Дуже важливо правильно і грамотно підібрати коригувальні окуляри або контактні лінзи. Оптична корекція – один з найпростіших способів вирішення проблем із зором, і в нашій клініці вам з радістю допоможуть.

Головна відмінність правильно підібраних окулярів або лінз – комфорт і потрібні зорові характеристики. Якщо з якихось причин ці параметри не дотримано – окуляри чи лінзи підібрані неправильно.

У клініці Batigoz підбір окулярів або лінз проходить вже після діагностики зору. А значить окуляри або лінзи підбираються з урахуванням всіх даних пацієнта.

Корекція за допомогою окулярів

Вам більше підійде цей метод, якщо:

Крім перерахованого вище, в дитячій офтальмології, наприклад, цей спосіб корекції – єдиний. Проте, про окуляри потрібно знати ще й такі факти:

Тепер про лінзи для окулярів. Вони діляться на мінеральні та полімерні (пластикові). Раніше була думка, що око краще бачить в лінзах зі скла. Але сучасні полімери досягли такої якості, що вже не поступаються мінеральним.

Але все ж існують свої нюанси: на лінзах зі скла пізніше з’являються подряпини, і вони більш довговічні. А полімерні лінзи – легше і тонше. Тому ми радимо підбирати лінзи для окулярів на свій розсуд, а також виходячи з цінової пропозиції.

Покриття подібних лінз буває теж різним:

Часто бувають випадки, коли людина настільки звикає до окулярів, що наче й не потребує перевірки зору або їх заміні. Але зір з віком може погіршуватися, і ось вже ті самі окуляри не здатні компенсувати його гостроту.

До того ж, такі захворювання, як катаракта або глаукома, в принципі, не мають на увазі корекцію за допомогою окулярів. Важливо своєчасне лікування зору.

У клініці Batigoz у пацієнтів є можливість скорегувати зір і за допомогою контактних лінз. Їх вибору радимо приділити підвищену увагу! Лінза – це чужорідне тіло, і її підбір потрібно довіряти тільки лікарю-офтальмологу. При якісному завершеному підборі, як лінз, так і окулярів пацієнт отримує перш за все комфорт, потрібний рівень зору і правильну посадку.

Зауважимо, що метод контактної корекції має чимало переваг перед окулярами:

З недоліків відзначимо:

Лінзи ні в якому разі не можна носити, якщо ваша робота пов’язана з задимленням або випаровуванням. А також, якщо у вас гіперчутливі очі, будь-яка лінза буде сприйматися, як чужорідне тіло.

Отже, які ж види лінз бувають?

  1. Традиційні лінзи. Можна носити їх півроку. Їх киснепроникність вкрай висока, тому можна не знімати протягом пари ночей. Краще підійдуть ультратонкі лінзи, які коригують далекозорість і короткозорість високого ступеня.
  2. Лінзи планової заміни. Радимо носити не більше півроку.
  3. Лінзи частої планової заміни. Їх не варто міняти рідше 1 разу на місяць. Вони відмінно пропускають кисень, тому їх можна носити, не знімаючи, до 1 тижня. Найпопулярніші – одноденні лінзи. Вони не вимагають особливого догляду і відмінно підійдуть для спорту, поїздок або відпочинку від окулярів.
  4. Лінзи безперервного носіння. Бувають з низьким, середнім і високим вмістом води. Тип корекції визначається офтальмологом.

Ще існують лінзи, які поглинають ультрафіолет. Найчастіше їх вибирають лижники або автомобілісти.

Так чому ж окуляри і лінзи варто підбирати в клініці Batigoz?

Також варто мати на увазі, що довге носіння неправильно підібраних лінз або окулярів може вести до таких наслідків:

У дітей же неправильно підібрані окуляри або лінзи можуть викликати ряд серйозних порушень: косоокість, амбліопію, а також підвищену стомлюваність і дискомфорт.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: