Лікування короткозорості у дітей, апаратне лікування міопії у дитини — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЗОРОСТІ У ДІТЕЙ

Лікування далекозорості у дітейКороткозорість (у медичній термінології – «міопія») – дефект передньої – задньої осі очного яблука, котрий через надмірну витягнутість (довжину) спотворено переломлює світло, фокус зображення зводиться перед сітківкою, а не на ній. Далекий зір значно знижується, все, що знаходиться не в близькості, приймає розмиті і невиразні риси.

Короткозорість у дітей не зводиться лише до оптичної вади, яку можна легко виправити окулярною терапією. Подовження очного яблука призводить до розтягування всієї внутрішньої зорової структури, в тому числі і сітківки. Очне дно деформується, що може викликати в майбутньому істотну втрату зору в цілому.

Дитяча короткозорість буває трьох типів:

Корекція далекозорості у дітей

Дитяча короткозорість (міопія) за ступенем розвитку буває двох підвидів:

 1. Якщо відзначається схильність до регресу зорових можливостей (в складних  випадках – до декількох діоптрій в рік), то спостерігається прогресуюча форма.
 2. Зафіксована вада не має тенденції до погіршення – це стаціонарний вид.

Причини короткозорості у дітей

Вроджена короткозорість пов’язана з дефектами кришталика, очного м’яза, рогівки, глаукомою, слабкою і надто розтягнутою склерою, які є в наявності вже при появі малюка на світ. Такі вади провокують міопію в найніжнішому віці, відповідно спостерігається короткозорість у дітей до року. Вроджена міопія вимагає діагностики фахівців з раннього періоду.

Спадкові першопричини також пояснюють присутність проблеми. Не передаючись на генетичному рівні, міопія все ж може проявитися у малюків, у яких мама, тато чи обоє батьків (група ризику) страждають від такої хвороби.

Недоношеність крихіток у третини з них, згідно зі статистичними даними, так само служить причиною виникнення короткозорості.

При великих навантаженнях на зоровий механізм внаслідок дуже активного раннього навчання дітлахів, інтенсивної підготовки до школи, безлічі домашніх завдань, близького і частого знаходження перед телевізором, повсюдного використання гаджетів для ігор очне яблуко розтягується і формується міопія.

Незадовільне харчування та відсутність ряду мікроелементів (калію, магнію, цинку) з вітамінами може спровокувати розвиток захворювання.

Основні причини міопії у дітей

Вроджені (наприклад, синдром Дауна) й часті інфекційні (тонзиліт, гайморит, аденоїдит) захворювання можуть вплинути на патологію зору. Є ймовірність, що цьому посприяють перенесені у важкій формі скарлатина, дифтерія, кір.

До причин міопії у дітей відносять також неправильні умови навчання (погане або недостатнє освітлення), проблеми з поставою, травми очей різного генезису, гормональні зміни в пубертатному періоді.

Особливу пильність необхідно проявити батькам, якщо у них самих є дана дисфункція очної системи. Не варто сподіватися на удачу і щасливий випадок, краще не відкладаючи консультуватися з окулістом.

Офтальмологи клініки Batigoz, як професіонали вищого рівня, настійно рекомендують регулярно проходити огляди, щоб не проґавити проблему та вчасно розпочати лікування дитячої короткозорості.

Хибна короткозорість у дітей

Перенапруження очних м’язів, як результат довгого читання книг або письма при неякісному освітленні, просиджування годинами на проліт за відеоіграми в телефоні, планшеті або за комп’ютером, може привести до псевдоміопії. Зоровий м’яз не має можливості через постійну напругу розслабитися вчасно, тому, коли погляд переміщується на предмети вдалині, їх вигляд розмитий і погано помітний. Виникає спазм акомодації – неможливість м’язового механізму очей повноцінно виконувати функціональне призначення при погляді на далекі відстані. Він широко поширений серед надто старанних учнів і завзятих геймерів. Тому особливо розповсюджена міопія у дітей шкільного віку.

При розвитку помилкової міопії діти починають скаржитися, що не бачать, що пише вчитель на дошці або хто з сусідської дітвори грає у дворі за вікном. Батьки, щоб допомогти своєму чаду, звертаються до педагога з проханням пересадити школяра на першу парту і поспішають підібрати окуляри. Такий підхід допоможе поліпшити поле огляду для очей, але не вирішить проблему цілком.

Лікар-окуліст з клініки Batigoz допоможе безпомилково поставити правильний діагноз, знайти справжню причину дефекту та підібрати успішну в кожному індивідуальному випадку терапію.

Лікування міопії у дітей

Лікування далекозорості у дитиниПеред дитячим офтальмологом після постановки діагнозу «короткозорість» стоїть ряд важливих завдань, які необхідно результативно вирішити:

Консервативні методики лікування застосовують, якщо зір знижується не більше, ніж на півдіоптрії протягом року. Тоді практикується терапія окулярами або ж контактними лінзами, регулярна гімнастика для очей. При міопії слабкого ступеня у дітей таке лікування призводить до відмінного результату.

Наші лікарі підберуть Вашим дітям персональну комплексну програму, яку можна легко виконувати в домашніх умовах. Постійні консультації з фахівцем дозволять гнучко вносити поправки і доповнення до неї.

Новаторське обладнання від виробників-лідерів на ринку медичного обладнання дає унікальну можливість високоефективного апаратного лікування короткозорості у дітей. Такі терапевтичні програми при грамотному підході дають реальний результат.

Апаратне лікування короткозорості у дітей передбачає наступне:

До допомоги хірурга ми вдаємося лише у важких випадках, коли має місце сильне і стрімке погіршення або серйозні, чреваті незворотними наслідками ускладнення. Тоді проводиться спеціальна операція під назвою склеропластика, яка зміцнює задній сегмент ока і стимулює міжклітинний обмін в оболонці зорового органу.

Хірургічне втручання в клініці Batigoz відбувається тільки з використанням обладнання й матеріалів високої якості, відповідно до світових медичних стандартів. Процедура носить максимально щадний характер, виконується фахівцями високого класу з великим досвідом, величезною теоретичною базою і практичними навичками.

Період відновлення проходить виключно під наглядом лікаря-офтальмолога.

Профілактики короткозорості

Апаратне лікування далекозорості у дитиниТато з мамою нерідко задаються питанням: як лікувати короткозорість у дітей? При цьому мало хто замислюється про гігієну зору і запобіжні заходи для збереження здоров’я очей. Уважність та обережність в цьому питанні повинні проявляти всі батьки без винятків. А тим, у кого у дитини короткозорість вже діагностовано, потрібно бути пильними подвійно.

Дотримання простих правил допоможе зберегти зір:

Бережіть зір своїх діток! Консультуйтеся і лікуєтеся виключно у професіоналів, що досконало знають свою справу. Міжнародний офтальмологічний центр Batigoz гарантує Вам найкраще з можливого!

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження новонароджених (1-12 міс.):

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • огляд переднього відрізка ока в прямому та боковому освітленні;
 • огляд очного дна за допомогою не прямого бінокулярного офтальмоскопа на широку зіницю.
500 грн
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження дітей до 18 років:

 • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога дитячого;
 • візометрія;
 • визначення рефракції (кераторефрактометрія, скіаскопія);
 • визначення характеру зору;
 • біометрія;
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія;
 • підбір окулярів.
650 грн
Підбір окулярів:

 • кераторефрактометрія;
 • підбір окулярів.
300 грн
Повторне комплексне обстеження (протягом 3-х місяців) 300 грн

 

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ (курс 10 процедур)
(сума може змінюватись за рахунок необхідності компонування програм)
2 500 грн
Аппаратне лікування спазму акомодації250 грн

Всього три простих кроки до хорошого зору

Консультація в клініці
Точна діагностика
Курс лікування

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Відгуки

testimonial_slide
All  
Лапин Евгений Вчеславович

Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю

...more
07.12.2020  
All  
Лапин Евгений Вчеславович    07.12.2020  
Хочу высказать свою искреннюю признательность персоналу клиники Батыгёз и особенно докторам Зореславе Васильевне и Светлане Васильевне, которые в буквальном смысле вернули мне зрение, после неудачного вмешательства врачей из Одессы, в которой я проживаю.Так что призываю всех, кто нуждается в помощи офтальмологов, обращаться за помощью к специалистам клиники Батыгёз. И учитывая, что я сам имею высшее медицинское образование, могу с уверенностью утверждать - отличные результаты лечения - это несомненно следствие высочайшего профессионализма и глубокой порядочности докторов и всего персонала клиники. Желаю всем крепкого здоровья и отличного зрения. Евгений
testimonial_slide
Евгения  
Евгения   
Author Picture

В данной клинике мы заказывали оптику для ребёнка, по имеющемуся рецепту. Возможно процедура данная не требует какие-то особенных навыков. Но наш случай оказался особенным и представители клиники продемонстрировали какое-то невероятное, по нынешним временам, отношение к клиенту. Рекомендую всем данную клинику, так как здесь качество услуг напрямую связано с репутацией, которой однозначно дорожат!!!

31.05.2020  
testimonial_slide
Лисенко Юрій  
Лисенко Юрій   
Author Picture

Висловлюю подяку лікарці Дубровська Олена. Зробила мені лазерну операцію на ліве око зовсім безболісно. У неї аура тепла і тому була повна довіра. Відчувається професіоналізм.

04.03.2020  
testimonial_slide
 
Юлия   
Author Picture

Клиника отличается доброжелательным персоналом и реальной чистотой. Будем обращаться в будущем

19.02.2020  
testimonial_slide
 
Олена   
Author Picture

Приємний персонал, уважне ставлення, детальна консультація, чіткі відповіді на всі поставленні запитання.

10.02.2020  

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2021