Послуги

Вітреоретинальна хірургія – це обширна область в офтальмології, яка відповідає на складні захворювання сітківки очей і склоподібного тіла. Вона ж і найважливіша. Чому?

Сітківка – основа зорової системи. Вона складається з великої кількості рецепторів, включаючи і фоторецептори. Склоподібне тіло – це гелеобразна структура, яка сприяє потраплянню світла на сітківку. Будь-які зміни склоподібного тіла або сітківки можуть призвести до зниження зору і вимагають максимально швидкого лікування.

Часті захворювання сітківки і склоподібного тіла включають в себе:

Діагностика зору в Україні вже десятки років дозволяє виявити на ранніх стадіях різного роду патології і оперативно втрутитися у процес, повністю лікуючи його. Подібного роду операції проводяться в умовах амбулаторії і не болючі.

Які симптоми відчуває пацієнт при захворюванні сітківки і склоподібного тіла:

Вітректомія – це спосіб вилікувати захворювання склоподібного тіла і сітківки, який при цьому є і найскладнішим. Для проведення операції потрібно найвища ступінь кваліфікації хірурга і точно така ж унікальність обладнання. Захворювання, які входять в дану область, привносять труднощі в лікування. На щастя, в сучасному світі вже є методи і необхідні технології, які допомагають пацієнтам перемогти хворобу.

Сучасна вітректомія проводиться на задній ділянці ока. Подібне втручання покликане видалити склоподібне тіло і рубцеву тканину з поверхні сітківки, щоб вона не натягалася і не відшаровувалася. Метод є безшовним.

Операція, як правило, проводиться від 30 хвилин до 1 години. Залежить це від ступеня патології і обсягу втручання, яке необхідно задіяти. Умови проведення операції амбулаторні, під дією місцевої анестезії і з командою фахівців. В операційному залі пацієнтові буде необхідно виконувати всі вказівки медперсоналу. Після закінчення операції пацієнтові накладають на очі пов’язку і відводять у спеціальну кімнату для відпочинку.

Потім лікар розписує реабілітаційне лікування, необхідний список медикаментів, і вже після його дозволу пацієнт може йти додому.

Протягом доби можна:

Після операції протягом місяця наполегливо рекомендуємо:

Важливо:

ТЕРМІНОВО зверніться до лікаря!

Пам’ятайте, що регулярне відвідування і спостереження у лікаря – це шлях до повного одужання без ускладнень. Ми рекомендуємо пацієнтам, які пройшли вітректомію, спостерігатися хоча б протягом 2-х місяців. Лікар кожен раз при зустрічі з пацієнтом сам буде визначати необхідну дату для наступного огляду. Не пропускайте дані візити і приходьте завжди чітко за графіком. В першу чергу, це важливо самому пацієнту для післяопераційного контролю і своєчасної реакції на виникаючі питання.

Після того, як період спостереження у лікаря закінчиться, пацієнту нададуть подальші рекомендації по відвідуванню офтальмолога.

Потрібно зрозуміти, що на прийомі у лікаря немає ніякої необхідності соромитися, тому задавайте всі ваші запитання і кажіть лікарю про всі нюанси, які стосуються вашого зору. Пам’ятайте, що встановлення довірчих відносини – це перший крок до психологічного одужання пацієнта після хірургічного втручання.

Ціни на вітреоретинальну хірургію в клініці Batigoz:

Вітреоретинальна хірургія
Закрита субтотальна вітректомія 25G та 27G при вітріоретинальній патології від 25 000,00 грн
 

Операції на повіках, м’язах та кон’юктиві

 

Хірургічне лікування халязіона2500,00 грн
Пластична операція на повіках (заворот)5500,00 грн
Пластична операція на повіках (виворіт)6500,00 грн
Видалення кісти кон’юнктиви I-ст. тяжкостівід 5500,00грн
Видалення кісти кон’юнктиви II-ст. тяжкостівід 7000,00грн
Видалення новоутворень повік і кон’юнктиви I-ст. тяжкостівід 2500,00грн
Видалення новоутворень повік і кон’юнктиви II-ст. тяжкостівід 5000,00грн
Операція при трихіазі (видалення вії)200,00 грн
Операція на м’язах органів зору при косоокості (один м’яз)2500,00грн
Видалення птерігіума І-ІІ ст. тяжкостівід 5500,00грн
Видалення птерігіума ІІІ-ІV ст. тяжкостівід 6500,00грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: