Короткозорість (медичної термінології-“короткозорість”), дефект в передніх, задніх осей очного яблука, що через надмірне vytjanutosti (довгий) спотворюється refracts світло, фокус йде вниз перед сітківкою замість того, щоб на ньому. Дальній бачення значно зменшується, все, що не далеких, приймає розмито і neotchetlivye функції. Короткозорість вважається одним з найбільш поширені види порушень бачення і відбувається в однієї третини населення у світі. Короткозорість не стосується лише оптичних izjanu, який може легко бути виправлена шляхом окуляри. Подовження очного яблука призводить розтягування весь внутрішній візуальний структури, включаючи сітківки. Ніж короткозорість є сильніше, тим більше вірогідність виникнення проблем, пов’язаних з сітківки. Деформується очного дна, що може призвести до втрати зору істотні в майбутньому, в цілому. Випромінюють, в залежності від сили симптоматики порушень, кілька ступені близорукості:

Короткозорість, затримавши розвитку патологічних станів поділяється таким чином:

  1. Якщо тенденцію до регресу візуальний можливості (у складних випадках до декількох діоптрій на рік), там була прогресивні форми.
  2. Виправлена помилка не має тенденцію до погіршення є стаціонарні зовнішній вигляд.

Симптоми і причини короткозорість

Основним симптомом близорукості є втрати гостроти зору. Якщо вам доведеться косити, щоб подивитися, краще вхід до терміново офтальмолога. Але це не єдиною ознакою. Більшість пацієнтів з’являються головний біль і біль в очах, відчуття сухості і поколювання в очах, недостатньої видимості в темряві, раптове сльози виробництва. Всі ці симптоми можуть бути викликані близорукості. Але не робити поспішних висновків. Тільки офтальмолог буде поставляти ви правильний діагноз. Найбільш поширеною причиною короткозорості неналежне енергосистеми оптичних ока. Є також ряд інших причин:

Лікування близорукості

Короткозорість поділяється на певних типів, який перебуває на лікуванні. Серед них відрізнити вроджених, спадкові і прогресивним. У цій статті ми розглянемо лише прогресуючої близорукості через вроджених і спадкових короткозорість деталі описано в статті “лікування близорукості у дітей. Прогресивна називається короткозорість, яка погіршується зір більш ніж 1 Диоптрийная на рік. При цьому людини повинні бути постійно контролюється офтальмолога і тривалий курс лікування, спрямований на уповільнення погіршення зору. Також у корекції короткозорості намагаються переналаштувати візуального оптичної системи, так що цей фокус змістився назад на своє місце. Зараз існує більше 20 способи лікування близорукості. Batigoz Клініка лікування проводиться, використовуючи новітні технології у сфері офтальмології. Кожного пацієнта терапії вибрали відповідно до попереднє обстеження. Лише точний діагноз дозволить пройти ефективний курс лікування.

Лазерна корекція

Лазерна корекція дозволяє виправляти бачення. Це дає вам можливість змінювати форму рогівки, використовуючи лазерне опромінення. Під час операції кожного пацієнта створити рогівки такої форми, що це часто траплялось. Це лікування дозволяє коригування до 15 dioptre близорукості.

Хірургії катаракти заломлення

Природні об’єктив замінюється штучної лінзи intaokuljarnuju. Операцію відновлення дозволяє переглядати, навіть у тих випадках, де об’єктив втратила можливість розміщення.

Orthokeratology

Цей метод застосовується до не хірургічного втручання. Вона дозволяє виправляти короткозорості і астигматизму. Часто цей метод використовується під час двох визначені хвороби в той же час. За допомогою цього методу лікування присвоюється спеціальні ніч лінзи, які дають змогу згладити рогівки.

Scleroplasty

Це така операція на очі, яка проводиться з прогресуючої близорукості. Це дає змогу призупинити збільшення органа зору та розвитку близорукості.

Апарат терапія

Цей метод найбільш часто використовується для дітей, щоб призупинити розвиток близорукості. У деяких випадках цей метод дозволяє позбутися від цієї хвороби назавжди. Цілий комплекс процедур для кожного пацієнта обраний після ряд досліджень. Корекція близорукості, варто лише під час Рада офтальмолога. Немає необхідності займайтеся самолікуванням, оскільки це може призвести до повної втрати зору. Профілактика короткозорість, люди часто задаються питанням: як для лікування короткозорості? Хоча мало хто замислюється про гігієну свого бачення і запобіжні заходи, щоб зберегти здоров’я очей. Всі без винятку повинні проявляти обережність і обачність в цьому питанні. І ті, які вже були діагностовані з короткозорість, ви повинні бути обережні, подвійно. Приєднання до простих правил допомогти зберегти бачення:

Захистити ваш зір! Консультації і знаходяться на лікуванні виключно з професіоналами, ретельно знаючи свій бізнес! Міжнародні офтальмологічна Клініка Batigoz гарантує вам кращі можливі!

Batigoz клініці проводиться Консультативний прийомЦіна (грн.)
Головний лікар клініки консультація Шевель і. а.500 ГРН.
Лікар офтальмолог к. м. н. Федорова л. а.500 ГРН.
Лікар офтальмолог250 ГРН.
Консультації офтальмолог з опитувань з інших медичних установ200 ГРН.

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: