Лікування астигматизму у дітей

Загальні відомості про астигматизмі і причини його виникнення

Детально вивчаючи статистичні дані і приділивши увагу практичним показникам, приходимо до висновку, що таке неприємне явище як астигматизм у дітей зустрічається доволі часто. Наявність в оці двох фокусів викликає спотворене сприйняття інформації. Нікому б не хотілося з цим стикатися, але якщо вже таке сталося, то вирішувати дану проблему потрібно негайно, використовуючи при цьому комплексний підхід. Якщо мова йде про фізіологічний астигматизм, то тут необхідно врахувати, що певна кількість діток народжуються з таким відхиленням. Він проявляється в незначній мірі і проходить сам по собі по досягненню однорічного віку. В майбутньому це жодним чином не відіб’ється на зорових якостях людини. Все, що стосується фізіологічного астигматизму в проміжку від народження до року, батькам необхідно уточнити у дитячого фахівця- офтальмолога, переконатися що із зором у малюка все добре.Ознаки астигматизму притаманні кожному четвертому жителю планети, але його ступінь настільки низький, що ніяким чином не впливає на функцію зорової системи.

Найчастіше дитячий астигматизм має спадковий характер. Але бувають випадки, коли можна вважати, що це явище набуте внаслідок травмування очей. Методики сучасної медицини дозволяють визначити відхилення вже в дворічному віці, а то й раніше.

Симптоматика та лікування астигматизму у дітейВарто зазначити, що визначити астигматизм у дитини можна і за другорядними  ознаками. У багатьох випадках дітлахи можуть скаржитися на головний біль або неприємні відчуття в надбрівній частини чола. Більшість з них швидко втомлюється, неохоче читає і пише. Навіть яскраві ілюстрації не викликають надмірної зацікавленості. Виявивши у свого чада настільки неприємні симптоми, візит до офтальмолога відкладати аж ніяк не можна. Звичайно, не варто відразу самим робити висновки. Тільки якісна консультація прояснить ситуацію. В іншому випадку можливе поглиблення проблеми з небажаними наслідками.

Лікування астигматизму у дітей абсолютно безболісне. Найголовнішим є правильний підбір окулярів з циліндричними лінзами. Їх потрібно носити постійно. Батьки зобов’язані провести з дитиною бесіду роз’яснювального характеру і підкреслити всю важливість даної проблеми. Відвідування офтальмолога 2 рази у році є обов’язковим, оскільки фахівець стежить за всіма змінами та коригує оптику. Як і у випадках з багатьма іншими відхиленнями й патологіями, своєчасна діагностика дозволить вжити необхідних заходів щодо усунення проблеми.

Далекозорий астигматизм у дітей – надзвичайно розповсюджене явище. Але при своєчасній діагностиці та правильно підібраному лікуванню, досягнення позитивної динаміки цілком реальне.Правильний підбір окулярів (або контактних лінз)  – запорука успіху при лікуванні астигматизму, оскільки дане захворювання не має властивості прогресувати і піддається повному контролю. Якщо говорити про лазерну корекцію цієї недуги, то вона застосовується тільки після остаточного формування зорової системи, що припадає на 18-річний вік. Але найкращим, простим і правильним є профілактика щодо відхилень  функцій органів зору. Важливим аспектом в цьому питанні є дотримання режиму освітлення, скоординоване чергування зорових та фізичних навантажень. Не слід забувати, що лампи денного світла відрізняються несприятливим впливом. Досвідчений лікар може запропонувати повний комплекс нескладних вправ, виконання яких не забере багато часу, однак дасть відчутний результат.

Лікарі-офтальмологи клініки Batigoz завжди готові надати вичерпну консультацію з призначенням подальшого курсу лікування, який повністю виправдає себе.

 

Консультація лікаря-офтальмолога дитячого250 грн.
Повторна консультація лікаря-офтальмолога дитячого200 грн.
Монофокалтні торичні інтраокулярні лінзи для корекції астигматизму
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – SN6AT9 Alcon (США) Т220 200,00грн.
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – SN6AT9 Alcon (США) Т319 500,00 грн.
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – SN6AT9 Alcon (США) Т420 600,00грн.
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ Toric Lens SN6AT2 – SN6AT9 Alcon (США) Т5-Т922 800,00грн.
Мультифокальна інтраокульрна лінза
Інтраокулякулярна лінза  AcrySof® ReSTOR® ASPHERIC SN6AD1 Alcon (США)29 000,00 грн.
Мультифокальна торична ІОЛ для корекції астигматизму
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – SND1T6 Alcon (США) Т232 600,00 грн.
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – SND1T6 Alcon (США) Т335 500,00 грн.
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ ReSTOR® Toric Lens SND1T2 – SND1T6 Alcon (США) Т4 – Т639 800,00 грн.
Трифокальні інтраокулякулярна лінза
Інтраокулякулярна лінза AcrySof® IQ PanOptix Alcon (США)35 000,00 грн.
Інтраокулякулярна лінза ZEISS AT LISA tri 

Наші лікарі

Ми також пропонуємо

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: