і наш сертифікований офтальмолог діагностує
короткозорість на ранній стадії
Короткозорість (в медичній термінології – «міопія») – дефект передньої-задньої осі очного яблука, який через надмірну витягнутість (довжину) спотворено переломлює світло, фокус зображення зводиться перед сітківкою, а не на ній. Далекий зір значно знижується, все, що знаходиться не поблизу, приймає розмиті і невиразні риси.
Короткозорість вважається однією з найбільш поширених видів аномалії зору і зустрічається у однієї третини населення планети.
Короткозорість не зводиться лише до оптичного вади, який можна легко виправити окулярною терапією. Подовженість очного яблука призводить до розтягування всієї внутрішньої зорової структури, в тому числі і сітківки. Чим короткозорість сильніше, тим більша ймовірність появи проблем, пов’язаних з сітківкою. Очне дно деформується, що може викликати в майбутньому істотну втрату зору в цілому. Тому короткозорість вимагає точної діагностики і лікування.
Виділяють, в залежності від сили виразності симптоматики порушень, кілька ступенів міопії:
Короткозорість за швидкістю розвитку патологічних станів поділяється так:
Основним симптомом міопії є втрата гостроти зору вдалечінь. Якщо ви стали примружуватись, щоб краще побачити – терміново записуйтеся на прийом до офтальмолога. Але це не єдина ознака. У більшості пацієнтів з’являються головні болі і болі в очах, сухість і поколювання в очах, погана видимість в темряві, раптова сльозоточивість.
Всі ці симптоми можуть бути викликані короткозорістю. Але не робіть поспішних висновків. Тільки лікар-офтальмолог поставить вам правильний діагноз.
Короткозорість ділиться на певні види, по яких і проходить лікування. Серед них виділяють вроджену, спадкову і прогресуючу. У цій статті ми розглянемо тільки прогресуючу міопію, так як про вроджену та спадкову короткозорості докладніше описано в статті «Лікування короткозорості у дітей». Прогресуючою називають короткозорість, яка погіршує зір більше, ніж на 1 діоптрію в рік. У такому випадку людині слід постійно, знаходиться під наглядом офтальмолога і пройти тривалий курс лікування, який спрямований на уповільнення погіршення зору.
Також при корекції короткозорості намагаються переналаштувати зорову систему так, щоб оптичний фокус змістився назад на своє місце.
Зараз в світі існує більше 20 способів лікування короткозорості. У клініці Batigoz лікування проводиться з використанням новітніх технологій в галузі офтальмології. Кожному пацієнту терапія підбирається згідно з попереднім обстеження. Тільки точний діагноз дозволить пройти ефективний курс лікування. Звертайтеся в клініку, щоб дізнатися всі подробиці того, як ми лікуємо короткозорість і чи можливо лікування міопії без операції.
Лазерна корекція дозволяє виправити зір. Вона дає можливість поміняти форму рогівки за допомогою впливу лазера. Під час операції кожному пацієнту створюють рогівку такої форми, яка йому властива. Цей метод лікування дозволяє відкоригувати міопію до 15 діоптрій.
При цьому природний кришталик замінюють на штучну інтаокулярную лінзу. Операція дозволяє відновити зір навіть в тих випадках, коли кришталик втратив здатність до акомодації.
Цей спосіб відноситься до нехірургічного втручання. Він дозволяє відкоригувати короткозорість і астигматизм. Найчастіше цей метод використовується в тому випадку, якщо виявляються ці два недуги одночасно. При цьому способі лікування призначаються спеціальні нічні лінзи, які дозволяють вирівняти рогівку.
Це така операція на очах, яка проводитися при прогресуючій міопії. Вона дозволяє призупинити зростання органу зору і розвиток короткозорості.
Цей метод найчастіше використовується для дітей, щоб призупинити розвиток міопії. У деяких випадках цей спосіб дозволяє позбутися від хвороби назавжди. Кожному пацієнту комплекс процедур підбирається після ряду досліджень.
Корекція міопії, можлива, коштує тільки під час звернутися до офтальмолога. Не потрібно займатися самолікуванням, адже це може призвести до повної втрати зору.
Люди нерідко задаються питанням: як лікувати короткозорість? При цьому мало хто замислюється про гігієну зору і запобіжні заходи для збереження здоров’я очей. Уважність і обережність в цьому питанні повинні проявляти всі без винятків. А тим, у кого короткозорість вже діагностовано, потрібно бути вдвічі пильнішими.
Дотримання простих правил допоможе зберегти зір:
Бережіть Ваш зір! Консультуйтеся і лікуєтеся виключно у професіоналів, досконально знають свою справу! Міжнародна офтальмологічна клініка Batigoz гарантує Вам найкраще з можливого!
КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯ | ЦІНА (грн) |
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ | |
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:
| 790 грн
|
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження розширене:
| 990 грн
|
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження новонароджених (1-12 міс.):
| 550 грн |
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження дітей до 18 років:
| 700 грн |
Оптометричний діагностичний огляд:
| 600 грн |
Програма лояльності для пацієнтів вікової категорії 55+:
| 570 грн
|
Підбір окулярів:
| 330 грн |
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців) | 350 грн |
Контакти
Адреса:
Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)