Чули коли-небудь про лінзи, які покращують зір, поки ви спите?

Міністерство Охорони здоров’я нашої країни в 2005 році видало дозвіл на використання таких лінз в терапії рефракції. З тих пір вони доступні і нашим пацієнтам.

Рефракційна терапія, до слова – найсучасніший метод корекції зору, який зараз використовується в клініках.

Як це працює?

Зовнішня і внутрішня поверхні лінз розташовані по-різному. Зовнішня – впливає на рогівку, а внутрішня допомагає перерозподіляти слізну плівку. Таким чином перерозподіляється і шар епітелію на рогівці, що зменшує силу діоптрій. Через це пацієнт може самостійно без лінз бачити днем. Але так, як верхній шар рогівки постійно регенерується, то ефект не статичний. Для цього ми ставимо лінзи щоночі.

Іншими словами, це лінзи з високою проникністю кисню, які змінюють заломлюючу силу рогівки поки ви спите. За цей час відбувається короткочасне зміна діоптрії, тому коли ви прокидаєтеся – ви отримуєте відмінний зір на добу і більше!

По суті, нічні жорсткі лінзи, як і денні м’які, розташовуються на слизовій рогівці. Але завдяки певній формі, поки ви будете спати, лінзи дбайливо змінять форму рогової оболонки. Це на якийсь час покращує зір через оборотні зміни рогівки. Приблизно після 6-8 годин носіння таких лінз рогівка зберігає потрібну форму. Аж до доби. Тому немає потреби в корекції зору лінзами днем. Досить надягати їх хвилин за 15 до сну.

Це швидко! Більшість пацієнтів можуть відмінно бачити вже після першого використання таких лінз. Максимальний зір буде вам доступний через 2 тижні носіння.

Протягом 3 років після отримання сертифікату якості в США і країнах Євросоюзу, проводилися клінічні дослідження в цій області. Вони довели, що лінзи настільки безпечні, що можуть призначатися навіть дітям від 6 років. Ризики можуть бути пов’язані тільки з гігієнічними правилами використання та догляду. Так що, можливість запалення рогівки становить всього 0,039%. Це зовсім небагато.

Саме через низьку небезпеку в першу чергу, такі лінзи підійдуть маленьким пацієнтам. Діти часто відчувають стан стресу через носіння окулярів. Це може бути пов’язано з однолітками, з неможливістю нормально займатися спортом, з постійною підвищеною активністю. А наслідок – можливістю травмуватися. Тому, нічні лінзи відмінно підходять на цьому етапі. Дитина одягає їх на ніч і знаходиться під наглядом батьків. Якщо у нього швидко погіршується зір, то за допомогою нічних лінз ви зможете призупинити процес.

Чи потрібно часто міняти лінзи? Почнемо з того, що термін служіння такої лінзи – 1 рік. Потім киснева проникність зменшується. Якщо після закінчення часу вам все подобається, можна і далі носити ту ж модель. Але ми радимо пройти діагностику зору, щоб переконатися, що воно не змінилося.

Результат корекції під час сну повністю залежить від якості лінз. Тому ми наполегливо рекомендуємо звертатися виключно до фахівців і встановлюємо в нашій клініці лінзи нічного носіння фірми Paragon.

Компанія Paragon створила складний матеріал – флюоросіліконоакрілат, який на сьогодні має найкращі показники проникності кисню в світі, і на це пішло 10 років досліджень! Флюор в даному випадку забезпечує міцність, а силікон – доступ кисню.

Paragon у 2002 році отримали необхідні сертифікати якості (FDA і CE) для застосування лінз першими і до сих пір лідирують. На сьогодні це найбільший виробник сировини для газопроникних лінз і 50% виробників користуються саме їх послугами.

Чому? Високий ступінь проникності при мінімальному вмісті вологи ускладнює забруднення або проникнення шкідливої ​​для ока флори. До того ж, відмінно полегшує процес очищення лінзи. Статистика обіцяє, що ризик мікробного кератиту може розвинутися при носінні жорсткоъ лінзи в 4 рази менше, ніж при носінні м’якої. Жорстка нічна лінза покриває рогівку приблизно на 65% і забезпечує кращу циркуляцію і обмін сльози.

Кому можна рекомендувати використання:

Лінзи не можна встановлювати, якщо:

 

Важливо знати:

Плюси лінз нічного носіння:

Як відбувається підбір?

– якщо вона доцільна, йде підбір лінз та проводяться тести з нею, щоб оцінити точність підбору;

– при підборі оцінюється 3-х анатомічні параметра рогівки, на кожен з яких є по 4 варіанти лінз.

Корекція зору у дітей за допомогою жорстких лінз

Нічні лінзи – максимально щадна альтернатива корекції зору для дітей. Використання лінз в даному випадку вирішує 2 завдання: оптичну і лікувальну. Іншими словами, є шанс якісно скорегувати зір, і призупинити розвиток хвороби. Якщо у дитини косоокість – усувається і вона.

 

Якщо ви скористаєтеся нічними лінзами – це принесе стабільний ефект: око дитини працює в нормальному режимі весь день, вона веде звичний спосіб життя.

Важливо ще й те, що дітям до 20 років не можна робити лазерну корекцію зору, тому дані лінзи повністю рятують становище: можна плавати, бігати, постійний нагляд батьків вночі і відсутність переживань за можливі травми, поки дитина в школі.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: