Лікування амбліопії в Києві, апаратне лікування амбліопії очей у дорослих — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Лікування амбліопіїПатологічний стан, при якому одне око бачить погано або взагалі не включене у роботу зорової системи, називають «ледачим оком» або, відповідно до медичної термінології, – амбліопією. Це захворювання дуже часто зустрічається у новонароджених і дуже рідко у дорослих. Оскільки при такому відхиленні немає стійкого ушкодження сітківки, очних нервів і центрів головного мозку, що відповідають за зір, то процес цілком зворотній, піддається результативній корекції і успішному лікуванню.

При амбліопії мозок не здатний аналізувати інформацію, що надходить від очей з різною гостротою зору, оскільки не складається єдина і цілісна картина побаченого. Зрештою, функціонування одного ока пригнічується, і він набуває характеру «ледачого».

Причини формування амбліопії

В основному, першопричиною виникнення захворювання є запущені офтальмологічні відхилення.

Лікарі-окулісти виділяють ряд основних причин амбліопії:

Амбліопія тісно пов’язана з косоокістю. Коли око відводиться в сторону і не фокусується, то воно часто стає не функціональним. І, навпаки, зоровий орган, втрачаючи гостроту, не працює на повну силу і починає косити.

Тільки професійна діагностика може точно встановити причини появи патології «ледачого ока», оскільки вони в кожному окремо взятому випадку суто індивідуальні.

Ознаки амбліопії у дорослих

Симптоми амбліопії

Амбліопія, як і будь-яке інше захворювання має певну симптоматику. Є ті ознаки, які проявляються у кожного хворого, а є ті, що зустріти можна дуже рідко при цьому недузі. Ми виділили найпоширеніші симптоми, які зустрічаються майже у кожного хворого:

Як тільки ви помітили ці симптоми – негайно звертайтеся до лікаря-офтальмолога. Але не варто забувати, що амбліопія часто не проявляє себе на ранніх етапах. Зір погіршується поступово.

Лікування амбліопії

Спеціаліст офтальмологічної клініки Batigoz обов’язково проведе ретельне обстеження, визначить рівень гостроти зору, скрупульозно збере анамнез і прийме рішення про подальші дії.

Амбліопія у дорослих лікуванняВажливо, щоб ви постійно носили окуляри! Без регулярного носіння корекція просто неможлива.

Як і при косоокості, при амбліопії око з нормальною гостротою зору закривають пов’язкою, щоб стимулювати роботу ледачого ока (метод оклюзії, що в перекладі з латинської означає «приховування»). Хворе око активно тренують і в кабінеті окуліста, і вдома, відповідно спеціально розробленою програмою оздоровлення.

При виключенні ока, що краще бачить, погана видимість навколо викликає і фізичні, і психологічні незручності. У зв’язку з тим, що абліопія із косоокістю практично завжди йдуть разом (особливо при ледачому оці із залишковим зором), психологічних травм, наприклад, дітям із такими вадами уникнути дуже складно.

Апаратні технології останнього покоління в клініці Batigoz дозволяють легко активізувати роботу активізувати роботу не функціонуючих очних систем, налагодити природну діяльність відділів головного мозку, що відповідають за зір.

Проста профілактика амбліопії

Щоб уникнути або зупинити розвиток амбліопії необхідно проводити профілактичні заходи. Ці дії будуть корисні не тільки вам, але і вашим діткам:

Ці заходи дозволять уникнути захворювання або призупинити його розвиток.

Своєчасність і терпіння – запорука успіху

Лікування амбліопії в КиєвіВажливо, щоб лікування було комплексним і системним, здійснювалося за планом, без потурання з боку дорослих, які нібито шкодують своє чадо. Уявна жалість і халатне ставлення до рекомендацій лікаря у цій ситуації зіграють роль «ведмежої послуги». Без регулярного відвідування офтальмологічного кабінету, проходження усіх планових процедур, ретельної зорової гігієни, постійного носіння окулярів або м’яких лінз, а так само виконання сукупності вправ вдома досягти бажаного результату не вийде.

Невчасно розпочате лікування або поверхневе ставлення до нього можуть викликати незворотні наслідки, найгіршим з яких є непоправне погіршення зору. У таких випадках необхідна корекція окулярами або контактними лінзами все життя. При цьому гостроту зору поліпшити вже не вдасться.

Своєчасно виявлений недолік, чітке дотримання плану лікування, бережливе ставлення до очей дитини завжди допомагають позитивно вплинути на відновлення нормального зору і ведуть до повного одужання.

КОНСУЛЬТАЦІЇЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга
440 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга К.М.Н.
500 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 
385 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 
385 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів
275 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога
275 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого
275 грн
Виклик лікаря-офтальмолога (виїзна консультація), с.Петропавлівська Борщагівка*
* Києво-Святошинский район – ціна відповідно до кілометражу
990 грн
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
2475 грн
Апаратне лікування косоокості
275 грн
Аппаратне лікування амбліопії
275 грн
Аппаратне лікування спазму акомодації
275 грн
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ АМБЛІОКОР (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
3150 грн
Аппаратне лікування амбліокор
350 грн

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022