Далекозорість (або далекозорості) є патології очні заломлення, в якому не немає відповідного нормальний короткий осі очного яблука, невеликий діаметр рогівки і дрібної передня камера. Коли такий дефект розташований у сюжет позаду сітківки, а не на її поверхні, що призводить до поширення і туманностей видно поблизу “зображення”. Існують три ступені гіперметропії:

Перенапруження очних м’язів, у зв’язку з безвісті отримані зображення зменшує функціональність візуальної частини кори. Це, у свою чергу, призводить до складних захворювань, наприклад, спазми розміщення, “ледачий очей” (амбліопія) і косоокість. Характерними симптомами Далекозорість:

Часто дорослих ці симптоми легко віднесена до нормальної втоми і навантаження, але вони всі “перші тривожні дзвіночки.” Таким чином, є необхідним, щоб включити до очному систематичним, принаймні раз на рік для виявлення дефектів і боротися з ними.

Діагностика

Діагноз «Далекозорість» можливе тільки після професійних діагностичної маніпуляції. Лікар-офтальмолог в опитуванні процес перевірки:

Коли ліки необхідно розширити дослідження, щоб визначити справжню учень рефракції ока. Особливо важко виявити слабкі ступінь дальнозоркості. Тільки кваліфікованих фахівців може допомогти вам виявити приховані загроз.

Лікування дальнозоркості

Одним з найбільш важливих і ефективне лікування є використання окуляри чи контактні лінзи. В основному силі точок (або об’єктив) корекції нижчому показнику дальнозоркості. Точки призначаються постійно носити. З успіхом використовуються апаратні процедури, які включають в себе різні способи стимуляції зорової системи. Лікування абсолютно безболісно і легко переноситься, не викликаючи дискомфортом. Сучасні методи лікування є високопродуктивними і належним чином привести до повного відновлення зору. Попередження для поліпшення візуального функції з дальнозоркість, лікарі рекомендують, уникаючи перевантажень. Ви повинні чергуватися між візуальний і фізичних навантажень. Якщо будь-які візуального діяльності в кімнаті повинно бути чудове освітлення. Важливо, щоб звести до мінімуму праці на комп’ютер і дивитися телевізор. Якщо ви регулярно працюєте з комп’ютером перервати кожні півгодини гімнастика для очей і фізичних вправ. Ходьби та більш на вулиці! Часто курс апаратних процедур в офісі офтальмолога повинні бути об’єднані з спеціальне програма навчань для очей, застосовувати ви вдома.

Batigoz клініці проводиться Консультативний прийомЦіна (грн.)
Лікар офтальмолог головний лікар клініки Шевель і. а.500 ГРН.
Лікар офтальмолог к. м. н. Федорова л. а.500 ГРН.
Лікар офтальмолог сітківки спеціаліст400 ГРН.
Vitreoretinalnogo консультація хірург400 ГРН.
Лікар офтальмолог250 ГРН.
Консультації офтальмолог з опитувань з інших медичних установ250 ГРН.
Повторити консультація лікаря офтальмолога250 ГРН.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: