Лікування косоокості в Києві, операція по виправленню косоокості, ціна — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua
Косоокість або страбізм – проблема поза віком. Відхилення очей від осі при прямому погляді може виникнути у дітей, дорослих і навіть людей похилого віку. Чому виникає косоокість, як її діагностувати, як вилікувати косоокість у дорослих і дітей, і найголовніше, – як лікують косоокість офтальмологи нашої клініки, розповідаємо одне за одним.

Чому виникає?

Причини косоокості

Згідно з дослідженням команди медиків з Південної Кореї, у дітей від 7 до 16 років, які проводили за смартфоном 4-8 годин щодня протягом 4 місяців, розвинулося гостра збіжна косоокість.

Чому так сталося? Фізіологічно нормальний зір людини бінокулярний: картинка, сприймається двома очима, зливається в одне тривимірне зображення. Через постійний погляд дітей на пласку поверхню – дисплей смартфона, в бінокулярності зору не було необхідності, і мозок випробовуваних перебудовувався.
Це одна з небагатьох причин розвитку хвороби. У ситуації зі смартфоном, розвиток хвороби можна попередити. Однак в більшості випадків, косоокість виникає як вроджена хвороба або є наслідком захворювань і травм.
10 основних причин розвитку страбізму
У цих випадках, захворювання не можливо попередити за допомогою відмови від смартфона або щоденної зарядки для очей. Залежно від стадії і форми хвороби, необхідно невідкладне терапевтичне або хірургічне лікування косоокості.

Діагностика косоокості

Давайте проведемо первинну діагностику прямо зараз. Щоб зрозуміти чи розвивається у людини косоокість, зробіть його фото: важливо, щоб діагностована людина дивилась прямо в камеру перед собою. Як правило, камера вловлює навіть невелике відхилення ока від точки, в яку спрямований погляд.

При косоокості, залежно від виду хвороби:

Ви помітили у себе або ваших близьких ознаки косоокості?
Записуйтеся на обстеження до вашого окуліста або приходьте на прийом в нашу клініку, адже страбізм – це не тільки естетичний дефект. Важливо не просто усунути косоокість, а й вилікувати його першопричину, щоб попередити втрату гостроти зору і порушення бінокулярності.

Перевірка очей

У дітей до 6 місяців можуть спостерігатися подібні симптоми, так як в цей період тільки формується зір, але після півроку найчастіше все нормалізується. Здебільшого розвиток косоокості у дітей відбувається в 2-3 роки, коли налагоджується співдружня робота очей. У цей період батькам потрібно уважно стежити за зором малюка, і при перших симптомах показати дитину окулісту.
Як ми вже описали раніше, причини косоокості у дорослих різні: хвороби, травми, інфекційні захворювання. Тому рекомендуємо кожному дорослому періодично відвідувати окуліста, особливо, якщо помічаєте якісь зміни зору або відчуваєте дискомфорт.

Діагностика косоокості в клініці Batigoz

На прийомі офтальмологи клініки проведуть діагностику зору:
Також проведуть огляд очного дна і визначать рефракцію після медикаментозного мідріазу. Якщо діагноз підтвердиться, невідкладно розроблять план лікування і рекомендують поетапне терапевтичне або хірургічне лікування (операція по лікуванню косоокості).

Косоокість: лікування у дітей та дорослих

В Україні налічується понад 1 мільйон людей з різними формами страбізму, що потребують лікування. Це колосальний показник.
Вам або вашим близьким також поставили діагноз «страбізм»?
Не відкладайте лікування на потім, адже без втручання хвороба не лише поглиблюється. За косоокістю може «ховатися» більш серйозна хвороба, своєчасна діагностика і лікування якої, допоможе зберегти ваше здоров’я.

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування
Приїжджайте в клініку BATIGOZ на лікування косоокості в Києві. У 30% випадків для усунення хвороби досить терапевтичного лікування: носіння окулярів, оклюзія, лікування за допомогою комп’ютерних програм або сінаптофора.
У тому випадку, якщо для ефективності лікування потрібен комплекс терапевтичних та хірургічних маніпуляцій, команда наших офтальмологів надасть вам кваліфіковану допомогу. Наприклад, при паралічі або пошкодженні окорухового м’яза.

Косоокість: операція в клініці Batigoz

По її завершенні пацієнту накладають пов’язку, а через 2 години після операції вже можна їхати додому. Після операції косоокість залишиться в минулому. Це невелика ціна здоров’я вашого зору і впевненості в собі.
Звичайно, після операції лікування не закінчується: протягом 10 днів очі необхідно закапувати, протягом 3-х днів надягати захисну пов’язку і перший місяць після операції обмежити зорові навантаження. Також в залежності від форми захворювання лікар призначає реабілітаційне лікування і терапевтичні процедури.
Не затягуйте з хворобою, приходьте на діагностику і лікування косоокості в нашу клініку. Ціна консультації в клініці 350 грн.
КОНСУЛЬТАЦІЇЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга
440 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга К.М.Н.
500 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 
385 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 
385 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів
275 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога
275 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого
275 грн
Виклик лікаря-офтальмолога (виїзна консультація), с.Петропавлівська Борщагівка*
* Києво-Святошинский район – ціна відповідно до кілометражу
990 грн
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
2475 грн
Апаратне лікування косоокості
275 грн

 

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022