Лікування короткозорості у дітей, апаратне лікування міопії у дитини — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЗОРОСТІ У ДІТЕЙ

Лікування далекозорості у дітейКороткозорість (у медичній термінології – «міопія») – дефект передньої – задньої осі очного яблука, котрий через надмірну витягнутість (довжину) спотворено переломлює світло, фокус зображення зводиться перед сітківкою, а не на ній. Далекий зір значно знижується, все, що знаходиться не в близькості, приймає розмиті і невиразні риси.

Короткозорість у дітей не зводиться лише до оптичної вади, яку можна легко виправити окулярною терапією. Подовження очного яблука призводить до розтягування всієї внутрішньої зорової структури, в тому числі і сітківки. Очне дно деформується, що може викликати в майбутньому істотну втрату зору в цілому.

Дитяча короткозорість буває трьох типів:

Корекція далекозорості у дітей

Дитяча короткозорість (міопія) за ступенем розвитку буває двох підвидів:

 1. Якщо відзначається схильність до регресу зорових можливостей (в складних  випадках – до декількох діоптрій в рік), то спостерігається прогресуюча форма.
 2. Зафіксована вада не має тенденції до погіршення – це стаціонарний вид.

Причини короткозорості у дітей

Вроджена короткозорість пов’язана з дефектами кришталика, очного м’яза, рогівки, глаукомою, слабкою і надто розтягнутою склерою, які є в наявності вже при появі малюка на світ. Такі вади провокують міопію в найніжнішому віці, відповідно спостерігається короткозорість у дітей до року. Вроджена міопія вимагає діагностики фахівців з раннього періоду.

Спадкові першопричини також пояснюють присутність проблеми. Не передаючись на генетичному рівні, міопія все ж може проявитися у малюків, у яких мама, тато чи обоє батьків (група ризику) страждають від такої хвороби.

Недоношеність крихіток у третини з них, згідно зі статистичними даними, так само служить причиною виникнення короткозорості.

При великих навантаженнях на зоровий механізм внаслідок дуже активного раннього навчання дітлахів, інтенсивної підготовки до школи, безлічі домашніх завдань, близького і частого знаходження перед телевізором, повсюдного використання гаджетів для ігор очне яблуко розтягується і формується міопія.

Незадовільне харчування та відсутність ряду мікроелементів (калію, магнію, цинку) з вітамінами може спровокувати розвиток захворювання.

Основні причини міопії у дітей

Вроджені (наприклад, синдром Дауна) й часті інфекційні (тонзиліт, гайморит, аденоїдит) захворювання можуть вплинути на патологію зору. Є ймовірність, що цьому посприяють перенесені у важкій формі скарлатина, дифтерія, кір.

До причин міопії у дітей відносять також неправильні умови навчання (погане або недостатнє освітлення), проблеми з поставою, травми очей різного генезису, гормональні зміни в пубертатному періоді.

Особливу пильність необхідно проявити батькам, якщо у них самих є дана дисфункція очної системи. Не варто сподіватися на удачу і щасливий випадок, краще не відкладаючи консультуватися з окулістом.

Офтальмологи клініки Batigoz, як професіонали вищого рівня, настійно рекомендують регулярно проходити огляди, щоб не проґавити проблему та вчасно розпочати лікування дитячої короткозорості.

Хибна короткозорість у дітей

Перенапруження очних м’язів, як результат довгого читання книг або письма при неякісному освітленні, просиджування годинами на проліт за відеоіграми в телефоні, планшеті або за комп’ютером, може привести до псевдоміопії. Зоровий м’яз не має можливості через постійну напругу розслабитися вчасно, тому, коли погляд переміщується на предмети вдалині, їх вигляд розмитий і погано помітний. Виникає спазм акомодації – неможливість м’язового механізму очей повноцінно виконувати функціональне призначення при погляді на далекі відстані. Він широко поширений серед надто старанних учнів і завзятих геймерів. Тому особливо розповсюджена міопія у дітей шкільного віку.

При розвитку помилкової міопії діти починають скаржитися, що не бачать, що пише вчитель на дошці або хто з сусідської дітвори грає у дворі за вікном. Батьки, щоб допомогти своєму чаду, звертаються до педагога з проханням пересадити школяра на першу парту і поспішають підібрати окуляри. Такий підхід допоможе поліпшити поле огляду для очей, але не вирішить проблему цілком.

Лікар-окуліст з клініки Batigoz допоможе безпомилково поставити правильний діагноз, знайти справжню причину дефекту та підібрати успішну в кожному індивідуальному випадку терапію.

Лікування міопії у дітей

Лікування далекозорості у дитиниПеред дитячим офтальмологом після постановки діагнозу «короткозорість» стоїть ряд важливих завдань, які необхідно результативно вирішити:

Консервативні методики лікування застосовують, якщо зір знижується не більше, ніж на півдіоптрії протягом року. Тоді практикується терапія окулярами або ж контактними лінзами, регулярна гімнастика для очей. При міопії слабкого ступеня у дітей таке лікування призводить до відмінного результату.

Наші лікарі підберуть Вашим дітям персональну комплексну програму, яку можна легко виконувати в домашніх умовах. Постійні консультації з фахівцем дозволять гнучко вносити поправки і доповнення до неї.

Новаторське обладнання від виробників-лідерів на ринку медичного обладнання дає унікальну можливість високоефективного апаратного лікування короткозорості у дітей. Такі терапевтичні програми при грамотному підході дають реальний результат.

Апаратне лікування короткозорості у дітей передбачає наступне:

До допомоги хірурга ми вдаємося лише у важких випадках, коли має місце сильне і стрімке погіршення або серйозні, чреваті незворотними наслідками ускладнення. Тоді проводиться спеціальна операція під назвою склеропластика, яка зміцнює задній сегмент ока і стимулює міжклітинний обмін в оболонці зорового органу.

Хірургічне втручання в клініці Batigoz відбувається тільки з використанням обладнання й матеріалів високої якості, відповідно до світових медичних стандартів. Процедура носить максимально щадний характер, виконується фахівцями високого класу з великим досвідом, величезною теоретичною базою і практичними навичками.

Період відновлення проходить виключно під наглядом лікаря-офтальмолога.

Профілактики короткозорості

Апаратне лікування далекозорості у дитиниТато з мамою нерідко задаються питанням: як лікувати короткозорість у дітей? При цьому мало хто замислюється про гігієну зору і запобіжні заходи для збереження здоров’я очей. Уважність та обережність в цьому питанні повинні проявляти всі батьки без винятків. А тим, у кого у дитини короткозорість вже діагностовано, потрібно бути пильними подвійно.

Дотримання простих правил допоможе зберегти зір:

Бережіть зір своїх діток! Консультуйтеся і лікуєтеся виключно у професіоналів, що досконало знають свою справу. Міжнародний офтальмологічний центр Batigoz гарантує Вам найкраще з можливого!

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження новонароджених (1-12 міс.):

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • огляд переднього відрізка ока в прямому та боковому освітленні;
 • огляд очного дна за допомогою не прямого бінокулярного офтальмоскопа на широку зіницю.
550 грн
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження дітей до 18 років:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • візометрія;
 • визначення рефракції (кераторефрактометрія, скіаскопія);
 • визначення характеру зору;
 • біометрія;
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
700 грн
Підбір окулярів:

 • кераторефрактометрія;
 • підбір окулярів.
330 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців)
350 грн

 

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
2475 грн
Аппаратне лікування спазму акомодації
275 грн
АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ АМБЛІОКОР (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
3150 грн
Аппаратне лікування амбліокор
350 грн

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022