Комп’ютерна діагностика зору

Навіщо вона потрібна?

Комплексна діагностика зору – це найперший крок, який потрібно зробити після того, як ви відчули нездужання.

Найчастіше в поліклініках або оптиках перевіряється тільки гострота зору. Використовується класична таблиця, з якої ви всі знайомі ще з дошкільного віку. Або проектор знаків, в якому крім букв є ще різні картинки, тому успішно і застосовується в діагностиці зору у дітей. Мінус даного обстеження в тому, що воно не повне і абсолютно не допомагає зрозуміти джерело погіршення зору.

В ході комп’ютерної діагностики проводиться ряд тестів, які допоможуть виявити і розпізнати захворювання навіть на ранніх стадіях. Потім досвідчений офтальмолог підбере програму лікування або профілактики.

Діагностика також допомагає спостерігати динаміку процесів. А це, в свою чергу, допоможе запобігти багатьом захворюванням зорової системи.

Ми рекомендуємо проводити діагностику:

Як проходить комп’ютерна діагностика в клініці Batigoz?

Записатися на прийом до лікаря-офтальмолога в клініку Batigoz можна по телефону або на сайті клініки. Прийом триває як правило від півгодини до півтори години. Після отримання всіх діагностичних даних, пацієнт направляється на прийом до офтальмолога, де лікар ставить діагноз і підбирає програму лікування. Також на розсуд лікаря можуть призначатися додаткові дослідження, по закінченню яких пацієнт отримає виписку і рекомендації фахівця.

Особливої підготовки до діагностики немає, але по можливості не рекомендується користуватися декоративною косметикою і слід попередньо зняти контактні лінзи.

Які саме процедури включені в діагностику?

  1. Обов’язково перевіряється гострота зору, і, якщо потрібно, підбирається метод корекції зору за допомогою окулярів або лінз.
  2. Вимірюється внутрішньоочний тиск за допомогою спеціального тонометра. Анестезія при такій перевірці не потрібна, тому що вона проводиться безконтактно. Потім на рефрактометрі визначається здатність ока чітко бачити. Це автоматизований процес, який забирає мінімум часу, а також успішно застосовується в діагностиці маленьких пацієнтів – дітей.
  3. Проводиться огляд райдужної оболонки, рогівки, кришталика за допомогою спеціальної щілинної лампи.
  4. Проводиться вимірювання товщини рогівки і полів зору.
  5. Проводиться ультразвукове дослідження ока.
  6. При необхідності проводиться комп’ютерна топографія сітківки або зорових нервів.
  7. Проводиться консультація з лікарем-офтальмологом.

Діагностика передбачає огляд при розширеній зіниці, щоб отримати точну інформацію про стан очного дна і внутрішніх структур ока.

Зіниця найчастіше приходить в норму вже через 2-3 години після обстеження.

Зверніть увагу, що всі комп’ютерні діагностики зору безконтактних, а значить – безболісні.

Вартість комплексного первинного обстеження з консультацією лікаря-офтальмолога складе 650 грн. Для дітей від 1 місяця – від 250 грн.

 

І пам’ятайте, якщо не своєчасно виявити захворювання, воно нерідко може привести до втрати зору.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: