Лікування короткозорості, апаратне лікування міопії в Києві, ціна — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Лікування короткозоростіКороткозорість (в медичній термінології – «міопія») – дефект передньої-задньої осі очного яблука, який через надмірну витягнутість (довжину) спотворено переломлює світло, фокус зображення зводиться перед сітківкою, а не на ній. Далекий зір значно знижується, все, що знаходиться не поблизу, приймає розмиті і невиразні риси.

Короткозорість вважається однією з найбільш поширених видів аномалії зору і зустрічається у однієї третини населення планети.

Короткозорість не зводиться лише до оптичного вади, який можна легко виправити окулярною терапією. Подовженість очного яблука призводить до розтягування всієї внутрішньої зорової структури, в тому числі і сітківки. Чим короткозорість сильніше, тим більша ймовірність появи проблем, пов’язаних з сітківкою. Очне дно деформується, що може викликати в майбутньому істотну втрату зору в цілому. Тому короткозорість вимагає точної діагностики і лікування.
Виділяють, в залежності від сили виразності симптоматики порушень, кілька ступенів міопії:

Короткозорість за швидкістю розвитку патологічних станів поділяється так:

  1. Якщо відзначається схильність до регресу зорових можливостей (в складних випадках – до декількох діоптрій в рік), то спостерігається прогресуюча форма.
  2. Зафіксований вада не має тенденції до погіршення – це стаціонарний вид.

Симптоми та причини короткозорості

Основним симптомом міопії є втрата гостроти зору вдалечінь. Якщо ви стали примружуватись, щоб краще побачити – терміново записуйтеся на прийом до офтальмолога. Але це не єдина ознака. У більшості пацієнтів з’являються головні болі і болі в очах, сухість і поколювання в очах, погана видимість в темряві, раптова сльозоточивість.

Всі ці симптоми можуть бути викликані короткозорістю. Але не робіть поспішних висновків. Тільки лікар-офтальмолог поставить вам правильний діагноз.

Причини виникнення короткозорості

Найпоширеніша причина появи короткозорості – неправильна сила оптичної системи ока. Також існує ряд інших причин:

Лікування короткозорості

Короткозорість ділиться на певні види, по яких і проходить лікування. Серед них виділяють вроджену, спадкову і прогресуючу. У цій статті ми розглянемо тільки прогресуючу міопію, так як про вроджену та спадкову короткозорості докладніше описано в статті «Лікування короткозорості у дітей». Прогресуючою називають короткозорість, яка погіршує зір більше, ніж на 1 діоптрію в рік. У такому випадку людині слід постійно, знаходиться під наглядом офтальмолога і пройти тривалий курс лікування, який спрямований на уповільнення погіршення зору.

Лікування короткозорості без операціїТакож при корекції короткозорості намагаються переналаштувати зорову систему так, щоб оптичний фокус змістився назад на своє місце.

Зараз в світі існує більше 20 способів лікування короткозорості. У клініці Batigoz лікування проводиться з використанням новітніх технологій в галузі офтальмології. Кожному пацієнту терапія підбирається згідно з попереднім обстеження. Тільки точний діагноз дозволить пройти ефективний курс лікування. Звертайтеся в клініку, щоб дізнатися всі подробиці того, як ми лікуємо короткозорість і чи можливо лікування міопії без операції.

Лазерна корекція короткозорості

Лазерна корекція дозволяє виправити зір. Вона дає можливість поміняти форму рогівки за допомогою впливу лазера. Під час операції кожному пацієнту створюють рогівку такої форми, яка йому властива. Цей метод лікування дозволяє відкоригувати міопію до 15 діоптрій.

Рефракційна хірургія катаракти

При цьому природний кришталик замінюють на штучну інтаокулярную лінзу. Операція дозволяє відновити зір навіть в тих випадках, коли кришталик втратив здатність до акомодації.

Ортокератологія

Цей спосіб відноситься до нехірургічного втручання. Він дозволяє відкоригувати короткозорість і астигматизм. Найчастіше цей метод використовується в тому випадку, якщо виявляються ці два недуги одночасно. При цьому способі лікування призначаються спеціальні нічні лінзи, які дозволяють вирівняти рогівку.

Склеропластика

Це така операція на очах, яка проводитися при прогресуючій міопії. Вона дозволяє призупинити зростання органу зору і розвиток короткозорості.

Апаратна терапія

Цей метод найчастіше використовується для дітей, щоб призупинити розвиток міопії. У деяких випадках цей спосіб дозволяє позбутися від хвороби назавжди. Кожному пацієнту комплекс процедур підбирається після ряду досліджень.

Корекція міопії, можлива, коштує тільки під час звернутися до офтальмолога. Не потрібно займатися самолікуванням, адже це може призвести до повної втрати зору.

Профілактика короткозорості

Лікування міопії в КиєвіЛюди нерідко задаються питанням: як лікувати короткозорість? При цьому мало хто замислюється про гігієну зору і запобіжні заходи для збереження здоров’я очей. Уважність і обережність в цьому питанні повинні проявляти всі без винятків. А тим, у кого короткозорість вже діагностовано, потрібно бути вдвічі пильнішими.

Дотримання простих правил допоможе зберегти зір:

Бережіть Ваш зір! Консультуйтеся і лікуєтеся виключно у професіоналів, досконально знають свою справу! Міжнародна офтальмологічна клініка Batigoz гарантує Вам найкраще з можливого!

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування
КОНСУЛЬТАЦІЇЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О.500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого250 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019