Апаратне лікування зору в Києві, апаратне лікування очей
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Для лікування різного роду очних патологій вже давно застосовується апаратна методика. Це терапевтичне лікування, яке набирає все більше популярності і швидко розвивається.

Перевага її в тому, що вона дає можливість поліпшити і зміцнити зір без хірургічного втручання, а також підвищити результат оперативного втручання.

Також, апаратне лікування призначається і в післяопераційний період пацієнтам для повного одужання, і людям, які відчувають сильні навантаження на зір, в зв’язку з їх професією або способом життя, хобі. Але найкраще ці методики виявляються при лікуванні дитячих захворювань, коли відбувається збій роботи м’язів ока.

Кому може бути рекомендовано проходження курсу лікування?

Як проводиться апаратне лікування?

Процедура завжди проводиться у 3 етапи:

Апаратне лікування для дітей

Відомо, що діти народжуються далекоглядними. Це обумовлено маленьким розміром очного яблука. Але в міру дорослішання, око теж росте, і гострота зору підвищується. Деякі малюки народжуються з короткозорістю. В даному випадку розмір очного яблука великий і для корекції зору потрібні окуляри. Часто зустрічається і астигматизм, коли заломлююча сила рогівки нерівномірна. Астигматизм не є хворобою, тут грає роль оптичний стан очей. Але при високому ступені даного дефекту зору або відсутності корекції зір може сильно впасти.

Проблема полягає в тому, що діти рідко скаржаться на поганий зір. Здебільшого вони можуть навіть не усвідомлювати цієї проблеми.

За якими ознаками можна зрозуміти, що зір у дитини став недостатнім?

 

Якщо ви виявили у своїх дітей ці або будь-які інші ознаки, їм необхідно пройти діагностику зору.

Апаратне лікування зазвичай проводять курсами по 10 сеансів, комбінуючи при необхідності потрібні медикаменти. Курс прописується індивідуально, робиться акцент на стан зору пацієнта і потрібні завдання. У дитячому віці найлегше впоратися з різного роду очними проблемами.

Плюси даної методики ще й в тому, що вона безконтактна. Діти в 90% випадків негативно ставляться до всякого роду медичних приладів, це викликає у них стрес. Тому, методи апаратного лікування складені таким чином, щоб курс проходив у формі гри, і підходять навіть малюкам від 3-х років.

Після стабілізації стану зору наступний курс апаратного лікування може бути призначений з метою профілактики через півроку або більше. Якщо ж стан зору погіршиться – перерва між курсами може бути скорочена до 3-х місяців. Також батькам дуже важливо розуміти, що апаратне лікування вимагає терпіння і коштів. Тому, що якість лікування і його результат залежать не тільки від правильності підбору курсу і діагностики, а й від сумлінності при виконанні процедур. Терапія буде дієва тільки при дотриманні режиму і прийомі необхідних препаратів.

Протягом всього курсу процедур рекомендуємо максимально контактувати з лікуючим лікарем, щоб відзначати всі зміни, що відбуваються і оцінити результативність в динаміці, при чому не тільки відразу після курсу, а й протягом декількох років.

Тільки такий підхід дасть кращий результат у виправленні зору у дітей.

У клініці Batigoz з успіхом працює відділення апаратного лікування з передовим висококласним устаткуванням.

Які методики апаратного лікування використовуються в клініці Batigoz?

Комплекс комп’ютерних програм:

Програма “Квітка”

Програма доступна з 4-х річного віку. Її застосовують для лікування слабкого і середнього ступеня амбліопії.

Програма “Ай”

Її застосовують для лікування косоокості, а також амбліопії. Також програма розвиває бінокулярний зір.

Програма “Хрестик”

Ігровий стимулятор, який застосовується з трирічного віку для лікування амбліопії.

Програма “Чайка”

Призначається при бінокулярних розладах.

Синоптофор

Це апарат, який поліпшує рухливість очей в цілому. Його використовують для лікування косоокості або інших видів бінокулярного розладу.

Макулостимулятор

Це тренажер для сітківки очей. Для тренувань використовують червоний, зелений і синій кольори. Червоний підвищує чутливість рецепторів, зелений знижує тиск, синій нормалізує сон.

Амбліотренер

Це апарат для лікування амбліопії.

Амбліокор

Це ефективна система лікування та профілактики порушення акомодації, амбліопії, далекозорості, близорукості, астигматизму.

Таким чином, апаратне лікування – ідеальний варіант як для дорослого, так і для дитини, в тому випадку, коли зір тільки почав погіршуватися і немає необхідності вдаватися до кардинальних заходів. У клініці Batigoz досвідчені лікарі підберуть методику і скорегують зір по максимуму.

Ціни на апаратне лікування в клініці Batigoz:

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
2475 грн
Апаратне лікування косоокості
275 грн
Аппаратне лікування амбліопії
275 грн
Аппаратне лікування спазму акомодації
275 грн
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ АМБЛІОКОР (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
3150 грн
Аппаратне лікування амбліокор
350 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022