Наше обладнання
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Наше обладнання

Діагностичне обладнання

Автоматичний фороптер VX60

Автоматичний фороптер VX60Фороптера – це сучасний прилад для підбору засобів корекції зору. Дозволяє комфортно, швидко і точно визначити необхідні параметри окулярів або контактних лінз.

Авторефкератометр HRK-7000

Авторефкератометр HRK-7000Авторефкератометр HRK-7000 – це компактний і багатофункціональний прилад для повноцінного обстеження органів зору. З його допомогою проводяться кератометрії і рефрактометрия, з високою точністю визначаються дефекти кришталика і рогівки, підбирається оптимальна корекція.

Аналізатор поля зору HFA II-i 745i “Humphrey”

Аналізатор поля зору HFA II-i 745i HumphreyАналізатор поля зору HFA (Humphrey Field Analyzer) 740 – це сучасний комп’ютерний периметр, що дозволяє достовірно виявити зміни в центральному і периферичному зорі, і діагностувати такі захворювання, як глаукома та інші офтальмологічні патології.

Апарат Ротта АР-1м

Апарат Ротта АР-1мАпарат Ротта АР-1М в комплекті з таблицями Сивцева – це базовий елемент перевірки гостроти зору.

Безконтактний тонометр автоматичний HNT-7000

Безконтактний тонометр автоматичний HNT-7000Безконтактний тонометр HNT-7000 призначений для визначення внутрішньоочного тиску по опору рогівки впливу повітряного струменя. В процесі обстеження пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів – він відчуває тільки слабкий потік повітря кімнатної температури на поверхні рогівки. Безконтактний тонометр HNT-7000 мінімізує час вимірювання і надає високоточний результат, не залежний від впливу зовнішніх факторів.

Вимірювач біометричних параметрів очей Zeiss IOL-Master 500

Вимірювач біометричних параметрів очей Zeiss IOL-Master 500Оптичний біометр IOL-Master 500 (Carl Zeiss, Німеччина) – це офтальмологічний прилад нового покоління. Заміри з його допомогою здійснюються безконтактним способом, який є найбільш комфортним і безболісним для пацієнта будь-якого віку. Прилад дозволяє швидко отримати точні дані про довжину передньо-задньої осі ока, радіус кривизни рогівки, її діаметрі та глибини передньої камери.

Діоптриметр VX35

Діоптриметр VX35Автоматичний діоптриметр використовується при необхідності дізнатися, якими окулярами користується пацієнт в даний момент, якщо він не пам’ятає або не знає їх характеристик, а також перевірити коректність виготовлених окулярів.

Екзофтальмометр HERTEL

Екзофтальмометр HERTELЕкзоофтальмометр з високою точністю показує виступання або западання рогівки, що дозволяє спростити діагностику захворювань щитовидної залози або орбіти ока.

Офтальмологічний біометр/пахіметр PIROP

Офтальмологічний біометр/пахіметр PIROPСучасний ультразвуковий офтальмологічний сканер для візуалізації, біометрії і пахіметріі очі. Використовується при різкому погіршенні зору, при травмах різного походження або ж попаданні в око сторонніх предметів, а також для контролю макулодистрофії, відшаруванні сітківки, а також для розрахунку необхідної сили інтраокулярної лінзи.

Офтальмоскоп автономний YZ-11

Офтальмоскоп автономний YZ-11Автономний офтальмоскоп YZ-11 використовується при необхідності мобільного огляду структур очного дна.

Топограф MODI 2

Топограф MODI 2Рогівковий топограф допомагає оцінити рельєф рогівки, виявити її дефекти, а також провести дослідження слізної плівки (мейбографію).

Обладнання для апаратного лікування

Амбліотренер АТР-1

Амбліотренер АТР-1Лікувальний апарат, який за допомогою звукової, тактильної та кінестетичної стимуляції дозволяє коригувати порушення зору у дітей з діагнозом амблиопия.

Сіноптофор СІНФО-1

Сіноптофор СІНФО-1Сіноптофор СІНФО-1 використовується для виявлення і корекції косоокості. З його допомогою визначається об’єктивний і суб’єктивний кути косоокості, здатність до бінокулярного злиття, стан кореспонденції сітківок, фузійні резерви, наявність нефовеального злиття і наявність або відсутність функціональної скотоми.

Обладнання для лазерного лікування

Аргоновий лазер LightLas 532

Аргоновий лазер LightLas 532Система LIGHTLas 532 забезпечує високу надійність і безпеку при проведенні лазерних операцій для лікування різноманітних захворювань сітківки.

Офтальмологічний YAG лазер для капсулотомії/іридотоміі YC-1800

Офтальмологічний YAG лазер для капсулотомії/іридотоміі YC-1800Багатофункціональна, компактна YAG-лазерна система з вбудованою щілинною лампою дозволяє провести щадне і безкровне лікування інтраокулярних захворювань.

Мікрохірургічне обладнання

Касетний автоклав-стерилізатор Statim 5000

Касетний автоклав-стерилізатор Statim 5000Настільний касетний автоклав Statim 5000 дозволяє швидко і надовго стерилізувати інструмент, який використовується при офтальмологічних операціях різного ступеня складності.

Офтальмологічний операційний стіл електричний Surgiline 900

Офтальмологічний операційний стіл електричний Surgiline 900Стіл для офтальмологічних операцій використовується при проведенні офтальмохірургічних процедур і обстежень, і гарантує повний комфорт як пацієнта, так і хірурга.

Прилад для анестезії Atese ANS 200

Прилад для анестезії Atese ANS 200Atese ANS 200 – робоча станція для анестезії з монітором станів пацієнта.

Хірургічний аспіратор Vaculine Maxi

Аспіратор призначений для видалення рідини з легенів і верхніх дихальних шляхів. Використовується при проведенні заходів реанімаційного плану, таких як штучна вентиляція легенів.

Обладнання для стерильності та безпеки

Бактерицидный рециркулятор BactoSfera ORBB 30х2

Бактерицидный рециркулятор BactoSfera ORBB 30х2Рециркулятор BactoSfera ORBB 30х2 призначений для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщенні від вірусів, бактерій, алергенів, інших інфекційних мікроорганізмів і шкідливих речовин. Головна перевага рециркулятора – це можливість безперервного кварцування приміщення в присутності пацієнтів.

Опромінювач бактерицидний пересувний ОБПе-225 М

Опромінювач бактерицидний пересувний ОБПе-225 МДля нас важлива безпека наших пацієнтів, саме тому в клініці приділяють багато уваги дезінфекції та знезараженню.
Опромінювач бактерицидний пересувний ОБПе-225м використовується для швидкого і ефективного знезараження повітря і поверхонь при профілактичній санітарній обробці приміщень.

Повітряний стерилізатор ГП – 40

Повітряний стерилізатор ГП - 40Сухожарова шафа ГП-40 використовується для стерилізації та знезараження медичних, лабораторних та хірургічних інструментів. У стерилізаторі інструменти обробляються гарячим повітрям певної, заздалегідь встановленої температури протягом зазначеного періоду часу. Під дією теплообробки знищуються всі види бактерій, віруси, спороносні мікроорганізми.

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2022