Центр зору, офтальмологічна клініка Київ — Batigoz
Международная офтальмологическая клиника Batigoz hotel logo Batigoz – первая международная офтальмологическая клиника. Работаем в Турции, Румынии, Нидерландах, Бельгии и Ираке. Контакты:
Адрес: ул. Садовая 1в 08130 Киевская область, Киево-Святошинский район, с. Петропавловская Борщаговка,,
Телефон:0 800 211 793, Электронная почта: info@batigoz.com.ua

Міжнародна офтальмологічна клініка Batigoz

Причин погіршення зору в сучасному світі безліч. Взяти хоча б, наприклад, середньостатистичного менеджера, який проводить весь час біля комп’ютера. Або програміста. Або будь-кого іншого, чия робота пов’язана з моніторами чи дрібними деталями. Гаджети стають тонше і менше, і ми обираємо саме їх. Замість книги при хорошому освітленні сучасна людина давно обирає смартфон у метро. Впізнаєте себе?

В еру сучасного технологічного прогресу, поряд з поганою екологією і неякісним харчуванням, в окулярах часто можна побачити навіть дітей. Це гучний дзвіночок, який сигналить про те, що проблема гостра, як ніколи. Перевірка зору повинна стати такою ж планової, як похід до стоматолога чи такою ж регулярною, як відвідування косметолога.

І, якщо ви зараз перебуваєте на нашому сайті, значить питання погіршення зору вже стоїть перед вами, чи не так? По-перше, ви маєте рацію, що не відкладаєте вивчення питання в довгий ящик. А по-друге, перевірка зору – це перший крок до здоров’я очей. Парадоксальний факт: поряд з ростом технологій, які псують зір, зростає і кількість обладнання, яке допомагає його відновлювати.

Ми завжди шукаємо крутих спеціалістів до нашої команди! Надсилайте ваше резюме на пошту k.raputa@batigoz.com.ua

about

Про нас

Міжнародна офтальмологічна клініка Batigoz відкрила свої двері в нашій країні у березні 2017 року за адресою вул. Садова 1в, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область.

І ми – перша філія відомої турецької мережі офтальмологічних клінік Batigoz в Києві.

Засновником мережі центрів зору став військовий лікар хірург Мехмет Сойлер. У 2004 році він відкрив першу офтальмологічну клінік у в Ізмірі, Туреччина. І на сьогодні тільки в Ізмірі працюють 3 клініки діагностики зору і госпіталь, в якому налічується понад 250 медичних працівників. У наступні роки клініки по відновленню зору мережі Batigoz відкрилися в Нідерландах, Бельгії, Румунії, Іраку і Україні.

Крім професіоналів, на рахунку у яких налічується понад 15 років стажу і більше 20 000 операцій, ми використовуємо інновації в сфері офтальмології. Наші лікарі проходять стажування за кордоном, накопичують знання і діляться досвідом. І все це заради надання сучасної, якісної і своєчасної допомоги своїм пацієнтам.

Діагностика зору в нашій клініці в Києві дозволяє на ранній стадії виявити і лікувати такі хвороби, як

Особливість даного захворювання проявляється в помутнінні кришталика, яке може прогресувати до повної втрати зору в гіршому випадку. Окуляри при катаракті не допомагають, тому, якщо її не лікувати, то людина може стати практично недієздатною.

При глаукомі зоровий нерв піддається великому навантаженні, в наслідок інтолерантності (підвищеного) внутрішньоочного тиску, і сигнали не надходять в кору головного мозку, погіршується периферійний зір. У запущених випадках повернути зір уже неможливо навіть хірургічним шляхом.

Клітини сітківки, так само як і нервові, не відновлюються. Тому, якщо частина сітківки пошкоджена, є велика ймовірність того, що зір може бути втрачено назавжди.

ЇЇ ще називають міопією. При короткозорості людина погано бачить вдалину.

Або гіперметропія. Характеризуется тим, що людина погано розрізняє предмети, що знаходяться поблизу.

Здорова рогівка і кришталик мають рівну сферичну форму. При астигматизмі вона неправильна. Через це світлові промені при проходженні через рогівку не можуть сфокусуватися в одній точці. І ви бачите зображення спотворено.

Здорова рогівка і кришталик мають рівну сферичну форму. При астигматизмі вона неправильна. Через це світлові промені при проходженні через рогівку не можуть сфокусуватися в одній точці. І ви бачите зображення спотворено.

Також ми успішно діагностуємо і лікуємо:

захворювання переднього відрізка глаз (повік, кон'юнктиви, рогівки)"
Хвороби сітківки, пов'язані із загальними захворюваннями (діабетична ретинопатія, вікова макулодистрофії).
Синдром сухого ока
about

На сьогоднішній день мета клініки Batigoz в дуже простих, але доступних моментах:

Послуги

about

Головним лікарем та засновником української філії міжнародної офтальмологічної клініки Batigoz є Інна Шевель – лікар з 15-річним стажем роботи в офтальмології. Інна налагоджує роботу клініки так, щоб кожен пацієнт відчував підтримку і перестав відчувати страх перед лікуванням.

Тому, записуючись на діагностику зору в нашу клініку, можна бути впевненим, що який би діагноз вам не поставили – ми допоможемо все виправити. Наші пацієнти при слові “операція” не відчувають шоку або стресу. Відносини з лікарем стають настільки довірливими, що надають необхідну психологічну підтримку навіть на найскладніших етапах хірургічного втручання. Ви завжди відчуваєте тепло і турботу медичного персоналу клініки Batigoz, особливо наші найменші пацієнти.

 

Отже, наш рецепт простий – застосування глобальних можливостей і багаторічного досвіду висококласних фахівців міжнародної офтальмологічної клініки Batigoz, яка тепер знаходиться поруч з вами!

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2021