ІОЛ — інтраокулярних лінз, імплантація факічних лінз, ціна — Batigoz

Основна мета факічних лінз – досягти того, щоб світло потрапляло точно на сітківку. На сьогодні імплантація таких лінз – вельми ефективний спосіб позбутися від міопії, гіперметропії і астигматизму.

Що таке факічна лінза?

Практично, ця лінза виконує ту ж функцію, що і звичайна, але виконана з матеріалу, який ідеально схожий і сумісний з тканинами ока. Різниця лише в тому, що якщо звичайна лінза поміщається на рогівку, а факічна – у задню або передню камеру ока, зберігаючи природний кришталик. В іншому – метод корекції зору за допомогою цієї лінзи такий же, як за допомогою звичайної.

І тепер головний плюс факічних лінз, увага – її можна в будь-який час абсолютно без ризику вилучити!

Факічні лінзи бувають передньокамерні та задньокамерні. Встановлюють їх під місцевою анестезією за 15 хвилин. Госпіталізація не потрібна.

Передньокамерні лінзи встановлюють на передню камеру ока і фіксуються вони між райдужкою і рогівкою. Така імплантація відбувається через мікророзріз і завершується одним швом. У цьому варіанті лінза буде перебувати в передній камері ока і кріплення її здійснюється шляхом защипування частини райдужки між кріпильними деталями самої лінзи.

Задньокамерні лінзи будуть розташовуватися між райдужкою і кришталиком, а саме – перед ним. Для імплантації потрібне розширення певним препаратом зіниці, через який за райдужки вставляється лінза. В основному, вона не вимагає допоміжної фіксації, тому що добре затискається радужкою і кришталиком. Без достатніх зусиль з місця вона не зрушується.

Які плюси таких лінз?

 

Не підійде вона, якщо:

 

Факічні лінзи показані для виправлення далекозорості (до +20 діоптрій), короткозорості (до -30 діоптрій) або астигматизму (до 6 діоптрій). Так само підійдуть пацієнтам з тонкою рогівкою, коли немає шансів застосувати інші методи, щоб повернути зір. Можна призначати у віці від 21 до 45 років. Також, якщо глибина передньої камери ока від 2,8 мм або були стабільні рефракції за останні 12 місяців.

 

Підбір лінзи проходить в клініці досвідченим офтальмологом. Встановлюється – кваліфікованим хірургом. Як і при будь-якій іншій процедурі – індивідуально під особливості пацієнта. Ми враховуємо рід професії, вік, наявність високих навантажень і активності.

Інтраокулярні лінзи

 

Часто для лікування катаракти використовують інтраокулярні лінзи.

Інтраокулярна лінза (ІОЛ) – це фактично штучний кришталик, який хірург імплантує на місце помутнілого кришталика пацієнта при катаракті. Клініка Batigoz для подібних цілей використовує продукт компанії Alcon.

 

Це Американська компанія – лідер в розробці та виробництві обладнання і різних матеріалів, що використовуються в офтальмології. Тому використовуючи лінзи Alcon ми максимально зберігаємо тканини ока при операції і забезпечуємо максимально хороший результат. Природно, в нашій клініці пацієнт отримує повний спектр послуг – від підбору ІОЛ до спеціальних препаратів, що сприяють якнайшвидшої реабілітації.

 

Характеристики лінз AcrySof

Лінзи цього сімейства вже дуже давно показують відмінний результат і, мабуть, найчастіше застосовуються в світі. Ще з 1994 року вони поклали початок своєму застосуванню в Америці, з тих пір успішно використовуються і в Україні.

Якість матеріалу AcrySof поводиться максимально передбачувано під час видалення катаракти, тому операція проводиться по одній і тій же технології. Модельний ряд цих кришталиків настільки широкий, що максимально оптимізує вибір хірурга.

 

AcrySof® IQ Toric

Це гнучкий моноблочний кришталик, який поміщається на місце помутнілого. Форма цієї лінзи дозволить зменшити або повністю усунути астигматизм, а також поліпшити короткозорість без носіння окулярів або контактних лінз. Лінза розроблена для того, щоб забезпечувати залишкові сферичні відхилення на користь позитивних відхилень рогівки, зменшуючи всі відхилення, що заважають зору. Також, лінза зменшує контрастну світлочутливість і покращує якість “картинки”. Це дуже важливий показник для людей з астигматизмом, тому як стосується розпізнавання об’єкта. Тут час йде на секунди.

AcrySof® Natural

Крім того, що моноблочна лінза дає максимальну біологічну сумісність з тканинами ока, ця лінза має жовтий оптичний фільтр. Він утримує синє світло від попадання на сітківку. Тому, дана модель не тільки покращує гостроту, але пацієнт починає бачити чіткіше, кольори – яскравіше і контрастніше. І дає можливість поліпшити зір при слабкому світлі, тобто навіть в сутінках.

Розроблена вона була спеціально для виправлення сферичних відхилень. Пацієнти помічали, що з такою лінзою вони бачать кольори максимально натуральними, в той час як при впровадженні звичайних лінз в кольоровій гамі фігурує синій відтінок. Задня поверхня лінзи такої форми, яка дозволяє направляти промені і фіксувати їх в потрібній точці на сітківці.

 

AcrySof® IQ ReSTOR

Крім знов-таки ідеальної сумісності з тканинами ока, ця лінза – мультифокальна. Основний бонус такої лінзи криється в її особливій оптичній будові. Це означає, що вона дарує хороший зір як вдалину, так і поблизу. Сьогодні вона вважається найрезультативнішим способом лікування катаракти. І до того ж, дієвим шансом виправлення вікової далекозорості.

 

Вартість імплантації ІОЛ в клініці Batigoz

ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза Medicontur (Hungary) 9 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® MA60AC Alcon (США)
Інтраокулярна лінза AcrySof® SA60AT Alcon (США)
17 200 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® NATURAL SN60WF (IQ) Alcon (США) 18 600 грн
МОНОФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – Alcon (США) 22 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT3 – Alcon (США) 21 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AТ4 – Alcon (США) 23 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT5 – SN6AT9 Alcon (США) 25 000 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® ReSTOR® ASPHERIC SN6AD1 Alcon (США) 31 900 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – Alcon (США) 33 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1Т3 – Alcon (США) 39 750 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T4 – SND1T6 Alcon (США) 43 750 грн
ТРІФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix Alcon (США) 40 500 грн
РЕФРАКЦІЙНА ЗАМІНА КРИШТАЛИКА З ІМПЛАНТАЦИЄЮ ІОЛ
В залежності від моделі інтраокулярної лінзи 23 200-
40 400 грн

* Використовується індивідуальний одноразовий набір інструментів, розчинів, віскоеластік для факоемульсифікації катаракти Alcon (США)

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019