Лікування глаукоми в Києві, операція по лікуванню глаукоми, ціна — Batigoz

Глаукома – що це? Причини, ознаки, симптоми і види.

Серйозні очні захворювання (близько 50-60 різних хвороб, з однаковою клінічною картиною), що характеризуються високим тиском усередині ока, поступово приводять до порушення водного балансу очної системи, руйнування зорового нерва і втратою надходжень сигналів із зорового механізму в головний мозок, об’єднані загальною назвою – глаукома. Такі руйнівні процеси без своєчасного лікування ведуть до повної сліпоти.

Про цю небезпечну патологію було відомо вже в давні часи. Сама назва походить від грецького – «блакитне помутніння ока».У важкому стані на останніх стадіях зіниця має характерний каламутний зелено-блакитний колір. Ще Гіппократ відзначає цю недугу в своїх працях.

Підступність захворювання проявляється в тому, що воно довго може протікати без всяких симптомів. Якщо не проходити регулярно огляди у офтальмолога, то легко можна не помітити початкову стадію очного розладу і пропустити дорогоцінний час для боротьби з втратою зору.

Здорове око характеризується рівномірністю притоку і відтоку рідин, таким чином, підтримуючи баланс тиску. При перших ознаках глаукоми збалансованість обмінних процесів порушується, накопичення значної кількості рідини призводить до тиску на очний нерв, він атрофується і втрачає функціональні можливості. Порушується кровообіг, очний механізм піддається значному навантаженню. Імпульси в головний мозок надходять все гірше, поступово втрачається периферичний зір (звужується поле видимості), далі йде неминуча сліпота.

Причини глаукоми сучасна медицина пояснює низкою взаємопов’язаних факторів:

При поєднанні декількох негативних обставин, відбувається запуск згубних процесів в системі зору.

Остаточної єдності думок в питанні про виникнення глаукоми досі не існує. Однак, медики одноголосні в тому, що своєчасне кваліфіковане лікування дає можливість врятувати зір пацієнтові.

Хоча хвороба може виникнути в будь-якому віці, навіть у немовляти, її розвиток все ж частіше проявляється після 40-45 років. Основною групою ризику є люди похилого віку старше 65-70 років. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я глаукома і катаракта вважаються основними захворюваннями, що згубно і незворотно впливають на зір людства. Близько 5 мільйонів людей осліпли в результаті несвоєчасного звернення до фахівців для лікування глаукоми. У відсотковому відношенні – це 13,5% від усіх, що страждають від сліпоту на Землі.

Що повинно насторожити Вас? Основні симптоми глаукоми, які сигналізують про необхідність негайно звернутися до лікаря-окуліста:

Класифікують два основних види захворювання:

 1. Закритокутова форма. Відрізняється тим, що шляхи природного відтоку рідини закриті. Через перекриття райдужкою передньої камери ока не відбувається природний дренаж. Рідина накопичується, не маючи ніякого виходу, тисне на очний нерв. Такий дефект може привести до гострого приступу глаукоми, що, в свою чергу, викликає втрату зору.
 2. Відкритокутова форма. Дренажна система ока функціонує, але з серйозними відхиленнями. Що так само призводить до посилення внутрішньоочного тиску. Цей вид недуги не має гострого перебігу, протікає, найчастіше, безсимптомно. Звуження поля зору тягнеться кілька років.

Офтальмологи клініки Batigoz (Київ), як і всі передові лікарі світу, впевнено стверджують: консультація лікаря та проведення діагностичних процедур, допоможуть вчасно виявити хворобу і протистояти їй.

Діагностика глаукоми

Проведення обстеження на ранніх стадіях розвитку патології дуже важливе для успішного і ефективного лікування. Крім загальної діагностики, лікарі Batigoz здійснюють цілий ряд специфічних процедур. За допомогою передових сучасних технологій здійснюється:

Залежно від стадії захворювання, особливостей його перебігу і розвитку, можуть так само призначатися й інші специфічні дослідження.

Лікування глаукоми. Київ, Batigoz

Чим швидше виявиться хвороба, тим ймовірніше, що вона буде успішно лікуватися. Ознайомимося з методами боротьби з недугою.

 

Медикаментозна методика. Винахід препаратів, що стимулюють відтік очної рідини або зменшують її вироблення, викликали справжній фурор на ринку медикаментів. Консервативні способи лікування, як правило, спрямовані на зменшення тиску всередині ока за допомогою благотворного впливу препаратів у вигляді крапель. Закапування проводять практично все життя. Процедура стає звичною частиною повсякденних маніпуляцій, таких, як умивання, чищення зубів, прийом душу.

Офтальмологи Batigoz завжди ретельно і продумано підбирають найбільш підходящі в кожній індивідуальній ситуації щадні ліки.

 

Лазерне лікування глаукоми. Цей результативний метод стали успішно використовувати в сімдесятих роках 20-го століття. У наш час він вдосконалений і застосовується в передових клініках на постійній основі. Лікування лазером застосовують тоді, коли консервативні методики не приносять бажаного ефекту.

Під час лазерних процедур проводять як природний відтік рідини для нормалізації тиску в зоровому механізмі (трабекулопластика), так і створюють штучні шляхи її відтоку (ірідотомія).

При трабекулопластиці лікар робить лазером на діафрагмі опіки мікроскопічних розмірів. Так стимулюється природний відтік зайвої рідини і відновлюється стабільність тиску.

В процесі проведення ірідотомії за допомогою лазера робляться мікроотвори, які дозволяють нормалізувати циркуляцію рідини і нормувати тиск.

У нашій клініці лазерні процедури проводяться швидко (в режимі «один день», без больових відчуттів) і дають відмінні результати.

У важких випадках, коли ні медикаментозний метод, ні лікування лазером не допоможе, застосовується хірургічне втручання. Сітусотрабекулотомія – найпоширеніша і найефективніша офтальмологічна операція при глаукомі. В результаті маніпуляцій хірурга створюється новий шлях відтоку рідини в простір під кон’юнктивою, де вона успішно розсмоктується.

 

Також успішно використовується імплантація клапана мікророзмірів (Імплантат EX-PRESS). Вставлений між зовнішньою і внутрішньою оболонкою ока, він виконує функцію дренажу. Такий метод лікування дуже результативний навіть на пізніх стадіях глаукоми, переноситься з легкістю і не потребує тривалого відновлення.

Навіть після значних поліпшень пацієнтам з глаукомою необхідно постійно знаходитися під наглядом лікаря, щоб в динаміці стежити за станом внутрішньоочного тиску і особливостями роботи зорового механізму.

Глаукома. Профілактика та рекомендації

Офтальмологи рекомендують дотримуватися простих правил, щоб зберегти зір навіть, якщо Вам діагностували глаукому і Ви її успішно лікували:

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
750 грн

 

Профілактичний діагностичний огляд:

 • пневмотонометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • визначення гостроти та характеру зору;
 • консультація лікаря-офтальмолога;
 • підбір окулярів.
400 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців) 300 грн
ДІАГНОСТИЧНА ПРОГРАМА
“Глаукома”:

 • первинне комплексне офтальмологічне обстеження;
 • комп’ютерна периметрія;
 • оптична когерентна томографія зорового нерва;
 • офтальмофотографія очного дна.
1 250 грн

 

 

ДІАГНОСТИКА
Ультразвукове дослідження (А і В метод) 275 грн
Пневмотонометрія 100 грн
Пахиметрія 275 грн
Біометрія (ультразвукова) 150 грн
Біометрія (біометрична) 100 грн
Оптична топографія рогівки 350 грн
Компьютерна периметрія 350 грн
Флуоресцентна ангіографія 850 грн
Офтальмофотографія очного дна (одне око) 200 грн
Кератопахіметрія 400 грн
Гоніоскопія 150 грн
Біомікроскопія 150 грн
Кераторефрактометрія 100 грн
Визначення гостроти та характеру зору 100 грн
Офтальмоскопія 275 грн
ОПТИЧНА КОГЕРЕНТНА ТОМОГРАФІЯ
ЗОНА ДИСКУ ЗОРОВОГО НЕРВУ, ЦЕНТРАЛЬНАА ЗОНА СІТКІВКИ
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), два ока 550 грн
Оптична когерентна томографія двох зон (макула + диск зорового нерву), два ока 850 грн
Оптична когерентна томографія одної зони (макула або диск зорового нерву), одне око (при повторному зверненні) 300 грн

 

ХІРУРГІЯ
АНТИГЛАУКОМНІ ОПЕРАЦІЇ
Класичний метод (непроникаюча глибока склеректомія) 11 800 грн
Антиглаукомна операція з імплантацією обладнання EX-PRESS Alcon (США) 32 750 грн
Комбінована операція (антиглаукомна + ФЕК з імплантацією ІОЛ)
*ціна в залежності від моделі ІОЛ
от 23 000 грн
КУРСИ КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ
Глаукома 1 700 грн
ЛАЗЕРНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ
Лазерна іридектомія 4 500 грн
Лазерна трабекулопластика 5 300 грн
Лазерна десцеметогоніопунктура (ДГП) 5 500 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019