Лікування макулодистрофії
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Лікування макулодистрофії

Лікування макулодистрофіїЗа інформацією ВООЗ, макулодистрофія сітківки ока — одна з головних причин поганого зору у людей старшої вікової групи. Запобігти негативним наслідкам і повернути нормальний зір — основне завдання лікарів міжнародної офтальмологічної клініки Batigoz. Для цього застосовуються сучасні і найбільш ефективні методики діагностики макулодистрофії і лікування хвороби. Своєчасне звернення до офтальмолога — реальний шанс вчасно призупинити розвиток недуги.

Що таке макулодистрофія

Макула в перекладі з грецького означає “пляма”, а дистрофія — “порушення харчування”. Макула або “жовта пляма” — це основна частина сітківки, яка відповідає за центральний зір і його гостроту. Саме завдяки їй людина може розрізняти візуальні об’єкти. Вона допомагає чітко бачити навіть дрібні деталі, тому люди здатні читати і писати, розпізнавати кольори та обличчя. При ураженні “жовтої плями” відбувається порушення центрального зору, і навколишня картина світу спотворюється.

Причини макулярної дистрофії

При таких змінах потрібно негайне лікування макулодистрофії.

Хто більше всіх схильний до хвороби

Як показують медичні дослідження, за розвиток недуги відповідає комбінація спадкової схильності і зовнішніх чинників. У групі ризику — пацієнти з 5 категорій:
 1. Люди старше 50 років. З віком ймовірність розвитку захворювання збільшується. До 75 років кількість страждаючих від хвороби може досягати, за деякими даними, 30%. Тому недугу дуже часто називають віковою макулярною дегенерацією (ВМД)
 2. Гіпертоніки. У людей з серцево-судинними хворобами в сітківку надходить недостатня кількість кисню для нормального харчування клітин
 3. Курці. За даними медичних досліджень, куріння в 3, а іноді і в 6 разів збільшує ризик розвитку макулярної дистрофії
 4. Люди, які страждають від ожиріння. Пацієнти із зайвою вагою, які ведуть малорухливий спосіб життя, мають в 2 рази більше шансів захворіти, ніж фізично активні люди з нормальною масою тіла
 5. Пацієнти з поганою спадковістю. Якщо в одного з ваших батьків було виявлено дане захворювання, ви автоматично потрапляєте до групи ризику
Макулодистрофія — в основному вікове захворювання сітківки. Чим старша людина, тим більша ймовірність, що у неї виявиться ця недуга.
Ми рекомендуємо регулярно проходити обстеження у офтальмолога на виявлення макулярної дистрофії сітківки. Лікування при своєчасному діагностуванні недуги проходить більш ефективно і дозволяє виключити найбільш негативні наслідки.
Симптоми розвитку макулодистрофії

Види макулодистрофії

Існує 2 основні форми хвороби:

Наслідки відмови від лікування макулодистрофії сітківки ока

Лікування макулодистрофії сітківкиЧим небезпечне захворювання і що буде, якщо вчасно не звернутися за допомогою?
Макулярна дегенерація вражає обидва ока приблизно в 60% випадків. Зазвичай симптоми розвиваються спочатку на одному оці, а на другому — тільки через 5-8 років. Через це людина не відразу звертає увагу на проблему із зором (на початковому етапі зорове навантаження бере на себе більш здорове око), і запускає недугу.
Хвороба не призводить до повної сліпоти. Але якщо вражені обидва ока, людина може втратити працездатність. Вона буде нездатна керувати автомобілем, переходити самостійно через дорогу, рахувати гроші і впізнавати знайомі обличчя. У деяких випадках навіть починаються психічні розлади.
Гарна новина полягає в тому, що лікування вікової макулярної дегенерації сітківки дозволяє призупинити розвиток хвороби і запобігти погіршенню стану здоров’я.
Зверніться в клініку Batigoz негайно, якщо ви помітили такі симптоми:
Зверніть увагу, що при зменшенні гостроти зору навіть в одному оці потрібно негайно пройти консультацію та обстеження у лікаря.

Макулярна дегенерація: лікування, діагностика, профілактика

На даний момент медикаментозного або хірургічного способу назавжди позбутися від ВМД не існує. Однак розвиток недуги можна уповільнити або навіть призупинити.

Макулодистрофія ока лікування

На першому етапі — первинне звернення в клініку — виконується діагностика. Вона включає комплексну перевірку стану сітківки. Лікар ставить діагноз на підставі 4 тестів:
 1. Офтальмоскопія сітківки
 2. Флюоресцентная ангіографія
 3. Тест Амслера
 4. Оптична когерентна томографія
Лікування макулодистрофії ока полягає у введенні пацієнту ін’єкцій. Препарат безболісно вводиться за допомогою дуже тонкої голки всередину ока в умовах операційної.
Лікувальний курс здатний уповільнити зростання нових тендітних судин і затримати подальший розвиток захворювання. Це дає можливість не допустити розвиток останньої стадії хвороби.
Вікова макулярна дегенерація і її лікування вимагають послідовності і терпіння. Крім регулярного відвідування лікаря, необхідна і профілактика. Людина, яка проходить курс ін’єкцій, повинна відкоригувати своє харчування і режим дня, кинути палити, організувати правильне освітлення і максимально знизити напругу на очі.Також дуже важливо відвідувати лікаря мінімум 1 раз на рік або при виникненні будь-яких змін.

Як проходить лікування макулодистрофії в Києві в клініці Batigoz

Провідні фахівці міжнародної офтальмологічної клініки Batigoz підготували для пацієнтів сучасний комплекс діагностичних методів, препаратів і лікування ВМД при чіткому дотриманні клінічних протоколів і всесвітніх рекомендацій.
Перед виконанням ін’єкцій лікар-офтальмолог клініки проводить повне обстеження органів зору для виявлення проблеми і підбору ліків.
Ви разом зі своїм лікуючим лікарем підбираєте препарат, який дозволяє отримати найкращий ефект від терапії. Розроблений індивідуальний режим лікування дає можливість досягти найкращого результату.
Ось як приблизно проходить лікування вікової макулодистрофії у нас в клініці:
 1. Офтальмолог призначає лікарські препарати у вигляді уколів в очі
 2. Щоб уникнути ускладнень лікар випише вам очні краплі, які потрібно використовувати кілька днів перед процедурою
 3. У призначений час ви приходите в клініку, де вам вводять ліки в спеціально обладнаній операційній
 4. Відразу після ін’єкції офтальмолог проведе кілька стандартних перевірок — це дозволить переконатися, що процедура пройшла успішно
 5. Потім лікар призначить краплі, які потрібно використовувати протягом декількох днів після уколу
Пацієнти міжнародної офтальмологічної клініки Batigoz відзначають позитивний результат вже через тиждень після першої ін’єкції препарату. А максимальний ефект досягається після курсу і підтримуючої терапії.
У перші кілька днів після процедури ми рекомендуємо своїм пацієнтам відпочивати, уникати фізичних навантажень і контролювати тиск. Дотримання постанов лікаря полегшує післяпроцедурний період.
Ін’єкційна терапія в нашій клініці дає можливість сповільнити прогресування макулодистрофії, а в деяких випадках — навіть поліпшити зір. Дуже важливо пам’ятати, що ВМД — хронічне захворювання. Тому пацієнтам з таким діагнозом потрібно довічне спостереження у лікаря-офтальмолога.
Якщо ви виявили симптоми макулярної дистрофії, запишіться на первинну консультацію в клініку Batigoz. Лікар проведе обстеження і надасть вичерпну інформацію про терапію. Запишіться на прийом!

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування
КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.

790 грн

 

Первинне комплексне офтальмологічне обстеження розширене:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • ОКТ-скрінінг з використанням штучного інтелекту;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.

990 грн

 

Програма лояльності для пацієнтів вікової категорії 55+:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • ОКТ-скрінінг з використанням штучного інтелекту;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.

570 грн

 

Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців)
350 грн
ДІАГНОСТИЧНА ПРОГРАМА
“Макулодистрофія”:

 • первинне комплексне офтальмологічне обстеження;
 • оптична когерентна томографія макулярної ділянки;
 • офтальмофотографія очного дна.

1050 грн

 

 

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022