Офтальмологи клініки Batigoz

Високий професіоналізм і повна віддача своїй справі – головний девіз фахівців, що працюють в клініці Batigoz. Кожен з них не просто любить свою роботу, але і направляє всі зусилля на регулярне підвищення кваліфікації, вивчення нових передових методик і сучасних технологій.

Як відомо, візит до окулістів завжди починається з діагностичних процедур і консультування пацієнта. Консультація офтальмолога в Batigoz (Київ) базується на уважному індивідуальному підході і продуманому підібраному плані лікування. Наші лікарі роблять все можливе, щоб зберегти здоров’я очей і відновити втрачений зір.

Представляємо Вам кращих з кращих!

slide

Шевель Інна Олексіївна

Головний лікар / Директор клініки

Головний лікар і директор клініки. Стаж роботи складає 15 років. Спеціалізується на офтальмології (вища кваліфікаційна категорія) і організації управління охороною здоров’я.

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Постійно бере участь в різних наукових конференціях і з’їздах не тільки по офтальмології, але й по організації управління в галузі охорони здоров’я, вдосконалюється над підвищенням свого професійного рівня. Головну увагу приділяє загальній та інструментальній діагностиці, терапії очних захворювань. Особливо цікавиться вивченням та дослідженням глаукоми.

slide

Федоров Леонід Антонович

Заступник директора з медичних питань

Заступник директора з медичних питань, офтальмохірург з 23-річним досвідом роботи в мікрохірургії, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Провів понад 25 000 мікрохірургічних операцій.

Є членом Європейського та Американського товариств катаральних і рефракційних хірургів.

Основні напрямки діяльності – рефракційна мікрохірургія катаракти, мікроінвазивна хірургія глаукоми й інші.

slide

Лисиця Леся Олександрівна

Лікар-офтальмолог дитячий

Лікар-офтальмолог дитячий зі стажем роботи понад 7 років. Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. Проходила стажування у закордонних офтальмологічних клініках (Швейцарія, Італія, Мальта, Білорусь). Бере активну участь в міжнародних клінічних випробуваннях. Автор 10 друкованих праць. Володіє англійською, німецькою та французькою іноземними мовами.

Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика, консервативне і хірургічне лікування захворювань зорового аналізатора у дітей, реконструктивно-пластична хірургія. Приймає як маленьких, так і дорослих пацієнтів.

slide

Оспанов Руслан Серікович

Лікар-офтальмолог

Лікар-офтальмолог. Стаж роботи більше 10 років. Закінчив Національний медичний університет імені Богомольця. На постійній основі бере участь в міжнародних конференціях і з’їздах офтальмологів.

Область інтересів і активної роботи: загальна та інструментальна діагностика, терапія очних захворювань, підготовка пацієнтів до оперативних втручань і ведення в післяопераційному періоді. Веде прийоми, як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

slide

Кулик Світлана Анатоліївна

Лікар-офтальмолог

Лікар-офтальмолог, фахівець з лазерних методів лікування, лікар першої категорії. Досвід роботи в лазерній хірургії становить 9 років, протягом яких виконано понад 5000 лазерних операцій.

Основні напрямки діяльності: ретинологія, лазерна мікрохірургія при глаукомі і різноманітних захворюваннях сітківки.

slide

Уразов Артем Жараспаєвич

Вітреоретинальний хірург

Вітреоретинальний хірург, лікар вищої категорії, стаж роботи 14 років. Виконав понад 4000 операцій.

Основні напрямки діяльності: хірургія сітківки ока, безшовна хірургія захворювань сітківки – первинне відшарування сітківки, діабетична роліферативна ретинопатія, ускладнена тракційним відшаруванням сітківки, центральні (макулярні) розриви сітківки, гемофтальм (крововилив в око), епімакулярний фіброз, вітреомакулярний тракційний синдром (мембрана на сітківці в центральній зоні), посттравматична реконструктивна хірургія, вивихи кришталика і штучної інтраокулярної лінзи (штучного кришталика), після інфекційні помутніння склоподібного тіла, фармакохірургія (введення препаратів всередину ока – Айлі, Озурдекс).

Контакти

                       
                           

Адреса:

Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова 1в, ЖК "Аметист" (1 поверх)

E-mail:

Соц.мережі: