Лазерна корекція зору в клініці Batigoz

Корекція зору. Історія використання лазера

Навіть незначні неприємні відчуття створюють нам дискомфорт і псують настрій. Що вже тоді говорити про проблеми із зором? Коли людина погано бачить, це, безсумнівно, заважає їй насолоджуватися навколишньою красою світу і повнотою життя.

Багато років лікарі-офтальмологи намагалися радикально вирішити проблему поганого зору, щоб не застосовувати при цьому для його поліпшення ніяких додаткових пристосувань. Ще на початку сорокових років минулого століття були закладені зачатки вирішення проблеми шляхом операційного втручання – нанесення насічок на рогівку ока для зміни її кривизни і відновлення чіткості зображення при погляді (радіальна кератотомія). Через безліч ускладнень методика не отримала широкого розповсюдження. У 1980 році вона була значно вдосконалена (метод доктора Федорова) і стала проривом в офтальмології. Але все ж така корекція була далека від досконалості.

Ідею впливати на рогівку, щоб поліпшити зорові якості без допомоги скальпеля, втілили за допомогою передових розробок компанії IBM. Тут вчені почали використовувати лазер з метою нанесення гравіювань на поверхню мініатюрних чіпів для комп’ютерів. Така технологія не могла не зацікавити медиків. Були проведені дослідження з безпеки застосування лазерного пучка, можливості контролю його впливу на необхідну глибину і діаметр. 1985 рік прославився в історії медицини успішним проведенням першої в світі лазерної корекції зору. З тих пір цей спосіб відновлення зору допоміг поліпшити зорові функції величезній кількості людей, а значить, поліпшив і якість їх життя в цілому.

Сучасна медицина та останні відкриття в галузі прогресивних технологій дають можливість за допомогою лазерної корекції повністю відновити 100-відсотковий зір, назавжди відмовитися від використання окулярів або контактних лінз.

Кому потрібно лазерне відновлення зору?

Корекція зору за допомогою лазера показана:

Безсумнівний успіх методу полягає в тому, що прогнозований максимально позитивний результат завжди легко досягається.

Є деякі вікові особливості для застосування корекції зору лазером. Найсприятливішим вважається вік від 18-19 і до 45 років. Дітям до настання 18-річного віку маніпуляцію такого роду не роблять, оскільки у зв’язку з інтенсивним ростом і розвитком організму, зорові механізми також постійно схильні до різноманітних змін. Проведення ж процедури після 45-ти зовсім не забороняється, але від безлічі згубних вікових зорових модифікацій вона не застрахує. Рішення про доцільність застосування такого способу коригування зору приймається в кожному окремому випадку виходячи з індивідуального підходу тільки лікарем.

Не рекомендується корекція зору лазером жінкам в період вагітності і годуючим мамам, оскільки гормональний фон, що коливається, може непередбачено впливати на якість зору.

Як проводиться лазерна корекція зору?

Операція з відновлення зору здійснюється під місцевою анестезією і займає до 10-15 хвилин, при цьому безпосередній вплив лазера на око триває 40-60 секунд. Суть процедури полягає в тому, що під впливом найтоншого «холодного» лазерного променя знищуються найменші нерівності рогівки, змінюючи її кривизну, і заломлене в оці світло фокусується прямо на сітківку, тобто повністю змінюється заломлююча сила оптики очного механізму і його фокусування. Таким чином, в найкоротші строки поліпшується чіткість та якість видимих пацієнтом зображень, зір може стати навіть краще, ніж 100%.

У клініці Batigoz ми проводимо лазерну корекцію Lasik. Відгуки щасливих клієнтів про неї Ви без зусиль знайдете в Інтернеті. Lasik (Laser-Assisted in Situ Keratomileusis) – це спосіб корекції зору за допомогою ексімерного лазера (застосування «холодного» променя гарантує відсутність опіків рогівки). Після операції не залишається ні швів, ні рубців. Лазер управляється комп’ютером, запрограмованим точно під індивідуальні особливості кожного пацієнта з максимально скрупульозною установкою на його зоровий механізм.

Методика Lasik має безліч позитивних характеристик в порівнянні з іншими способами лазерної корекції:

Зір поліпшується вже в процесі проведення лазерної операції, а остаточно зорові функції стабілізуються протягом одного тижня.

Після лазерної корекції очей слід дотримуватися щадного режиму, не змінюючи при цьому звичного способу життя:

Вартість лазерної корекції

Вартість лазерної операції на очі залежить від:

Якісно і максимально безпечно проведена процедура апріорі не може бути дешевою. Однак, у зв’язку з широким застосуванням і вдосконаленням лазерних процедур в галузі офтальмології, ціна лазерної корекції зору стала більш доступна широким масам.

Клініка Batigoz (Київ) пропонує високоякісне проведення маніпуляції за доступними і демократичними цінами.

Переваги здійснення лазерної корекції в Batigoz

Міжнародна клініка Batigoz має ряд значних переваг перед своїми конкурентами:

Перед Вами відкриються нові можливості:

Пам’ятайте, власне здоров’я – це те, на чому вже точно не варто економити. Оплачуючи лазерну корекцію, Ви купуєте відмінний зір на все життя та отримуєте повну свободу від окулярів або контактних лінз.

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: