Лікування сітківки ока, лазерне лікування захворювань сітківки в Києві — Batigoz

Ефективне лікування захворювань сітківки ока

Катаракта, глаукома, розрив сітківки, короткозорість, далекозорість ⎼ ці та багато інших офтальмологічних захворюваннь ми ефективно діагностуємо і лікуємо в нашій клініці, застосовуючи тільки сучасні методи лікування, лазерні та ультразвукові технології.

Міжнародна офтальмологічна клініка BATIGOZ надає своїм пацієнтам широкий спектр послуг, націлених на відновлення зору і лікування захворювань очей будь-якої складності. Ми активно використовуємо лазерне лікування сітківки ока, ультразвукове лікування катаракти і глаукоми. В нашему розпорядженні новітнє обладнанням, завдяки якому ми маємо можливість впроваджувати та застосовувати прогресивні технології лікування сенсорного органу людини.

У нас працює команда лікарів, що володіють високим ступенем професіоналізму і компетенції. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і гарантуємо ефективне, безболісне і оперативне лікування, після якого життя набуває нових барв і щасливі відтінки.

Захворювання сітківки дуже поширені в наш час. Будь-які проблеми з очима здатні привнести в повсякденність людини масу дискомфортних відчуттів, істотно погіршуючи якість життя. У нашій клініці ми проводимо компетентну діагностику і допомагаємо виявити захворювання на ранніх стадіях. Крім цього, ми беремося навіть за самі запущені і критичні випадки, допомагаючи людям знайти надію, там де її вже не було.

Сітківка є найтоншим і найкрихкішим елементом очної системи, яка складається з безлічі нервових закінчень і чутливих до світла рецепторів. Саме сітківка виконує найважливішу функцію, будучи сполучною ланкою між оптичним механізмом очей із зоровим механізмом головного мозку. Саме завдяки сітківці ми сприймаємо зображення, яке передає рогівка і кришталик.

Різновиди захворювань сітківки:

Захворювання сітківки: причини та сиптоматика

Існує кілька різновидів захворювань сітківки, яких об’єднує одне ⎼ всі вони супроводжуються стрімким погіршенням зору. Симптомами захворювання сітківки є: помутніння, двоїння предметів, розмитість зображення. Найчастіше трапляються гострі головні болі, запаморочення, з’являється відчуття оніміння кінцівок. Якщо ви відчуваєте описані ознаки, обов’язково сходіть на прийом до офтальмолога для діагностики. Чим раніше виявлена ​​проблема, тим легше і швидше її можна буде усунути.

Хвороби сітківки можуть з’явитися як наслідок інших захворювань, таких як гіпертонія, захворювання нирок, цукровий діабет, струс мозку, травми голови або очі. Іноді складна форма грипу може спровокувати прогресування проблем з сітківкою.

Хто знаходиться в групі ризику?

Захворювання сітківки найчастіше проявляються у людей, які страждають від інших офтальмологічних захворювань (короткозорість, далекозорість). Також, в групі ризику пацієнти, які страждають від стрибків тиску (гіпертонія), підвищений цукор у крові. Вагітні жінки також мають схильність до розвитку захворювань сітківки. Важливо пам’ятати, що захворювання на перших стадіях протікає безсимптомно, тому дуже важливо періодично проводити діагностику, щоб при наявності проблем з сітківкою можна було усунути їх на ранніх стадіях.

Запалення сітківки

Дане захворювання називають також ретиніт. На початковому етапі захворювання пошкоджується частина ока. Якщо не лікувати, хвороба прогресуватиме і вразить весь сенсорний орган. Ретиніт може вражати як одне око, так і два відразу. Розвиток даного захворювання супроводжує наявність інфекції. Недуга лікується медикаментозно.

Розрив сітківки ока

Найчастіше розрив сітківки відбувається у пацієнтів, які страждають від короткозорості (склоподібне тіло механічно натягується). Симптомами даного захворювання є поява спалахів світла або темних ліній в оці. Щоб діагностувати захворювання сітківки необхідний огляд очного дна з розширеною зіницею. Ускладненням розриву сітківки є відшарування.

Лазерна коагуляція сітківки ⎼ єдиний ефективний спосіб лікування розриву сітківки, завдяки якому створюється спеціальний бар’єр, що запобігає розвитку потовщення.

Відшарування сітківки ока

Відшарування сітківки ⎼ небезпечне захворювання, яке потребує негайного лікування. Виникає в процесі прогресування розриву сітківки, коли сітчаста оболонка від’єднується від судинної поверхні, перериваючи процес харчування даної оболонки.

Ознаки відшарування сітківки:

Лікування відшарування сітківки передбачає оперативне хірургічне втручання. Інших способів вирішення даної проблеми не існує. Дане захворювання сітківки досить небезпечне і за найменшої підозри, необхідно терміново звернутися до офтальмолога. У разі занедбаності захворювання настає повна сліпота, процес якої є незворотнім.

Крововилив у сітківку

Дане захворювання можна віднести до судинних. Симптомами є виникнення темної плями, яке заважає нормально бачити. Найчастіше дане захворювання проявляється в процесі пологів або важких фізичних навантажень, роботи з вагою.

При виникненні крововиливу в сітківку необхідно терміново звернутися до лікаря, адже наступним етапом може стати відшарування сітківки, зниження гостроти зору, глаукома, дистрофія сітківки.

Дистрофія сітківки ока

Даному захворюванню передує порушення роботи судин органів зору. Найчастіше дистрофія виникає у літніх людей. Особливо часто зустрічається у людей, які страждають від короткозорості. Через таку патології, як короткозорість, очне яблуко збільшується і це призводить до дистрофії.

Дистрофія сітківки лікується за допомогою лазерної технології, коли відбувається зміцнення сітківки. Застосування лазера допомагає провести операцію без крові і без швів.

Макулярна дегенерація

Вікова макулярна дегенерація є однією з найпоширеніших причин втрати зору у людей вікової категорії 50+. Передається по спадковості і найчастіше виникає у жінок, які мали схильність до захворювання. Слід сказати, що макулярна дегенерація проявляється як наслідок таких захворювань, як атеросклероз і гіпертонія. Захворювання характеризується ураженням центральної частини сітківки.

Первинні стадії захворювання відбуваються непомітно для людини. Його може виявити лише офтальмолог, тому так важливо не нехтувати візитами до лікаря. Симптомами можуть стати: погіршення чіткості зору, помутніння, викривлення ліній, розмитість.

Діабетична ретинопатія

Дане захворювання виникає в процесі ураження діабетом судин сітківки. В результаті порушується процес насичення киснем тканин сенсорного органу, що призводить до стрімкого погіршення зору. Дане захворювання найчастіше розвивається через 5-10 років, після початку цукрового діабету. Для лікування ретинопатії застосовується терапевтичні курси консервативного лікування.

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
750 грн

 

Первинне комплексне офтальмологічне обстеження новонароджених (1-12 міс.):

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • огляд переднього відрізка ока в прямому та боковому освітленні;
 • огляд очного дна за допомогою не прямого бінокулярного офтальмоскопа на широку зіницю.
500 грн
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження дітей до 18 років:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • візометрія;
 • визначення рефракції (кераторефрактометрія, скіаскопія);
 • визначення характеру зору;
 • біометрія;
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
650 грн
Профілактичний діагностичний огляд:

 • пневмотонометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • визначення гостроти та характеру зору;
 • консультація лікаря-офтальмолога;
 • підбір окулярів.
400 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців) 300 грн
ДІАГНОСТИЧНА ПРОГРАМА
“Цукровий діабет”:

 • первинне комплексне офтальмологічне обстеження;
 • оптична когерентна томографія макулярної ділянки;
 • офтальмофотографія очного дна.
950 грн

 

“Макулодистрофія”:

 • первинне комплексне офтальмологічне обстеження;
 • оптична когерентна томографія макулярної ділянки;
 • офтальмофотографія очного дна.
950 грн

 

 

ДІАГНОСТИКА
Ультразвукове дослідження (А і В метод) 275 грн
Пневмотонометрія 100 грн
Пахиметрія 275 грн
Біометрія (ультразвукова) 150 грн
Біометрія (біометрична) 100 грн
Оптична топографія рогівки 350 грн
Компьютерна периметрія 350 грн
Флуоресцентна ангіографія 850 грн
Офтальмофотографія очного дна (одне око) 200 грн
Кератопахіметрія 400 грн
Гоніоскопія 150 грн
Біомікроскопія 150 грн
Кераторефрактометрія 100 грн
Визначення гостроти та характеру зору 100 грн
Офтальмоскопія 275 грн
ОПТИЧНА КОГЕРЕНТНА ТОМОГРАФІЯ
ЗОНА ДИСКУ ЗОРОВОГО НЕРВУ, ЦЕНТРАЛЬНАА ЗОНА СІТКІВКИ
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), два ока 550 грн
Оптична когерентна томографія двох зон (макула + диск зорового нерву), два ока 850 грн
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), одне око (при повторному зверненні) 300 грн

 

ХІРУРГІЯ
КУРСИ КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ
Диабетична ретинопатія 1 700 грн
Возрастна макулярна деструкція 1 700 грн
ЛАЗЕРНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ СІТКІВКИ
Профілактична периферична лазеркоагуляція сітківки 3 400 грн
Профілактична периферична лазеркоагуляція сітківки (відмежувальна) 3 250 грн
Панретинальная лазеркоагуляція сітківки, 1 етап 2 750 грн
Панретинальная лазеркоагуляція сітківки, 4 етапи 7 000 грн
Фокальна лазерна коагуляція макулярної зони (перший сеанс) 3 600 грн
Фокальна лазерна коагуляція макулярної зони (повторні сеанси) 1 000 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019