Лазерне лікування сітківки ока

Сітківки входить до найтоншого і самий крихкий очні системи, яка виконує важливі функції для підключення оптичних очей механізму з візуальної центрів головного мозку. Вона складається з нервові клітини і рецептори, які чутливі до світла. Це сітківки, ми сприймаємо зображення, що проекти рогівки і об’єктив.

Симптоми і причини захворювання сітківки

Будь-якого захворювання, що характеризується сітківки гострі і прогресивні погіршення зору. Також може відчувати двоїння в очах об’єктів, Nebula і розмиття. І ще, ви можете побачити мігрень, головні болі, запаморочення, синій або оніміння пальців. Коли ці симптоми, які варто відвідати до офтальмолога відразу на раннє виявлення захворювання. Це буде вчасно визначити хвороби і впоратися з ним. Захворювання сітчатки можуть виникнути на тлі інших захворювань очей, а також поширених захворювань, таких як гіпертонії, нирок і надниркових залоз, цукровий діабет. Також у випадках травми очей або голову проблем відобразяться сітківки. Ускладнюється retinal захворювання може також деякі інфекційних захворювань, таких як грип.

Групи ризику для захворювання сітківки

На ризик складається в першу чергу з людей, які мають інші офтальмологічних захворювань, особливо близорукості.  Нижче наведено вагітних жінок. Протягом цього періоду, змінюється, як їх тіла, які можуть викликати захворювання. Люди, які страждають на цукровий діабет, також відносяться до групи ризику. Важливо пам’ятати, що сітківки, можливо, хвороби, які не показати себе. Це зазвичай відбувається на ранніх стадіях. І без регулярні огляди, хвороба може прогресувати непоміченою.

Запалення сітківки

Запалення сітківки є таке медична ім’я як retinitis. Частіше за все на початковому етапі, тільки частиною око пошкоджено і в кінцевому підсумку весь органа зору. Це може вплинути як одне око і два. Основною причиною виникнення інших інфекційних захворювань. Основним симптомом запалення є зниження гостроти зору. Лікування retinitis відбувається з препаратами.

Розрив сітківки

Сітківки перерви найбільш часто зустрічається у людей, які страждають від короткозорість, коли склоподібне механічно потягнувся. Якщо ви втратите можна бачити спалаху світлих або темних пряжі. Важливо знати, що сітківки перерва може тільки бути виявлені під час перегляду на очного дна з розширеним учня. Розрив потенційно може привести до серйозних загострення-втрати стійкості сітківки ока. Лікування сітківки перерви відбувається за допомогою лазера коагуляції retina-створення бар’єр, який перешкоджає розвитку відшарування сітківки.

Відшарування сітківки

Якщо відшарування сітківки відбувається від’єднання від сітківки судинних поверхонь. У нормальному стані УВЕА живить сітківки, яка тісно дотримується. Перші ознаки початку загону, в якій необхідно терміново звернутися до офтальмолога:

Лікування відшарування сітківки передбачає негайного хірургії, тому що інші способи вирішення проблеми в медицині в даний час не існує. Якщо ви не звернутися до лікаря, незворотні сліпоти. Детальніше у статті про операції відшарування сітківки ока. Кровотечі в сітківці захворювання називається як судинних. При використанні krovoisliania сітківки людина відчуває появи плям, яка приховує. Вона викликана великі, фізичними навантаженнями або народження дитини. Ця проблема часто виникає у пацієнтів з цукровим діабетом. Його вплив може бути зниження гостроти зору, відшарування сітківки, глаукома, макулярної дегенерації та інших захворювань.

Сітківки дистрофія

Дистрофія є швидше за все, виникнути внаслідок порушення серцево-судинної системи органа зору. У більшості випадків хворих людей. Дистрофічними змінами, часто короткозорість. У цієї хвороби є збільшення очного яблука і сітківки і від недоїдання. Лікування сітківки дистрофії поставляється з лазер, який зміцнює його. За допомогою лазера нагріває сітківки, веде до краху тканин. Це дає змогу проводити операції без крові і швів. Вік макулярної дегенерації (AMD) є найбільш поширеною причиною втрати зору в люди старше 50 років. Найбільш часто у жінок виникає через генетична схильність, також може вплинути на вигляд серцево-судинних захворювань, таких як атеросклероз і гіпертонія. Це захворювання, у постраждалих центральну частину сітківки. На ранніх стадіях AMD тече плавно і можуть бути визначені тільки в офтальмолога. Коли мігруючі захворювань у вигляді neovaskuljarnuju, пацієнт може спостерігати симптоми, такі як знижується зір, затуманені та областей, відчуття криві лінії на межі зникнення. Якщо ці симптоми вимагають негайної медичної консультації. Найбільш ефективним методом лікування AMD intravitrealnye (IE. (e) всередині очі) введення препаратів які блокують зростання нових кровоносних судин в сітківці ока. Діабетична ретинопатія коли діабет вражає судини сітківки ока, є процесом кисню і розвиваються діабетична ретинопатія. Це зазвичай розвивається через 5-10 років після настання діабет. При наборі діабет ретинопатія потоків швидко в процесів діабетична ретинопатія. Що утворилася кровоносних судин, які сходять з сітківки в в склоподібне і викликати кровотеча. Цукровий діабет типу II головним чином змінює відбуваються в центральній частині сітківки і з’являються діабетична maculopathy, що призводить до зниження центральний зір.   Для лікування ретинопатія, використовуючи курси консервативного лікування.

KOMPLEKSNІ PROFІLAKTICHNІ OBSTEZHENNJA
Pervinne kompleksne oftalmologіchne obstezhennja pervinnij та ogljad:-konsultacіja lіkarja-Лікар-офтальмолог; -vіzometrіja; -keratorefraktometrіja; -bіometrіja; -pahimetrіja; -pnevmotonometrіja; -gonіoskopіja-bіomіkroskopіja; -oftalmoskopіja; okuljarіv – pіdbіr.650 ГРН.
Pervinne kompleksne oftalmologіchne obstezhennja novonarodzhenih (1-12 mіs)-pervinnij ogljad та konsultacіja lіkarja ditjachogo Лікар-офтальмолог; -ogljad perednogo vіdrіzka Oka прямий Ta бічних osvіtlennі; -Full-Time ogljad знизу для, хоча не прямий bіnokuljarnogo/ophthalmoscope на zіnicju, там була широка.300 ГРН.
Pervinne kompleksne oftalmologіchne obstezhennja дитячі 18 щоб років pervinnij ogljad та konsultacіja lіkarja ditjachogo Лікар-офтальмолог; -vіzometrіja; refrakcії – viznachennja (keratorefraktometrіja, skіaskopіja)-viznachennja характер Познаня; -bіometrіja-bіomіkroskopіja; -oftalmoskopіja.550 ГРН.
Optometrichnij ogljad-keratorefraktometrіja; gostroti – viznachennja та konsultacіja Познаня природи lіkarja pіdbіr okuljarіv-Лікар-офтальмолог350 ГРН.
Профілактичний діагностичний огляд після 40 років –          пневмотонометрія –          кераторефрактометрія –          визначення гостроти та характеру зору –          консультація лікаря-офтальмолога –          підбір окулярів400 грн.
Повторне комплексне обстеження( на протязі 3-х місяців) 300 ГРН.
Диагностика
·         ультразвуковое иследование (А и В метод)250 грн.
·         пневмотонометрия;100 грн.
·         пахиметрия;250 грн.
·         биометрия (ультразвуковая)100 грн.
·         биометрия (биометрическая)100 грн.
·         оптическая топография роговицы350 грн.
·         компьютерная периметрия300 грн.
·         флуоресцентна  ангиография850 грн.
·         офтальмофотография очного дна ( один глаз)200 грн.
·         кератопахиметрия400 грн.
·         гониоскопия100 грн.
·         биомикроскопия150 грн
·         кераторефрактометрия100 грн
·         определение сотроты и характера зрения100 грн
·         офтальмоскопия250 грн
Оптическая когерентна томография зона диска зрительного нерва, центральная зона сетчатки
·         оптическая когерентная томография одна зона (один глаз)450 грн.
·         оптическая когерентная томография две зоны (один глаз)570 грн.
·         оптическая когерентная томография одна зона (два глаза)600 грн.
·         оптическая когерентная томография две зоны (два глаза)850 грн.
Лазерные методы лечения сетчатки
·         Профилактическая периферическая лазерокоагуляция сетчатки4 000 грн.
·         Панретинальная лазерокоагуляция сетчатки 3-4 этапа6 300 грн.
Курсы консервативного лечения
·         Диабетическая ретинопатия1 700 грн.
·         Возрастная макулярная  деструкция1 700 грн.

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: