Лікування астигматизму очей, лазерна корекція астигматизму зору, ціна — Batigoz

Загальні відомості про астигматизмі і причини його виникнення

Детально вивчаючи статистичні дані і приділивши увагу практичним показникам, приходимо до висновку, що таке неприємне явище як астигматизм зустрічається доволі часто. Наявність в оці двох фокусів викликає спотворене сприйняття інформації. Нікому б не хотілося з цим стикатися, але якщо вже таке сталося, то вирішувати дану проблему потрібно негайно, використовуючи при цьому комплексний підхід. Ознаки астигматизму притаманні кожному четвертому жителю планети, але його ступінь настільки низький, що ніяким чином не впливає на функцію зорової системи. Найчастіше астигматизм має спадковий характер. Але бувають випадки, коли можна вважати, що це явище набуте внаслідок травмування очей. Також астигматизм може з’явитися в результаті кератоконуса. Методики сучасної медицини дозволяють визначити відхилення на ранніх стадіях захворювання і повернути здоровий зір.

Симптоматика астигматизму

Самостійно визначити астигматизм на ранніх стадія, на жаль, неможливо. Для цього необхідні систематичні обстеження, мінімум один раз на рік. Але все ж ви можете помітити такі симптоми і негайно звернутися до лікаря:• ваші очі швидко втомлюються;• очі червоніють і сверблять;• ви бачите спотворені картинки;• вам важко сфокусуватися на одному предметі.При астигматизмі очі втомлюються дуже швидко, і складається таке враження, що ви цілий день просиділи за комп’ютером вже через годину роботи.Звичайно, не варто відразу самим робити висновки. Тільки якісна консультація прояснить ситуацію. В іншому випадку можливе посилення проблеми і небажані наслідки.

Діагностика астигматизму

Астигматизм складно визначити при первинній консультації. При підозрах на астигматизм, лікар-офтальмолог клініки Batigoz запропонує пройти первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

КОМПЛЕКСНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЦІНА (грн)
КОМПЛЕКСНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ
Первинне комплексне офтальмологічне обстеження:

  • первинний огляд та консультація лікаря-офтальмолога;
  • візометрія;
  • кераторефрактометрія;
  • біометрія;
  • пахиметрія;
  • пневмотонометрія;
  • гоніоскопія
  • біомікроскопія;
  • офтальмоскопія;
  • підбір окулярів.
750 грн

 

У клініці використовується тільки новітнє офтальмологічне обладнання, яке дозволяє в короткий період виявити причини недуги і саму хворобу. А це в свою чергу дозволяє призначити ефективне і правильне лікування.

Лікування астигматизму

Стан астигматизму і методи його лікування залежать від ступеня захворювання. Виділяють їх всього три:1. Перша ступінь або слабка (0-3 діопрій).2. Друга ступінь – середня (3-6 діопрій).3. Третя ступінь – висока (більш ніж 6 діопрій).

Лікування астигматизму абсолютно безболісне. Найголовнішим є правильний підбір окулярів з циліндричними лінзами. Їх потрібно носити постійно. Батьки зобов’язані провести з дитиною бесіду роз’яснювального характеру і підкреслити всю важливість даної проблеми. Відвідування офтальмолога 2 рази у році є обов’язковим, оскільки фахівець стежить за всіма змінами та коригує оптику. Як і у випадках з багатьма іншими відхиленнями й патологіями, своєчасна діагностика дозволить вжити необхідних заходів щодо усунення проблеми.Правильний підбір окулярів (або контактних лінз)  – запорука успіху при лікуванні астигматизму, оскільки дане захворювання не має властивості прогресувати і піддається повному контролю.

Далекозорий астигматизм у дітей – надзвичайно розповсюджене явище. Але при своєчасній діагностиці та правильно підібраному лікуванню, досягнення позитивної динаміки цілком реальне.Якщо говорити про методи лікування цієї недуги, то крім окулярів, використовують лазерну корекцію. Якщо ви хочете вилікувати астигматизм у дитини, то варто звернути увагу, лазерну корекцію застосовують тільки після остаточного формування зорової системи, що приходиться на 18-річний вік.Але найкращим, простим і правильним є профілактика щодо відхилень  функцій органів зору. Важливим аспектом в цьому питанні є дотримання режиму освітлення, скоординоване чергування зорових та фізичних навантажень. Не слід забувати, що лампи денного світла відрізняються несприятливим впливом. Досвідчений лікар може запропонувати повний комплекс нескладних вправ, виконання яких не забере багато часу, однак дасть відчутний результат.

Лікарі-офтальмологи клініки Batigoz завжди готові надати вичерпну консультацію з призначенням подальшого курсу лікування, який повністю виправдає себе.

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЦІНА (грн)
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Консультація лікаря-офтальмолога, головного лікаря кліники Шевель И.О. 500 грн
Консультація лікаря-офтальмолога хірурга 400 грн
Консультація лікаря-офтальмолога ретинолога 400 грн
Консультація лікаря- вітріоретинального хірурга 400 грн
КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯМ ВІЗОМЕТРІЇ ТА БІОМІКРОСКОПІЇ
Консультація лікаря-офтальмолога 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 350 грн
Консультація лікаря-офтальмолога з обстеженнями з інших медичних закладів 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога 250 грн
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого 250 грн

 

ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
МОНОФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – Alcon (США) 22 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT3 – Alcon (США) 21 500 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AТ4 – Alcon (США) 23 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT5 – SN6AT9 Alcon (США) 25 000 грн
МУЛЬТИФОКАЛЬНІ ТОРИЧНІ ІНТРАОКУЛЯРНІ ЛІНЗИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ АСТИГМАТИЗМУ
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – Alcon (США) 33 000 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1Т3 – Alcon (США) 39 750 грн
Інтраокулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T4 – SND1T6 Alcon (США) 43 750 грн

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі:


Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливе тільки з посиланням на сайт ©2019