Лікування астигматизму очей, лазерна корекція астигматизму зору, ціна — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua
Ознаки астигматизму, за статистикою, спостерігаються у 1 з 4 жителів планети. Але рівень розвитку патології настільки низький, що не несе абсолютно ніякого негативного впливу на зір. Проте, в останні роки хвороба зустрічається все частіше і частіше. І мова йде не про легкі, майже непомітні ознаки, а про серйозну недугу, коли людина сприймає світ в розмитому вигляді. Тому лікування астигматизму – №1 в боротьбі за хороший зір.

Що таке астигматизм?

Астигматизм очей – це порушення зору, при якому людина завжди бачить розмиту картинку. Уявити подібне дуже легко, якщо, наприклад, подивитися на відображення обличчя в металевій ложці. Часто патологія супроводжується далекозорістю або короткозорість.
Головне завдання корекції астигматизму – переналаштувати оптичний фокус так, щоб повернути пацієнтові чіткий зір без спотворень.

Причини

Розрізняють набутий і вроджений астигматизм:

3 ступеня астигматизму

Лікування астигматизмуМетод лікування астигматизму в Києві підбирається, виходячи з рівня вираженості захворювання.
 
Всього виділяють 3 ступеня:
 1. Слабкий – від 0 до 3 діоптрій
 2. Середній – від 3 до 6 діоптрій
 3. Високий – від 6 діоптрій і вище

Симптоми

При такій недузі дуже швидко втомлюються очі. Вже через годину роботи за комп'ютером або читання книги відчуття такі хворобливі, ніби ви просиділи цілий день.
 
Звернутися до лікаря слід, якщо ви виявили 4 нижчезазначених ознаки:
Робити висновки самостійно не варто. В домашніх умовах виявити хворобу (особливо, якщо вона на ранній стадії) практично неможливо. Тому потрібні регулярні профілактичні обстеження у офтальмолога 1 раз на рік, а також позапланові, коли у вас виникають будь-які підозри про можливість появи недуги.

Діагностика

Для визначення наявності захворювання простої консультації недостатньо. Тому лікар клініки BATIGOZ зазвичай призначає комплексну офтальмологічну діагностику. Таке обстеження включає ряд процедур, серед яких: візометрія, біометрія, пневмотонометрія, офтальмоскопія, кераторефрактометрія, біомікроскопія та інші дослідження.
На прийомі офтальмологи клініки проведуть діагностику зору:

Чому важливо вилікувати астигматизм

Якщо не виконувати корекцію зору при астигматизмі, це може стати причиною головного болю, болю в очах, різкого падіння зору і косоокості. Тому дуже важливо своєчасно проходити діагностику в спеціалізованій клініці.

Як вилікувати астигматизм

Лікування астигматизму у дорослих і дітей здійснюється за допомогою перевірених методик: підбір окулярів, корекція контактними лінзами, рефракційна заміна кришталика. Перші два способи дозволяють зупинити і надалі контролювати розвиток недуги. Останній – назавжди позбутися від хвороби і повернути здоровий зір.

Підбір окулярів

Корекція астигматизмуОдна з перших дій після діагностики – підбір спеціальних окулярів з циліндричними лінзами. При цьому відвідувати офтальмолога потрібно двічі на рік – відстежувати будь-які зміни і, якщо необхідно, змінювати окуляри.
 
Дуже важливо, щоб окуляри були підібрані правильно. Це одна з ключових запорук успіху в боротьбі з такою хворобою очей, як астигматизм. Особливість недуги в тому, що якщо її взяти під контроль, вона не буде прогресувати.
 
Зверніть увагу, що при носінні окулярів з циліндричними лінзами у пацієнтів з дуже високим ступенем захворювання можуть з'являтися неприємні симптоми, серед яких біль в очах, запаморочення і зоровий дискомфорт.

Контактні лінзи

Якщо раніше для корекції були доступні тільки жорсткі лінзи, які доставляли масу незручностей і негативно впливали на рогівку, то сьогодні пацієнтам доступні більш сучасні і якісні торичні лінзи.
 
Запишіться на консультацію та діагностику в міжнародну офтальмологічну клініку BATIGOZ, і лікар підбере для вас правильні коригувальні лінзи.
 
Окуляри і лінзи – це лише спосіб зупинити прогресування хвороби, а не перемогти її. Назавжди позбутися від недуги можна тільки за допомогою операції. Тому в клініці BATIGOZ виконується і хірургічна процедура – ленсектомія (рефракційна заміна кришталика).

Рефракційна заміна кришталика

Рекомендується пацієнтам з високим ступенем астигматизму і іншими проблемами із зором, зокрема, з катарактою або далекозорістю. Методика полягає в заміні природного кришталика ока на штучний, в ролі якого виступає інтраокулярна торична лінза.
 
Імплантація кришталика дозволяє за одну процедуру позбутися відразу від декількох проблем. Це один з найшвидших і ефективних способів відновити 100% зір на сьогоднішній день. Ви зможете знову добре бачити, більше ніколи не використовуючи окуляри або контактні лінзи.

Як лікувати астигматизм у дорослих: етапи процедури

Астигматизм лікування цінаЗЗаміну кришталика важко назвати повноцінною операцією на очі. Процедура триває всього лише близько 15 хвилин. Анестезія робиться місцева, тому вона не впливає на серцево-судинну систему.
 
Етапи процедури приблизно такі:
 1. Спеціаліст виконує мікророзріз в рогівці
 2. Потім ультразвуком видаляє кришталик
 3. На його місце імплантується штучна лінза
Шви не потрібні, пацієнт відмінно бачить вже через годину або дві після операції. Реабілітаційний період займає буквально пару днів, а максимальна гострота зору відновлюється через 1 тиждень.
 
Зверніть увагу! Найкращий метод лікування в кожному конкретному випадку може рекомендувати тільки лікар-офтальмолог після комплексного обстеження зорової системи на сучасному діагностичному обладнанні. Фахівець також приймає рішення про доцільність операції.

Лікування астигматизму: ціна залежить від 4 факторів

Переглядаючи рекламу в інтернеті за запитом "астигматизм лікування ціна", ви знайдете саму різну вартість послуг, в залежності від регіону і клініки. Що впливає на ціноутворення:
 1. Репутація медичного закладу і кваліфікація лікарів
 2. Застосовувана методика (окуляри, лінзи або операція)
 3. Обрана пацієнтом інтраокулярна торична лінза (при ленсектоміі)
 4. Ступінь розвитку патології і складність конкретного випадку

Переваги міжнародної офтальмологічної клініки BATIGOZ

7 переваг, за які нас обирають пацієнти з усієї України:
 1. Кілька методик лікування. Беремо навіть найскладніші випадки
 2. Найсучасніше діагностичне та хірургічне обладнання. Дає можливість в короткий термін виявити і усунути патологію, повернувши пацієнтові 100% зір
 3. Застосування найсучасніших методик боротьби з астигматизмом. Зокрема, хірургічної операції, яка триває близько 15 хвилин і практично не має реабілітаційного періоду
 4. Лікарі-офтальмологи з більш ніж 10-річним стажем. Кваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою і великої медичною практикою
 5. Високий рівень комфорту. По-домашньому тепла атмосфера клініки дає можливість пацієнту заспокоїтися і розслабитися під час прийому
 6. Висока ефективність лікування. Вибираючи хірургічну операцію, ви починаєте добре бачити практично відразу після процедури
 7. Прозорість цін на лікування астигматизму. Операція по ціні, яка вказана в прайсі на сайті. Ніяких додаткових і незрозумілих платежів, що перевищують суму, яку вказує лікар перед виконанням процедури
Лікарі клініки BATIGOZ готові надати вичерпну інформацію на першій консультації і призначити курс лікування, який повністю себе виправдає. Звертайтеся!

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування
КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
 • візометрія;
 • кераторефрактометрія;
 • біометрія;
 • пахиметрія;
 • пневмотонометрія;
 • гоніоскопія
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
750 грн

 

КОНСУЛЬТАЦІЇЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О.500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого250 грн

 

ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
МОНОФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – Alcon (США)22 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT3 – Alcon (США)21 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AТ4 – Alcon (США)23 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT5 – SN6AT9 Alcon (США)25 000 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – Alcon (США)33 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1Т3 – Alcon (США)39 750 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T4 – SND1T6 Alcon (США)43 750 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019