікування очей
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Для лікування різного роду очних патологій вже давно застосовується апаратна методика. Це терапевтичне лікування, яке набирає все більше популярності і швидко розвивається.

Перевага її в тому, що вона дає можливість поліпшити і зміцнити зір без хірургічного втручання, а також підвищити результат оперативного втручання.

Також, апаратне лікування призначається і в післяопераційний період пацієнтам для повного одужання, і людям, які відчувають сильні навантаження на зір, в зв’язку з їх професією або способом життя, хобі. Але найкраще ці методики виявляються при лікуванні дитячих захворювань, коли відбувається збій роботи м’язів ока.

Кому може бути рекомендовано проходження курсу лікування?

Як проводиться апаратне лікування?

Процедура завжди проводиться у 3 етапи:

Апаратне лікування для дітей

Відомо, що діти народжуються далекоглядними. Це обумовлено маленьким розміром очного яблука. Але в міру дорослішання, око теж росте, і гострота зору підвищується. Деякі малюки народжуються з короткозорістю. В даному випадку розмір очного яблука великий і для корекції зору потрібні окуляри. Часто зустрічається і астигматизм, коли заломлююча сила рогівки нерівномірна. Астигматизм не є хворобою, тут грає роль оптичний стан очей. Але при високому ступені даного дефекту зору або відсутності корекції зір може сильно впасти.

Проблема полягає в тому, що діти рідко скаржаться на поганий зір. Здебільшого вони можуть навіть не усвідомлювати цієї проблеми.

За якими ознаками можна зрозуміти, що зір у дитини став недостатнім?

 

Якщо ви виявили у своїх дітей ці або будь-які інші ознаки, їм необхідно пройти діагностику зору.

Апаратне лікування зазвичай проводять курсами по 10 сеансів, комбінуючи при необхідності потрібні медикаменти. Курс прописується індивідуально, робиться акцент на стан зору пацієнта і потрібні завдання. У дитячому віці найлегше впоратися з різного роду очними проблемами.

Плюси даної методики ще й в тому, що вона безконтактна. Діти в 90% випадків негативно ставляться до всякого роду медичних приладів, це викликає у них стрес. Тому, методи апаратного лікування складені таким чином, щоб курс проходив у формі гри, і підходять навіть малюкам від 3-х років.

Після стабілізації стану зору наступний курс апаратного лікування може бути призначений з метою профілактики через півроку або більше. Якщо ж стан зору погіршиться – перерва між курсами може бути скорочена до 3-х місяців. Також батькам дуже важливо розуміти, що апаратне лікування вимагає терпіння і коштів. Тому, що якість лікування і його результат залежать не тільки від правильності підбору курсу і діагностики, а й від сумлінності при виконанні процедур. Терапія буде дієва тільки при дотриманні режиму і прийомі необхідних препаратів.

Протягом всього курсу процедур рекомендуємо максимально контактувати з лікуючим лікарем, щоб відзначати всі зміни, що відбуваються і оцінити результативність в динаміці, при чому не тільки відразу після курсу, а й протягом декількох років.

Тільки такий підхід дасть кращий результат у виправленні зору у дітей.

У клініці Batigoz з успіхом працює відділення апаратного лікування з передовим висококласним устаткуванням.

Які методики апаратного лікування використовуються в клініці Batigoz?

  1. Комплекс комп’ютерних програм:

Програма “Квітка”

Програма доступна з 4-х річного віку. Її застосовують для лікування слабкого і середнього ступеня амбліопії.

Програма “Ай”

Її застосовують для лікування косоокості, а також амбліопії. Також програма розвиває бінокулярний зір.

Програма “Хрестик”

Ігровий стимулятор, який застосовується з трирічного віку для лікування амбліопії.

Програма “Чайка”

Призначається при бінокулярних розладах.

  1. Синоптофор

Це апарат, який поліпшує рухливість очей в цілому. Його використовують для лікування косоокості або інших видів бінокулярного розладу.

  1. Макулостимулятор

Це тренажер для сітківки очей. Для тренувань використовують червоний, зелений і синій кольори. Червоний підвищує чутливість рецепторів, зелений знижує тиск, синій нормалізує сон.

  1. Амбліотренер

Це апарат для лікування амбліопії.

Таким чином, апаратне лікування – ідеальний варіант як для дорослого, так і для дитини, в тому випадку, коли зір тільки почав погіршуватися і немає необхідності вдаватися до кардинальних заходів. У клініці Batigoz досвідчені лікарі підберуть методику і скорегують зір по максимуму.

Ціни на апаратне лікування в клініці Batigoz:

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ
Курс апаратного лікування 10 процедур
(при оплаті одним платежем та проходженні курсу протягом 3 тижнів)
2 250 грн
Апаратне лікування косоокості250 грн
Аппаратне лікування амбліопії250 грн
Аппаратне лікування спазму акомодації250 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2020