Лікування косоокості, операція на косоокість, ціна

Порушене асиметричне положення одного або двох очей при прямому погляді, коли немає фокусування на об’єкті, іменується косоокістю. Даний недолік носить не тільки візуальний косметичний характер, але і в цілому негативно впливає всю структуру зорового механізму та вимагає обов’язкового лікування. При такій патології злиття зображення двома очима в єдине ціле не відбувається. Зоровий аналізатор, щоб уникнути двоїння, виключає роботу ока, що косить. Наслідком цього може стати розвиток амбліопії (формування «ледачого ока»).

По різновидах відхилень розрізняють:

За статистикою захворювання діагностується в основному у дітей в ранньому віці. Але й дорослі не захищені від нього. Косоокість може бути і вродженою, і набутою. Вада носить як постійний, так і періодичний характер.

Основним симптомом є відхилення в бік одного або двох очей і при зосередженні на якомусь предметі пошкоджене око все одно відходить в сторону.

На відміну від багатьох інших очних захворювань, косоокість – видиме для оточуючих захворювання. І якщо ви побачили симптоми у знайомих – не мовчіть!

Проблема косоокості не вирішиться сама по собі. Лікувати захворювання потрібно довго і ретельно, але підсумком будуть хороші результати

Терапевтичне лікування

Чим раніше розпочати вирішення проблеми, тим легше її усунути і уникнути ускладнень. Звернувшись до досвідченого офтальмолога клініки Batigoz, Ви гарантовано отримаєте:

Терапія включає в себе корекції за допомогою окулярів або контактних лінз, маніпуляції для підвищення гостроти зору очей, розвитку нормальних бінокулярних функцій (можливість бачити обома очима цілісну картину) і фіксування досягнутих успіхів.

Щоб око, яке косить, включилося в природний режим роботи, на тривалий період «вимикають» здоровий орган зору, закривши його спеціальною заслінкою. Хворе око активно тренують і в кабінеті окуліста, і вдома, відповідно спеціально розробленій програмі оздоровлення. Для правильного фокусування ока, що косить, на предметі застосовують спеціалізовані прилади. На середню ділянку сітківки, наприклад, направляються світлові пучки, що викликають збудження зорових рецепторів й стимуляцію їх діяльності.

Результативно застосовуються різні апаратні методики. Також лікар розробляє програму вправ для використання в домашніх умовах.

 

Хірургічне лікування

До хірургічного втручання в клініці Batigoz вдаються виключно, коли консервативні методи вичерпані, а позитивний результат все ще не досягнутий.

Шляхом проведення хірургічної процедури досягається відмінний косметичний ефект. Це дуже важливий психологічний момент, адже нестандартна зовнішність через косоокість викликає масу комплексів та постійну невпевненість в собі.

Але для поліпшення зору та відновлення нормальної життєдіяльності зорової системи одного зовнішнього успіху недостатньо. Ви повинні пройти як процедуру підготовки до операції, так і якісне післяопераційне відновлення та лікування.

Операційним шляхом вкорочується очний м’яз або змінюється місце його прикріплення, а також змінюється напрямок його дій. У дуже складних випадках може знадобитися кілька операцій, щоб око  поступово входило в новий для нього стан. Після візуального відновлення симетричності положення очей триває терапія по відновленню бінокулярних функцій зору. Шляхом регулярних вправ і під впливом апаратних технологій поступово поліпшується механізм природної роботи очної структури.

Ні в якому випадку не можна традиційні та новаторські способи лікування у фахівців замінювати самолікуванням за порадою «добрих» родичів або знайомих. Адже дуже велике значення має фактор часу. Витрачений даремно час з надіями на «саме пройде» іноді має досить загрозливі наслідки.

Важливим моментом є неухильне дотримання правил гігієни зору:

Консультація, діагностика, лікування та відстеження стану пацієнта в динаміці може проводитися тільки досвідченим висококваліфікованим лікарем-офтальмологом. Тоді шанси на успіх зростають у багато разів. Фахівці міжнародної клініки Batigos приділяють максимум уваги і докладають всіх зусиль, щоб вирішити всі проблеми із зором у Вас.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О. 500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга 400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога 400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга 400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого 250 грн
Виклик лікаря-офтальмолога (виїзна консультація), с.Петропавлівська Борщагівка
* Києво-Святошинский район – ціна відповідно до кілометражу
500 грн*
Апаратне лікування косоокості (1 процедура)
(мінімальний курс 10 занять)
250 грн

 

ХІРУРГІЯ
Операція на м’язах органів зору при косоокості (один м’яз) 4 250 грн
Операція на м’язах органів зору при косоокості (два м’яза) 7 000 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: