Лікування косоокості в Києві, операція по виправленню косоокості, ціна — Batigoz

Порушене асиметричне положення одного або двох очей при прямому погляді, коли немає фокусування на об’єкті, іменується косоокістю. Даний недолік носить не тільки візуальний косметичний характер, але і в цілому негативно впливає всю структуру зорового механізму та вимагає обов’язкового лікування. При такій патології злиття зображення двома очима в єдине ціле не відбувається. Зоровий аналізатор, щоб уникнути двоїння, виключає роботу ока, що косить. Наслідком цього може стати розвиток амбліопії (формування «ледачого ока»).

По різновидах відхилень розрізняють:

За статистикою захворювання діагностується в основному у дітей в ранньому віці. Але й дорослі не захищені від нього. Косоокість може бути і вродженою, і набутою. Вада носить як постійний, так і періодичний характер.

Основним симптомом є відхилення в бік одного або двох очей і при зосередженні на якомусь предметі пошкоджене око все одно відходить в сторону.

На відміну від багатьох інших очних захворювань, косоокість – видиме для оточуючих захворювання. І якщо ви побачили симптоми у знайомих – не мовчіть!

Проблема косоокості не вирішиться сама по собі. Лікувати захворювання потрібно довго і ретельно, але підсумком будуть хороші результати

Терапевтичне лікування

Чим раніше розпочати вирішення проблеми, тим легше її усунути і уникнути ускладнень. Звернувшись до досвідченого офтальмолога клініки Batigoz, Ви гарантовано отримаєте:

Терапія включає в себе корекції за допомогою окулярів або контактних лінз, маніпуляції для підвищення гостроти зору очей, розвитку нормальних бінокулярних функцій (можливість бачити обома очима цілісну картину) і фіксування досягнутих успіхів.

Щоб око, яке косить, включилося в природний режим роботи, на тривалий період «вимикають» здоровий орган зору, закривши його спеціальною заслінкою. Хворе око активно тренують і в кабінеті окуліста, і вдома, відповідно спеціально розробленій програмі оздоровлення. Для правильного фокусування ока, що косить, на предметі застосовують спеціалізовані прилади. На середню ділянку сітківки, наприклад, направляються світлові пучки, що викликають збудження зорових рецепторів й стимуляцію їх діяльності.

Результативно застосовуються різні апаратні методики. Також лікар розробляє програму вправ для використання в домашніх умовах.

 

Хірургічне лікування

До хірургічного втручання в клініці Batigoz вдаються виключно, коли консервативні методи вичерпані, а позитивний результат все ще не досягнутий.

Шляхом проведення хірургічної процедури досягається відмінний косметичний ефект. Це дуже важливий психологічний момент, адже нестандартна зовнішність через косоокість викликає масу комплексів та постійну невпевненість в собі.

Але для поліпшення зору та відновлення нормальної життєдіяльності зорової системи одного зовнішнього успіху недостатньо. Ви повинні пройти як процедуру підготовки до операції, так і якісне післяопераційне відновлення та лікування.

Операційним шляхом вкорочується очний м’яз або змінюється місце його прикріплення, а також змінюється напрямок його дій. У дуже складних випадках може знадобитися кілька операцій, щоб око  поступово входило в новий для нього стан. Після візуального відновлення симетричності положення очей триває терапія по відновленню бінокулярних функцій зору. Шляхом регулярних вправ і під впливом апаратних технологій поступово поліпшується механізм природної роботи очної структури.

Ні в якому випадку не можна традиційні та новаторські способи лікування у фахівців замінювати самолікуванням за порадою «добрих» родичів або знайомих. Адже дуже велике значення має фактор часу. Витрачений даремно час з надіями на «саме пройде» іноді має досить загрозливі наслідки.

Важливим моментом є неухильне дотримання правил гігієни зору:

Консультація, діагностика, лікування та відстеження стану пацієнта в динаміці може проводитися тільки досвідченим висококваліфікованим лікарем-офтальмологом. Тоді шанси на успіх зростають у багато разів. Фахівці міжнародної клініки Batigos приділяють максимум уваги і докладають всіх зусиль, щоб вирішити всі проблеми із зором у Вас.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О. 500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга 400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога 400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга 400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого 250 грн
Виклик лікаря-офтальмолога (виїзна консультація), с.Петропавлівська Борщагівка
* Києво-Святошинский район – ціна відповідно до кілометражу
500 грн*
Апаратне лікування косоокості (1 процедура)
(мінімальний курс 10 занять)
250 грн

 

ХІРУРГІЯ
Операція на м’язах органів зору при косоокості (один м’яз) 4 250 грн
Операція на м’язах органів зору при косоокості (два м’яза) 7 000 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019