Катаракта лікування, операція видалення катаракти

Катаракта – це захворювання, яке сильно погіршує якість життя. Відбувається помутніння кришталика, що може привести до повної втрати зору. Окуляри при даному захворюванні не коригують зір, людина все бачить, як через серпанок, часто не може сама пересуватися і жити нормальним соціальним життям.

На щастя, сучасні методи лікування здатні повернути зір пацієнтові з такою патологією. Раніше світ не мав таке високоточне обладнання, як зараз, тому катаракту лікували тільки після її дозрівання. Тобто, коли кришталик вже ставав каламутним і людина просто не могла бачити. Сьогодні технологічний процес пішов далеко вперед і тепер хворобу можна вилікувати на ранній стадії.

Дуже важливий момент в даному випадку, який повинен знати пацієнт: якщо катаракту не лікувати, з’являється досить високий ризик розвитку вторинної глаукоми. При цій неприємній патології кришталик не тільки мутніє, а й збільшується в розмірах. Що призводить до підвищення тиску всередині ока. Зоровий нерв починає відчувати високе навантаження, порушується кровопостачання, припиняють надходити сигнали в головний мозок і зір погіршується. І найнебезпечніше із всього цього це те, що втрачений при глаукомі зір повернути НЕМОЖЛИВО.

Важливо катаракту лікувати на ранній стадії ще й тому, що кришталик легше видалити, поки він ще не ущільнився; а на саму операцію потрібно менше часу і зір відновиться швидше. У багатьох випадках вдається навіть відновити його максимум.

На жаль, вилікувати катаракту без операції не можна. Помутніння кришталика відбувається через зміни структури з’єднань білка, який входить до складу кришталика. Приблизно те ж відбувається, коли ви варите яйце. Йому вже ніяким чином не можна буде повернути прозору структуру. Це процес, який не вилікувати ні за допомогою очних крапель, ліків або окулярів. Потрібна імплантація штучного кришталика.

У клініці Batigoz ми давно використовуємо лазерну установку для лікування даної патології.

Головна перевага лікування катаракти ультразвуком – абсолютна безболісність операції, яка найбільше займає 10-15 хвилин. Настільки просто, що робиться навіть маленьким дітям (при вродженій катаракті).

Ультразвукова факоемульсифікація проводиться відразу ж, як тільки кришталик починає мутнішати і знижувати якість зору. Тому, вже на ранній стадії у пацієнта є шанс повернути гостроту зору без будь-яких наслідків і назавжди.

Як відбувається лікування? Технічно, операція полягає в тому, щоб вивести помутнілий кришталик з ока за допомогою ультразвуку через мікроотвір розміром 2 мм і замінити його на гнучку лінзу. В ході операції цю лінзу лікар поміщає всередину в згорнутому стані, вона сама розгортається і фіксується завдяки своїй спеціальній конструкції. Така лінза замінює природний кришталик і виконує всі його функції.

Поетапно це виглядає приблизно так:

Після операції не потрібно спеціального догляду або госпіталізації. Пацієнт починає добре бачити вже відразу після маніпуляції, а протягом 2-3 днів повертає собі максимальну гостроту зору. Пацієнту знадобиться буквально до 2 годин часу знаходження в клініці після операції, а після огляду лікаря і призначення очних крапель, він може відправлятися додому.

Також, інтраокулярні лінзи, що імплантуються, здатні виправити короткозорість, далекозорість або астигматизм, якщо вони були у пацієнта до катаракти.

Інтраокулярна лінза (ІОЛ) – це фактично штучний кришталик, який хірург імплантує на місце помутнілого кришталика пацієнта при катаракті. Клініка Batigoz для подібних цілей використовує продукт компанії Alcon.

Компанія Alcon є американською компанією, лідером в розробці та виробництві обладнання і різних матеріалів, що використовуються в офтальмології. Тому використовуючи лінзи Alcon ми максимально зберігаємо тканини ока при операції і забезпечуємо максимально хороший результат. Природно, в нашій клініці пацієнт отримує повний спектр послуг – від підбору ІОЛ до спеціальних препаратів, що сприяють якнайшвидшої реабілітації.

Характеристики лінз

AcrySof

Лінзи цього сімейства вже дуже давно показують відмінний результат і, мабуть, найчастіше застосовуються в світі. Ще з 1994 року вони поклали початок своєму застосуванню в Америці, з тих пір успішно використовуються і в Україні.

Якість матеріалу AcrySof поводиться максимально передбачувано під час видалення катаракти, тому операція проводиться по одній і тій же технології. Модельний ряд цих кришталиків настільки широкий, що максимально оптимізує вибір хірурга.

AcrySof® IQ Toric

Це гнучкий моноблочний кришталик, який поміщається на місце помутнілого. Форма цієї лінзи дозволить зменшити або повністю усунути астигматизм, а також поліпшити короткозорість без носіння окулярів або контактних лінз. Лінза розроблена для того, щоб забезпечувати залишкові сферичні відхилення на користь позитивних відхилень рогівки, зменшуючи всі відхилення, що заважають зору. Також, лінза зменшує контрастну світлочутливість і покращує якість “картинки”. Це дуже важливий показник для людей з астигматизмом, тому як має відношення до розпізнавання об’єкта, коли рахунок йде на секунди.

AcrySof® Natural

Крім того, що моноблочна лінза дає максимальну біологічну сумісність з тканинами ока, ця лінза має жовтий оптичний фільтр. Він утримує синє світло від попадання на сітківку. Тому, дана модель не тільки покращує гостроту, але пацієнт починає бачити чіткіше, кольори – яскравіше і контрастніше. І дає можливість поліпшити зір при слабкому світлі, тобто навіть в сутінках.

Розроблена вона була спеціально для виправлення сферичних відхилень. Пацієнти помічали, що з такою лінзою вони бачать кольори максимально натуральними, в той час як при впровадженні звичайних лінз в кольоровій гамі фігурує синій відтінок. Задня поверхня лінзи такої форми, яка дозволяє направляти промені і фіксувати їх в потрібній точці на сітківці.

AcrySof® IQ ReSTOR

Крім знов-таки ідеальної сумісності з тканинами ока, ця лінза – мультифокальна. Основний бонус такої лінзи криється в її особливій оптичній будові. Це означає, що вона дарує хороший зір як вдалину, так і поблизу. Сьогодні вона вважається найрезультативнішим способом лікування катаракти. І до того ж, дієвим шансом виправлення вікової далекозорості.

Факічні лінзи призначені для виправлення далекозорості (до +20 діоптрій), короткозорості (до -30 діоптрій) або астигматизму (до 6 діоптрій). Вартість імплантації ІОЛ в клініці Batigoz:

ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
МОНОФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза Medicontur (Hungary) 9 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® MA60AC Alcon (США)
Інтраокулярна лінза AcrySof® SA60AT Alcon (США)
17 200 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® NATURAL SN60WF (IQ) Alcon (США) 18 600 грн
МОНОФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – Alcon (США) 22 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT3 – Alcon (США) 21 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AТ4 – Alcon (США) 23 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT5 – SN6AT9 Alcon (США) 25 000 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® ReSTOR® ASPHERIC SN6AD1 Alcon (США) 31 900 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – Alcon (США) 33 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1Т3 – Alcon (США) 39 750 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T4 – SND1T6 Alcon (США) 43 750 грн
ТРІФОКАЛЬНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix Alcon (США) 40 500 грн
РЕФРАКЦІЙНА ЗАМІНА КРИШТАЛИКА З ІМПЛАНТАЦИЄЮ ІОЛ
В залежності від моделі інтраокулярної лінзи 23 200-
40 400 грн

* Використовується індивідуальний одноразовий набір інструментів, розчинів, віскоеластік для факоемульсифікації катаракти Alcon (США)

Задавши в Інтернеті в пошуковій системі фрази «катаракта лікування ціна» або «видалення катаракти вартість», Ви неодмінно знайдете безліч різноманітних пропозицій, в яких легко загубитися. На що ж орієнтуватися розгубленому хворому? В першу чергу, на статус клініки, професіоналізм її фахівців і позитивні відгуки вдячних пацієнтів. Не можна не відзначити, що якісні послуги не можуть коштувати дешево. Тому сумнівні заклики вилікувати захворювання за «сущі копійки» потрібно відразу відкинути.

Читайте більше в нашому розділі «ЦІНИ НА ЛІКУВАННЯ КАТАРАКТИ».

Переваги лікування в клініці Batigoz:

Чому не потрібно боятися лікувати катаракту?

По-перше, відзначимо, що анестезія в даному випадку місцева, тому будь-яких навантажень на серцево-судинну систему людини не виникне.

По-друге, всі етапи з видалення кришталика проводяться з винятковою точністю, що, в свою чергу, максимально скорочує час процедури і повністю мінімізує ризики виникнення ускладнення. Зір повертається вже в операційній, а операція триває всього лише 15 хвилин. Шви під час даної операції не накладаються, тому особливого реабілітаційного періоду просто немає. Пацієнт може повертатися додому через пару годин після операції.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019