Лікування далекозорості, корекція вікової далекозорості, операція — Batigoz

Далекозорість (або гіперметропія) – це патологія очної рефракції, при якій спостерігаються такі, що не відповідають нормі, коротка вісь очного яблука, малий діаметр рогівки і дрібна передня камера. Зображення при такому дефекті розташовується в ділянці за сітківкою, а не на її поверхні, що призводить до розмазаність і туманності видимої поблизу «картинки».

Розрізняють три ступені гіперметропії:

Перенапруження очних м’язів, що виникає унаслідок нечіткості одержуваного зображення, призводить до зниження функціональності зорової частини кори головного мозку. Що, в свою чергу, призводить до складних захворювань, наприклад, спазму акомодації, «ледачого ока» (амбліопії), косоокості.

Характерна симптоматика при далекозорості:

Часто дорослі ці симптоми легко списують на звичайну втому і завантаженість роботою, але всі вони – «перші тривожні дзвіночки». Тому необхідно звертатися до окуліста систематично, мінімум 1 раз на рік, щоб вчасно виявити дефекти і боротися з ними.

Діагностика

Постановка діагнозу «гіперметропія» можлива тільки після професійних діагностичних маніпуляцій. В процесі обстеження офтальмолог перевіряє:

При проведенні досліджень потрібно медикаментозно розширити зіницю для виявлення справжньої рефракції ока.

Особливо складно виявити далекозорість незначного ступеня. Тільки огляд кваліфікованого фахівця допоможе виявити навіть приховані загрози.

Причини далекозорості

Далекозорість (гіперметропія) виникає через наявність певної патології (неправильна стисла форма очей, слабкі лінзи за рахунок чого фокусування зображення відбувається за межами сітківки). Далекозорість буває вродженою чи набутою в процесі вікових змін (вікова далекозорість проявляється у літніх людей). При гіперметропії око людини намагається компенсувати слабкість оптичної сили за допомогою максимального напруження фокусуючих м’язів, щоб отримати повноцінну картинку. У процесі постійного перенапруження погіршується зір, все механізми перебувають в стресовому режимі. У маленьких дітей при вродженої далекозорості може розвиватися інший недуга ⎼ косоокість. Далекозорість провокує головні болі, сльозотечу, дискомфорт. Якщо хворобу не лікувати, то розвивається хронічне спазмування очних м’язів, критичне погіршення зору. Людина, у якого діагностовано далекозорість добре бачить на далеких відстанях, в той час як поблизу картинка спотворюється. В процесі розвитку захворювання цілком погіршується зір.

Далекозорість вимагає серйозної діагностики і в залежності від характеру, стадії і природи захворювання призначається спеціалізоване лікування, яке передбачає як консервативні методики лікування (носіння лінз або окулярів), так і хірургічні методи (лазерна корекція зору, операція по заміні кришталика і т.д.) .

Лікування далекозорості

Одним з найважливіших і ефективних методів лікування є застосування окулярів або контактних лінз. В основному сила окулярної (або лінзової) корекції нижче ступеня далекозорості. Окуляри призначаються для носіння постійно.

Успішно використовуються апаратні процедури, які включають в себе різноманітні способи стимуляції зорової системи.

Лікування пацієнтів проходить абсолютно безболісно і легко переноситься, не викликаючи дискомфорту. Сучасні способи консервативного лікування високоефективні і при правильному підході призводять до повного відновлення зору.

Актуальні способи корекції далекозорості

Профілактика

Для поліпшення зорової функції при далекозорості лікарі рекомендують уникати перевантажень. Необхідно чергувати зорові і фізичні навантаження. При будь-якій зоровій активності в кімнаті має бути відмінне освітлення.

Важливо мінімізувати роботу за комп’ютером і перегляд телевізора. При постійній роботі за комп’ютером переривати кожні півгодини гімнастикою для очей і фізичними вправами. І гуляйте більше на свіжому повітрі!

Часто курс апаратних процедур в кабінеті офтальмолога повинен поєднуватися зі спеціальною програмою вправ для очей, що застосовуються вами в домашніх умовах.

У нашій клініці працюють найкращі фахівці міжнародного рівня, які проведуть компетентну діагностику, призначать програму виправлення далекозорості і повного усунення цієї недуги. Ми застосовуємо прогресивні методики лікування далекозорості, використовуючи новітнє обладнання та сучасні препарати і технології. Наші пацієнти знаходять можливість за короткий час подолати недугу і повністю відновити зір.
Переймаючись питанням: “Як виправити далекозорість?” Ви повинні усвідомлювати, що позбутися від цієї недуги можна тільки за допомогою компетентного лікування під керівництвом офтальмолога. Самолікування не принесе ніяких результатів і може привести до погіршення стану здоров’я.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О. 500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга 400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога 400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга 400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого 250 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019